Nadržená děvka

Byla sobota večer a já se po dlouhé době chystala vyrazit mezi lidi. Už jsem si ani nepamatovala, kdy jsem měla naposledy chlapa a byla jsem pevně rozhodnutá si tentokrát pořádně zašoustat.

Vyrazila jsem na diskotéku. Bylo plno, sedla jsem si k baru, objednala si pití a čekala na vhodnou oběť.

O kousek dál seděli u stolu tři mladí kluci. Očividně už měli něco vypito a byli ve skvělé náladě. Zvedla jsem se a šla si přisednout mezi ně.

Chvilku jsme jen tak povídali, když jsem najednou cítila na svém koleně ruku, která se pomalu sunula po stehně nahoru.

Měla jsem jen krátkou sukni a žádné kalhotky a byla jsem tak nadržená, že jsem okamžitě roztáhla nohy od sebe. Do kundy mi vnikly dva prsty a začaly mě šoustat. Její majitel se ke mě naklonil blíž a začal mě líbat.

Zatímco mi rejdil jazykem v puse, kluk sedící z druhé strany mi rozepnul knoflíčky u halenky, zajel mi rukou pod podprsenku a začal mi osahávat kozy. To už nevydržel ani ten třetí kluk sedící naproti nám a sklouzl pod stůl. Roztáhl mi nohy a začal mi lízat poštěváček. Byla jsem na vrchiolu blaha.

Takhle vevnitř se ale dál pokračovat nedalo. Zvedli jsme se a šli jsme ven. Před diskotékou byl malý parčík s lavičkami. Kluci našli místo v ústraní a pokračovali v rozdělané práci.

Moje halenka i s podprsenkou letěly do trávy, sukýnku stačilo vyhrnout do pasu. Vzápětí mě první z nich začal šoustat zezadu, další dva si rozepnuli kalhoty a vytáhli svoje klacky. Začala jsem je střídavě kouřit.

Otočili mě na záda, místo mezi mýma nohama zaujal druhý a přirážel jako smyslů zbavený. Ti zbývající dva u mé hlavy se rozdělili – jeden mi vrážel svého ptáka hluboko do pusy a druhý si sednul na mě a šoustal mě mezi kozy. Byla jsem doslova v jejich obležení. Střídavě mě šukali zepředu i zezadu, vylizovali mi kundu a rukama mi drtili kozy. V puse jsem měla v jednom kuse nacpaný některý ze tří ocasů.

Nakonec to na ně přišlo. Povalili mě na záda, roztáhli mi stehna a začali na mě cákat svoji šťávu. Byla jsem bílá úplně všude, v klíně, na kozách i na obličeji. Kde náhodou zůstalo suché místečko, tam svoje sperma rozmazali. Když jsme si trochu vydechli a já oschla, šli jsme si konečně na diskotéklu normálně zatancovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *