Polední sen

Bylo léto. A to nebývale horké. Byli jsme s rodinou na dovolené v Chorvatsku. Rodiče se pilně opalovali na nudapláži a já, v té době šestnáciletý, jsem se jakožto správný mladík, co má řádně zapálená lýtka, rozhlížel po slečnách, které slunci ochotně vystavovaly svá bujná ňadra, hladké zadečky a dlouhé nohy. Připadal jsem si jako v ráji. Dychtivě jsem hltal vjemy ze svého okolí a záviděl kolíkům, co se kolem těch krásek motali.

Ležel jsem na břiše a svůj ztvrdlý penis si jemně třel o deku. Najednou se mi oči zastavily v klíně jedné ženy, které jsem si už před tím několíkrát všiml.

Mohlo jí být asi kolem pětadvaceti let. Její tmavé vlasy se v bezvětří líně povalovaly po ramenou, ale ona každou chvíli zaklonila hlavu a kroutila jí ze strany na stranu, aby se trochu ochladila. Teď si však lehla, aby ulehčila svým loktům a nestínila si hlavou. Její kozy se přelily a já si všimnul, že má úplně ztopořené bradavky.

Chvíli sebou ještě vrtěla, aby srovnala písek pod dekou a pak už pokrčila nohy a mě se naskytl ten božský pohled na její pysky. Nemohl jsme se vynadívat. Její Venušin pahorek byl nádherně vystouplý a porostlý jemnými zastřiženými chloupky, které vyzívaly ke hraní a zulíbání. Její stehna přímo vybízela k laskání, hlazení a následnému roztažení.

Neodolal jsem a řekl jsem si, že se musím jít podívat z blízka. Ale péro mi stálo jako stožár a já se styděl vstát. Musel jsem chvíli počkat, až spadne. Pak jsem si rychle navlékl trenky, řekl rodičům, že se jsu vyčůrat a odešel. Loudal jsem se a očima se co chvíli zastavil na pičce té krásky. Začal jsem cítit, jak se mi zase zvedá a přidal do kroku. „Musím si to udělat, musím si to udělat! A to rychle a natvrdo,“ honilo se mi hlavou.

Zatočil jsem k lesíku, který byl asi sto metrů od nudapláže. Slunce se do mě opíralo, byl jsem zpocený a pěkně nadržený. Spěchal jsem hlouběji do lesa. Teplo, které se od země odráželo, jakoby mi zvedalo péro a mátlo smysly. Ani nevím jak; najednou se předemnou objevil kámen, co přímo křičel: Usedni na mě a udělej si to! Nebránil jsem se. Stáhnul jsem kalhoty a uchopil sovoje péro do ruky. Zavřel jsem oči a začal si představovat tu krásku z pláže.

Na pláži nikdo nebyl. Jen ona a já. Ležela na břiše a četla si. Přišel jsem k ní, beze slova vzal krém na opalování a začal jí mazat záda. Ani se neotočila, kdo jsem a jednou rukou si stáhla i dolní díl plavek, abych jí mohl namazat zadeček.

Její půlky se rytmicky vlnily pod mýma rukama a já jsem jí jedním prstem začal zajíždět mezi ně. Masíroval jsem jí anál a pozvolna do něho svým prostředníčkem vnikal. Pak jsem jí zvolna roztáhl nohy. Ona si přestala číst a mírně otočila hlavu. Já jí nyní zkoumal stydké pysky dvěma prsty a druhou rukou nezapomínal na análek.

Náhle se otočila na záda a já ji konečně mohl ochutnat. Nádherně voněla a vlhla. Jazykem jsem nevynechal ani milimetr její pičky, hrázky a análku. Za chvíli jsem měl o zuby odřenou uzdičku jazyka, jak jsme horlivě kmital ze strany na stranu, a tak jsem si pomohl rukou. Netrvalo dlouho a moje úsilí bylo odměněno sladkým a vášnivě prožitým orgasmem.

Kráska mě pak odstrčila a povalila do písku. Laskala mě po celém obličeji, kousala do bradavek. Postupně sjížděla níž a níž, až si mého, již řádně postaveného ptáka, vzala do pusy. Jednou rukou mi hladila prsa a druhou si hrála s mými koulemi. Jazykem mi kroužila kolem žaludu a kořene.

Netrvalo dlouho a zkropil jsem ji svým hustým semenem tak, že jím málem zalkla. Pak jsem ji drsně, ale zárověň opatrně převalil na záda.

Řádně jsem jí masíroval její pevné kozy, hnětl prdelku a čekal, až se mi znovu pořádně postaví péro. K mému překvapení to netrvalo dlouho! Otočil jsem svou brunetku na bok, ona duchapřítomně pokrčila nohu v koleni a úkázala mi svou lákavě zvlhlou pičku. V tu chvíli se mi zatemnilo před očima. Jednou rukou jsem chytnul ptáka a zasunul jí ho do těla. Celá se zachvěla, vzdychla a prohnula se v zádech. Začal jsem přirážet.

Nejdřív pomalu, abych ji pěkně roztáhnul a připravil na nové šoustání. Vrněla a předla jako kočka. Postupně jsem zrychloval, její plné dvojky lítaly nahoru a dolů, nárazy mého podbřišku na její opálené stehno vydávaly rajcující rytmické zvuky a udávaly tempo.

Nemohl jsem zastavit. Bylo to jako z nějakýho poronofilmu. Ona s každým mým přírazem vydávala hlasité zasténání. Rukama si hladila kozičku a poštěváček. Přivírala oči, ve kterých se objevovalo bělmo. Najednou vykřikla, zavřela oči a hlasitě oddychovala. Vytáhl jsem svůj penis mokrý od její štávy a začal tu lahodu olizovat z jejích naběhlých pysků. Celá se chvěla a kňučela a zaplavovala mě dalším proudem šťávy.

Najednou jsem začal cítit, že už budu. Zrychlil jsem pohyby ruky, zvětšil stisk a po chvíli začal odstřikovat semeno na zem. Byl jsem úplně zpocený a nemohl skoro dýchat. Trocu se mi motala hlava. Byla to ta nejlepší masturbace, jakou jsem kdy zažil…

Představa šukání brunetky na pláži mě nenechávala v klidu ani po orgasmu. Ještě jsem si chvíli odpočinul, natáhl trenky a vydal se nacestu na pláž.

Brunetka tam ještě pořád ležela. Procházel jsem kolem ní a díval se na ní pohledem milence, co jí to právě natvrdo udělal. Všimla si toho a mile se na mě usmála.

Lehl jsem si pod slunečník a posílen milým úsměvem se oddal snění o souloži s ženou na pláži.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *