Super trojka II.

Rukama jsem hnětl Hance prsa a občas zajel i ke klínu, kde se moje prsty dostaly do kontaktu s jazýčkem Katky. Netrvalo dlouho a Hanka měla první orgasmus.

Už jsem zase cítil, že mi tvrdnou koule, což je zjevná předzvěst toho, že se blíží veliké stříkání. Vytáhl jsem ptáka z Hančiných úst a přesunul se. Katka si mezitím klekla, široce rozevřela nohy, vystrčila zadeček do luftu a intenzivně lízala Hance kundičku.

Využil jsem toho, lehl jsem si na záda pod Katku, takže jsem měl její mušličku přímo nad obličejem. Ucítila můj dech a ruce na svém zadečku – a přitiskla se mi svým pohlavím k obličeji.

Ihned jsem začal zpracovávat to krásné, hebké a voňavé mladé masíčko. Jazykem jsem kroužil dokola, lízal poštěváček a občas ho lehce tisknul mezi zuby. Pak jsem se celými ústy přisál na mušličku a udělal podtlak, aby mi to všechno vniklo do úst.

Katka hekla, začala zuřivě lízat Hanku a za chvilku jsem cítil, že i Katka měla orgasmus. Roztřásla se po celém těle, pak ztuhnula a bylo – obě se udělaly najednou.

Mezitím si můj kámoš trochu odpočinul. Sice stál ale chutě stříkat ho opustily. Protože Katka stále lízala Hanku a vypadalo to, že nehodlá jen tak skončit, přistoupil jsem k ní zezadu a svého tvrdého čuráka jí pomalu přitlačil na okraj kundičky.

Katka se začala pohupovat v kolenou – tak už ho tam chtěla mít. Tomu jsem se ale bránil – a stupňoval dráždění tím, že jsem žaludem jezdil po okraji kundičky, abych Katku co nejvíce rozdráždil. I stalo se. Katka lízala Hanku, dráždila ji rukama a žadonila : „Leošku, vraž mi ho tam…“

Nasadil jsem ptáka na okraj a pomalu ho zasunul do Katky. Bylo cítit, že to je mladé děvče – měla malou, pevnou kundičku. Mého objemného ptáka nejprve nechtěla přijmout. Jakmile si však žalud probojoval vstup, bez problému vklouzl do Katky.

Pomalými, ale hlubokými přírazy jsem si udělal cestu a narval jí ho tam až po koule. V této poloze jsem ztuhnul, aby si ho vychutnala co nejdéle. Jednou rukou jsem jí držel za pánev a tisknul k sobě, aby byl kámoš stále hluboko v Katce a druhou rukou jsem jí hladil prsa. Mezitím se Hanka znovu udělala.

„Chci se napít – totálně mi vyschlo v krku – vy klidně pokračujte, kouknu se vás, jak šukáte.“ prohlásila Hanka, jemně se Katce vykroutila.

Položil jsem Katku a břicho a začal ji pomalu ale systematicky milovat. Sednul jsem si nad ní na bobek. To umožnilo hluboké zasunutí ptáka do kundičky, a přesto jsem měl dost volného pohybu. Jak jsem přirážel, začala Katka vzdychat – a za chvilku se udělala. Právě včas, protože i já jsem musel skončit, abych se neudělal.

Otočil jsem si ji na záda, nalehnul na ni a zasunul jsem jí ptáka do kundičky hezky zepředu. Dolehl jsem na Katku celým tělem a zlehka ji mačkal vahou svých 92 kg a pomalu se v ní pohyboval, takže cítila mého ptáka velmi intenzivně.

„To je nádhera“ vzdychla a zlehka přirážela proti mně. Netrvalo dlouho a Katka měla další orgasmus. Tak a teď zase já, řekla Hanka a jala se realizovat náš oblíbený scénář.

Položila si mě na záda a začala mě kouřit. Katka, když to viděla se přidala. Holky mě důkladně kouřily, mačkaly mi koule a já cítil, jak moje napětí opět roste. Hanka to vycítila taky, zpomalila a kouřila mě velmi něžně a opatrně – až jsem se dostal na samý okraj orgasmu.

Můj pták najednou vystříknul – ale jenom jednou, protože Hanka zastavila a jen si ho nechala v puse. Cítil jsem, jak jí první dávka stříkla do úst. Boží pocit. Hanka nechala ptáka v puse, otevřela ústa a nechala semeno volně vytékat z úst a mrkla na Katku.

Když to viděla Katka, rychle chytila ptáka do ruky a vrazila si ho do pusy, takže byly od semena upatlané obě. Pak mi rozmazaly rukama semeno po břiše i ptákovi.
„Teď bude krásně klouzat“ řekla Hanka, převalila mě na sebe a vsunula si mého ptáka do kundičky.

Zatímco jsem přirážel, Katka mě držela za zadek, pomáhala mi přirážet a volnou rukou mi zezadu dráždila koule. Když se Hanka opět udělala, přesunula se Katce mezi nohy a začala jí lízat buchtičku.

Nezaváhal jsem a zasunul svého čuráka do Katky, pomalinku přirážel a celého jsem ho vytahoval a zasouval dovnitř. Hanka lízala Katce mušličku i mého ptáka najednou. Když jsem byl těsně na okraji, lehce jsem ho vysunul, takže Hance brnknul do nosu – rychle ho polapila ústy, párkrát ho polkla a volnou rukou zase zasunula Katce do kundičky. No skvělé šoustání.

Takhle to šlo ještě další hodinu a půl. Střídali jsme polohy, holky se lízaly navzájem, kouřily mě a já je na oplátku mrdal jak jsem to nejlépe uměl.

Kolem půlnoci už jsem byl zpocený a měl jsem toho dost. Moje vůle už přestávala zvládávat vždy včas přestat abych se neudělal.

„Holky – končím, už se musím udělat. Mám koule natlakované jak papiňák“ prohlásil jsem rezolutně. Kleknul jsem si, rukama se opřel o paty a vystrčil ptáka proti holkám. Obě mě na přeskáčku začaly kouřit abych se rychle udělal. Braly mě důkladně, takže za chvilku jsem cítil, jak se blíží můj konec. Samy holky nevěděly, na kterou to vyjde.

„Hani, teď zase já“ žadonila Katka a Hanka jí udělala mezi mýma nohama víc místa. Zatímco mě Katka kouřila, Hanka mě hladila zezadu na koulích. A to už jsem měl fakt dost.

Přiřítilo se to jako urvaný vlak – obrovská dávka semena stříkala Katce přímo do pusy a další výstřiky následovaly. Katka mě přestala kouřit, nechala si ptáka v ústech, jazykem mě lízala spodní hranu žaludu a rukou mi ho lehce honila v rytmu těch slastných křečí.

Nevím, kolikrát jsem vystříknul, ale sledoval jsem, že Katka několikrát polkla. Pak vyndala mého ptáka ze svých úst, posledních pár kapek si nechala v ústech a začala se líbat s Hankou a přitom mě stále pomalu honila.

Svalil jsem se na záda a slastně vrněl. „Tak tohle si nechám líbit“ Holky mě ještě chvilku kouřily, ale můj kámoš si už začal vybírat volno. Francouzi tomu říkají „Le petite mort.“ Byl jsem fakticky skoro mrtvý.
Napili jsme se vína a šli se osprchovat.

Navzájem jsme se umyli a vrátili se zpět do ložnice, kde jsme si povídali. A jak jsme si povídali, popíjeli vínko, holky mě mimoděk začaly hladit po stehnech, zádech, přes kámoše… Přestože jsme dosouložili před 40 minutami – kámoš se rozhodl pokračovat a začal nekompromisně tvrdnout. Už to tu je zas.

„Tenhle příběh je pravda, ať sním vlastní klobouk jestli jsme vám lhal…“

Chcete vědět, jak to dopadlo ?? Pak tedy pokračování příště ???

Důležitý závěr : Nic krásného netrvá věčně. Za pár týdnů se Katka odstěhovala ke své matce, která je provdaná v Itálii, takže naše občasné sexuální schůzky skončily. Katka studuje, my pracujeme a hledáme dívku nebo mladou ženu – na vínko, na pokec i zábavu ale taky do postýlky. Nevíte o nějaké ??? Jestli ano dejte vědět a napište mi…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *