Vrátit čas

Období letních prázdnin jsem měl od dětských let spojeno s rybařinou na krásné řece – Jizeře. Dodnes si neodpustím alespoň pár dnů dovolené prožít na březích této řeky.

Nejraději rybařím brzy ráno ve všední dny. A když si navíc vyberu nějakou hodně odlehlou zátočinu, je možnost setkání s jiným člověkem naprosto minimální. Také letos v létě, bylo to asi v polovině srpna, jsem si ráno sbalil nářadíčko a hurá na mé oblíbené místečko.

No ráno, bylo to tak asi v půl osmé a sluneční paprsky již začínaly hřát. Bylo zřejmé, že z rybařiny toho v rychle nastupujícím parnu už moc nebude. Nahodil jsem pruty a bylo mi úplně jedno, že nic nebere. Potřeboval jsem na chvíli zmizet z uspěchaného světa kolem, jeho problémů, věčných sporů a hádek se svojí ženou a napomínání a poučování dětí.

Začal jsem vychutnávat ten klid a pohodu kolem sebe. Měl jsem skoro pocit krádeže, když jsem zaslechl lidský hlas. Tedy spíš dva, sice nezřetelné, ale jasně se blížící hlasy.

Ani si nepamatuji kolik let jsem tu ve všední ráno nikoho nepotkal. Bylo mi jasné, že míří přímo ke mně. V této zátoce byla jen tři místa vhodná na chytání ryb. Bohužel, pouhých pár metrů od sebe. Vlevo ode mne se zvedal prudký, nepřístupný svah. Vpravo přecházel do louky, ovšem břehy byly neprostupně zarostlé léta neprosekávaným křovím. Proto mě překvapilo, když hlasy zůstaly na kraji louky.

Že by si někdo vysekal v keřích nové místo? To mě zaujalo. Rychle zvítězila moje zvědavost zjistit odkud vlastně chytají a já se zvedl a vyrazil na průzkum. Nicméně netoužil jsem zrovna po setkání s konkurencí a tak jsem bez zbytečného rámus vyšel několik kroků do svahu v naději, že dohlédnu na louku a uvidím, kde jsou. Ale nic.

Šel jsem opatrně směrem k louce a pozorně sledoval křoví na břehu. A pak jsem na ně téměř šlápl. Žádní rybáři! Děvče s klukem. Oba tak kolem osmnácti let. Seděli v trávě na dece a bylo patrné, že se nepřišli koupat.

Zarazil jsem se. Měl bych se vrátit a nestarat se o ně. Nejsem přece žádný voayer. Nemohl jsem ale odtrhnout oči od toho, co se na dece dělo. Stál jsem jen pár kroků od nich, trochu výše ve svahu, kryt křovím a měl jsem nádherný výhled.

Děvče si právě sundalo krátkou letní sukni a začalo si rozepínat halenku. Chlapec, který si mezitím sundal kraťasy a košili, jí vsedě cosi tiše řekl, a i když jsem nerozuměl slovům, pochopil jsem, že nechce, aby pokračovala ve svlékání.

Přestala s rozepínáním a čekala, co bude dál. Vztáhl k ní ruce a lehce si ji přitáhl k sobě. Políbil ji a položil vedle sebe na deku. Poté se natáhl a utrhl stéblo jakési trávy, na konci měla takový ten „kartáček“.

Začal jí přejíždět travním kartáčkem po tvářích a sjížděl ke krku. Nepřekročil pomyslnou hranici určenou dívčinou halenkou. Pak se přesunul k jejím nohám a pokračoval v dotycích kartáčkem od kotníků až k okrajům plavkových kalhotek.

Na dívčiných přivřených očích bylo vidět, že se jí to líbí. Její partner po chvíli obrátil svou pozornost opět k jejímu obličeji a hrdlu. Zatímco jedna jeho ruka držela kartáček jemně se dotýkající dívčiny kůže, druhou zvolna rozepínal knoflíčky na její blůzce.

Pomalu se otevírala blůzka a do odhalených míst se hned stěhoval i kartáček. Jeho další hranicí se staly košíčky plavek.

Když rozepnul všechny knoflíčky a rozhrnul blůzku zcela, přeskočil kartáček na dívčino břicho a boky. Pohyboval se v prostoru vymezeném oběma díly bikin. Dívčino tělo se napjalo v očekávání. Ale chlapec nespěchal, i když jeho plavky získaly vpředu vybouleninu, svědčící o jeho velkém vzrušení.

Náhle vztáhl k dívce ruce a když mu podala svoje, pomalu ji přitáhl do sedu. Sundal jí z ramen blůzku a šikovně jí na zádech rozepnul podprsenku, ale nesundal ji.

Pak děvče jemným tlakem na ramena znovu položil na deku. A opět začal pracovat kartáček na šíji a hrdle dívky. A vždy když se chlapec kartáčkem přiblížil ke košíčkům dosud zakrývající ňadra, poodtáhl podprsenku o kousek dolů.

Konečně ňadra zcela odhalil a podprsenka skončila v trávě za blůzkou. Mohl jsem se kochat pohledem na nádherná ňadra mladé dívky, menší, ale pevná, s růžovými dvorci a bradavkami vzrušením vztyčenými.

Chlapec dál laskal dívku dotyky kartáčku, ale všude tam, kde se kartáček dotkl její pokožky, přitiskly se vzápětí také jeho rty.

Jen pozvolna pokračoval od krku dolů, obkroužil ňadra, aby se opět dlouhou dobu věnoval jejímu břichu a posléze se znovu přiblížil ke dvěma hrozinkám na kopečcích zmrzliny.

Laskání ňader prožívala dívka velmi intenzivně a chlapec se jí svými rty snažil dopřát prožitků rozkoše plnými doušky. Nakonec mu sama naznačila, aby přestal. Posadila se a chtěla převzít iniciativu a dopřát vzrušení až na hranici orgasmu zase jemu. Ale on jí dovolil jen svléknout mu plavky a několik letmých dotyků jeho ztopořeného údu.

Znovu ji jemně, ale rozhodně položil na deku a přesunul se k jejím nohám. A opět se objevil kartáček. Přibližoval se od plochého, hladkého břicha k látce kalhotek a ty jako by se ho bály, před jeho dotykem pozvolna ustupovaly.

Konečně se chlapec rozhodl kalhotky zcela svléknout a já mohl na okamžik pohlédnout na dívčin klín, mým zrakům dosud krytý zády jejího partnera.

Již nyní jsem pociťoval obrovské vzrušení, ale poté, co jsem zjistil, že je hladce vyholena, a uviděl jak je její štěrbinka pootevřená a leskne se vlhkostí, ucítil jsem od napětí v kalhotách doslova fyzickou bolest.

Stačil jsem ještě zaregistrovat, že na štěrbinu navazuje tenký proužek chloupků, postupně se rozšiřující a vytvářející na podbřišku vzor podobný vodotrysku. Vzápětí jí chlapec odtáhl nohy trochu od sebe, klekl si mezi ně a sklonil hlavu k jejímu rozkroku. A pak se díval!!

Vychutnával stejný pohled, který tak vzrušil i mne. Poté jí začal rukou jemně mnout stydké pysky a poštěváček. Přitom se jeho rty dotýkaly vnitřní strany stehen a pozvolna, pomalounku se blížily ke svému cíli.

Tělo dívky bylo napětím prohnuté do oblouku a její zavřené oči a výraz tváře prozrazoval, že její vzrušení každou chvíli dosáhne vrcholu.

Chlapec to vycítil a jeho pohyby byly ještě pomalejší. To už jeho ústa a jazyk dorazila k nejtajemnějšímu místu na těle ženy. Mohl jsem jen vytušit jak se snaží udržet její vzrušení co nejdéle na hranici orgasmu.

Pojednou se napnuté tělo dívky několikrát křečovitě prohnulo, rukama přitiskla chlapcovu hlavu do svého klína a raním vzduchem se nesl její výkřik.

Dvojice strnula, dívka prožívala pocity doprovázející orgasmus. Po chvíli si rukama, dosud tlačícíma hlavu svého partnera na své pohlaví, přitáhla chlapce až k obličeji, dlouze ho políbila a položila vedle sebe na deku.

Poté se začala věnovat jeho ztopořenému údu. Jednou rukou uchopila penis těsně pod žaludem a pomalými, dlouhými pohyby stahovala a zase navlékala předkožku na žalud.

Druhou rukou začala jemně mnout jeho varlata. A když pak ještě navíc stiskla žalud svými rty, ozývaly se z chlapcových úst steny rozkoše. I ona se několikrát přestala pohybovat, když vycítila, že orgasmus jejího partnera je nebezpečně blízko a umožnila mu plout na vlnách největší rozkoše co nejdéle.

Když jí posléze chlapec naznačil, že své vyvrcholení již nechce odkládat, co nejvíc zrychlila pohyb ruky stahující předkožkou a pak ji naráz zastavila v dolní poloze s údem hrdě trčícím vzhůru, do maxima naběhlým žaludem a uzdičkou napjatou.

Za vteřinu, dvě zazněl do tohoto rána podruhé výkřik a vysoko vzhůru vytryskl pulsující proud spermatu, ne nepodobný obrázku z chloupků na dívčině klíně. Dívka rychle sklonila hlavu do teplého proudu a tekutina jí zalila tváře.

To už bylo na mě moc. Musel jsem pryč z tohoto místa, které mi symbolizovalo rozkoš z dávání, místa plného porozumění a štěstí.

Bleskově jsem sbalil pruty a nepřestával myslet na ty dva. Nepřipomínali mi něco? Vybavily se mi vzpomínky na začátek vztahu s mojí ženou. Jistě tehdy byla jiná doba, ale přesto jsem si uvědomoval, že tu určitá podobnost je. V duchu jsem přál těm milencům, aby jim souznění duší a těl vydrželo déle než nám.

Pak jsem pochopil co musím udělat dnes večer. Vzít podpaždí deku a pozvat svou ženu na procházku kolem Jizery. Snad ještě najdu ta naše stará místa a možná, snad, se nám podaří vrátit čas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *