Super trojka I.

Občas si dopřeji pár chvilek volna a přečtu si nějakou erotickou povídku. Obvykle jsem ale zklamán nereálností událostí nebo úděsnou úrovní slohu – a gramatice ani nemluvě. Závratné množství gramatických chyb obvykle erotický náboj povídky totálně přehluší. Proto jsem se rozhodl, že se s vámi, milí čtenáři, podělím o skutečný erotický zážitek, který jsme s manželkou zažili. Povídka je sice dlouhá – museli jsme jí rozdělit do několika pokračování, ale zkuste popsat čtyři hodiny sexu na jedné stránce…

S manželkou Hankou (34, 163/59 kg, čtyřky prsa) bydlíme na okraji velkého města na severu Čech. Jsme podnikatelé, v pohodě, a co se týká sexu – užíváme si denně, přes víkendy i vícekrát – a stále nás to baví. Asi to bude i tím, že se stále máme rádi a náš vztah je velmi hluboký. A protože rádi experimentujeme – pomůcky, gelíky atd. – rozhodli jsme se, že se pokusíme sehnat dívku, ženu do trojky. Ne nějakou sexuální gymnastku, ale raději kamarádku na pokec – a též do postýlky.

No známém serveru jsem zveřejnil inzerát a čekal, co se bude dít. Týdny ubíhaly, ozvalo se pár žen, ale vzdálenost byla natolik velká, že osobní setkání natož pravidelné, by bylo více než problematické.
A najednou BUM – odpověď.

Slečna 19 let, štíhlá, pětky prsa… by chtěla zkusit sex ve třech. „No co“ řekli jsme si – za pokus to stojí. Mailem jsme si vyměnili čísla a domluvili si se slečnou Katkou rande v jedné zapadlé kavárničce.

Přišla sice přesně, ale protože pršelo, měla přes hlavu kapuci bundy, takže jsem zevnitř neměl šanci poznat, že už na nás čeká. Za pár minut jsem vyšel ven, vytočil číslo – a k mému překvapení začala té postavě v bundě zvonit kabelka.

„Ani to neber – to jsem já“ – glosoval jsem vzniklou situaci. Otočila se ke mně, a mě bylo jasné, že to může být velmi zajímavé. Fakt hezká, sympatická holčina. Při svém popisu mailem fakt nelhala. Jenom ty pětky jsem nějak neviděl – to asi tou bundou.

„Už na tebe čekáme“. Představili jsme se a šli dovnitř.
Holky se rovněž představily, doobjednali jsme pití….
A najednou jsme zjistili, že sedíme hodinu a půl, povídáme si o všem možném – a že se nám to líbí.

Jednu chvíli Katka koukla na hodinky a zeptala se nás, jak dlouho se chceme zdržet. Pochopil jsem – rychle zaplatil a nabídl Katce, že ji odvezeme domů.

Cestou jsme zjistili, že vlastně bydlí cca 400 m od našeho domu, takže máme i stejnou cestu. „Kde chceš vysadit ?“ Zeptal jsem se pár metrů od domu. „No přece u vás“ odpověděla pohotově a naprosto nekompromisně, s lehkým úsměvem dodala: „Chci k vám, líbíte se mi“. A bylo to.

Doma jsme si nalili trochu červeného vína, Katce juice „Alkohol moc nepiju“ sdělila nám a usrkávala ze své sklenky. Přitom jsem si stačil všimnout, že ty pětky asi fakticky má, protože se krásně rýsovaly pod svetříkem. Už abych si je mohl pohladit a polaskat se s nimi.

Povídali jsme si, atmosféra houstla, ale zatím se nikdo neodhodlal k nějakému startovnímu slovu či gestu. Když jsem si odskočil na WC, zapnul jsem naplno topení v ložnici a cestou do obýváku jsem se rychle osprchoval. Hygiena nade vše.

Holkám bylo mé počínání jasné, protože se mě potutelně zubily. Já jsem naopak cítil, jak mi tvrdnou kalhoty. Slipy jsem si raději ani neoblékl.

Chvilku jsme seděli a když jsem dal Hance pusu s mákem a Hanka mi položila ruku na mé evidentně vyboulené kalhoty, Katka se najednou zvedla a prohlásila :
„Jdu se osprchovat, počkáte na mě chvilku v ložnici?“
Inu – proč ne, že?

Odebrali jsme se i s pitím do ložnice, kde už bylo nádherné teplo. Zima je nepřítel sexu a trojky obzvlášť. Hanka zapálila svíčky pro intimo a zalezli jsme do postele.

Chvilku jsme se s Hankou mazlili, moje kalhoty byly už narvané k prasknutí. Koule mi dřevěněly touhou, v ústech vysychalo.

Vtom se rozjely zašupovací dveře a vstoupila Katka : rozpuštěné dlouhé hnědé vlasy, saténová noční košilka, pod ní NIC. I v přítmí jsem jasně viděl, že to je krásná holka a že to naše milování bude asi velmi zajímavé. Bylo půl desáté večer a já ještě netušil, co mě čeká.

Katka vklouzla k nám do postele a dala Hance krásnou pusu. Hanka polibek opětovala ale hned se jí něžně vykroutila.

„Jdu se osprchovat“ Vzala si ručník a zmizela za dveřmi. „Co to vidím??“ Obořila se na mě naoko Katka a začala mi hned sundávat jeansy a košili. V mžiku jsem byl nahý. Přitiskli jsme se k sobě a začali se něžně líbat. Krásně voněla a cítil jsem, jak se mírně chvěje vzrušením a očekáváním.

Přejel jsem jí rukou od kolen přes boky až na prsa a vychutnával jsem ten krásný pocit plných rukou. Hnětl jsem jí prsa – skutečně pětky. Krásné, mladé pětky.

Katka mi ihned sjela rukou do klína. „No dobrý – tady se někdo na něco těší, co ?“ zasmála se a pevně chytila mého ptáka do ruky a začala ho masírovat. Přetáhla mi předkožku a hnětla ho rukou.

„Tady je někdo vyholen, cítím to dobře ??“ Oba jsme dole vyholení. Hanka absolvovala navíc depilaci, takže má kundičku vzrušivě hlaďoučkou. „Tak to tedy ne“ Bouřil jsem se a přetáhl jí košili přes hlavu.
„Chci tě mít taky nahou“ A pak jsem tu nádheru viděl v plné kráse.

Ležela na zádech, mírně pokrčené, roztažené nohy v očekávání věcí příštích. Prsa se jí rozlila po hrudníku do velikých kopečků a při každém jejím pohybu se krásně vlnila jako vlny oceánu.

Klekl jsem si Katce k pravé ruce na úrovni ramen, roztáhl nohy a zlehka jsem na ní nalehl, takže jsem měl všechno krásně v dosahu.

Jednou rukou jsem jí hladil jedno ňadro a druhé ňadro jsem začal dráždit jazykem. Jazykem jsem lehce dráždil krásný, malý dvorec, ze kterého trčela ke stropu ztopořená bradavka. Kroužil jsem dokola a občas jemně hryzal bradavku. Druhou rukou jsem dělal to samé na druhé straně.

Rukou jsem zkoumal to krásně obrovitě ňadro, vychutnával si tu měkkou hmotu, která se pod mojí rukou přesouvala ze strany na stranu, zatímco majitelka začala potichu sténat. Občas jsem bradavku silněji promnul mezi prsty – holky to mají rády. Další vzdech. Nádhera.

Katka natáhla pravou rukou a zajela mi do klína. Pravou rukou mi mačkala koule a přejížděla rukou od koulí až ke kořenu mého kámoše.

Když cítila jak je veliký a tvrdý jako kámen, lehce mě odstrčila. Narovnal jsem se a Katka mi zabořila obličej do klína a polkla mého ptáka. Rty si zkušeně přetáhla předkožku a začala ho vehementně zpracovávat, zatímco rukou si pohrávala s mými koulemi.

Cítil jsem, jak roste moje vzrušení a začala se mi lehce třást kolena. Kdyby takhle krásně kouřila Katka z Vyvolených, zcela jistě by tu trapnou soutěž vyhrála.
Můj pták byl totálně spokojený, méně však já. Ten podrazák by se klidně nechal v krátké chvíli vykouřit.

„Tak to tedy prrrr, kámo – žádné stříkání do pusinky nebude, ještě si chci něco užít“ zavelel jsem a zlehka se Katce vytrhnul. Položil jsem ji na záda, lehce na ni nalehl, zabořil hlavu do jejího klína a začal jí oplácet to samé.

Jazykem jsem se dostal na začátek čárky, lehce ten bod pohladil špičkou jazyka a pomalu jsem do tohoto bodu začal jazyk nořit. Byla už úplně mokrá a voněla. Katka se lehce prohnula v zádech, pak zpět, vystrčila na mě pánev, čímž mi nabídla svoji voňavou kundičku celou – a ztuhnula.

Nedal jsem se pobízet. Jazykem jsem přejel celou čárku od shora dolů a zase zpět a začal jazykem kroužit kolem dokola a vždy, když jsem byl nahoře jsem jí přejel po poštěváčku. To už normálně sténala. Takhle jsme si hráli cca 10 minut, když jsem slyšel, že se blíží Hanka.

Narovnal jsem se právě v okamžiku, když rozhrnula dveře a jenom v ručníku vstoupila dovnitř. „Vidím, že jste už začali“ usmála se, odhodila ručník a lehla si mezi nás na záda. Katka ani v tomto okamžiku nezaváhala – naklonila se nad Hanku a začaly se velmi něžně líbat, navzájem si hladily prsa a klíny.

Katka se sesunula níž a začala Hance lízat kundičku, zatímco prsty lehce masírovala závojíčky a poštěváček. Hanka se začala pomalu ale jistě rozehřívat a tlumeně u toho vzdychala.

Ani na chvilku jsem nezaváhal, kleknul jsem si Hance k hlavě a nabídl jí svého, jako kámen tvrdého ptáka. Hanka si ho rukou nasměrovala do pusy a začala mě nádherně kouřit a volnou rukou mi masírovala koule.
Už to začalo. A bylo mi jasné, že to bude trvat dlouho. Hlavně se rychle neudělat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *