Nezbedný bráška

Zrovna jsem byla ve vaně, když se rozlétly dveře a v nich stal můj o rok starší bratr. Instinktivně jsem si rukama zakryla to nejnutnější, a křikla na bratra: „Okamžitě vypadni“.

On se však usmál a řekl, no jo ségra, to víš že jo, hele ale máš pěkný prsa. Chytla jsem ručník a hodila ho po něm, pak odešel, myslela jsem že už dá pokoj, ale to jsem se mýlila, po chvilce vešel znovu, tentokrát se tvářil vážně a navrhl mi, že mi umyje záda.

Řekla jsem, že to zvládnu sama, ale on se nenechal odbýt, vzal si houbičku na mytí, a už se dotýkal mých zad. „Dobře, ale pak odejdeš, jasný?“ vykřikla jsem. Nic neřekl, jen pokýval hlavou na souhlas.

Mých zad se dotýkala nejen houbička, ale i jeho ruce, začalo mi to být příjemné, zavřela jsem oči, a vychutnávala to pohlazení, které jsem už tak dlouhou nezažila, bylo to už hodně dlouho co mě nějaký muž pohladil, od posledního rozchodu, jsem byla sama. Hladil mě po krku, a pak sjížděl pomalu po ramenech dolů, sem a tam…

Najednou jsem cítila jeho ruce na svých prsech, ale nic jsem nedělala, jen mě to trochu zarazilo, ale ta představa, že mě hladí nějaký muž byla silnější, mé bradavky se okamžitě postavily a byly tvrdé na dotek.

Kroužil mi po nich, napřed jednou rukou, a pak oběma, opřela sem se dozadu o vanu a vychutnávala to, po chvilce jeho ruce mířily níž po bříšku až k nohám, tam se zastavily a hladily mě po stehnech, pak se vrátily zpátky, a mířily tam – do moji natěšené, a po sexu toužící jeskyňce.

Zabořil do ní jeden prst, to ve mně vyvolalo prudké vzrušení, hladil mi ji celou dlaní, a jemně ji mačkal, to už jsem nevydržela a roztáhla jsem nohy jak jen to ve vaně šlo.

On na nic nečekal a ujal se mého zduřeného poštěváčku. Dráždil ho mezi prsty a pak zkusil vchod do mé jeskyňky, prst mu tam vklouzl bez problému, tak ho vytáhl, a strčil tam prsty dva, to už moje kundička přivítala, a já cítila příjemné teplo v klíně. Moje pánev se začala vlnit proti jeho prstům, chtěla tak moc, aby do ní něco velkého a pevného vniklo.

Jeho prsty zrychlovaly čím dál víc, podívala jsem se na jeho rozkrok, byl úplně napnutý, i přes kalhoty šlo vidět, že by chtěl ven.

Rozepla jsem mu kalhoty a ujala se jeho klacku, byl tak pevný a horký. Promnula jsem ho mezi prsty, a dala si ho do pusy, cucala jsem ho a on zavíral slastně oči, a přitom nezapomínal na moji jeskyňku.

Dráždil mě svými prstíky až jsem začala nahlas sténat, jeho penis jsem držela v ruce a trochu ho honila, jazykem jsem mu dráždila žalud a zrychlovala pohyby. On se zase staral o moji jeskyni. Po chvilce vášnivého vzrušování jsem měla krásný orgasmus, s jeho prsty ve své pičce. Pak i on prožil to samé a já polykala jeho teplé sperma a olizovala poslední zbytky kapiček.

Chytl mě za ruku a tahal ven z vany, vylezla jsem tedy, on si sundal kalhoty a položil mě na pračku, strčil ho do mě až jsem vyjekla, jak to bylo prudce, ale líbilo se mi to.

Chytil mě za zadek a přirážel, já ho držela za ramena, a zatínala jsem mu nehty do kůže, tak moc mě vzrušoval. Pak ho vytáhl a na chvíli mě jen tak hladil po kundičce, pak mě sundal. Opřela jsem se rukama o pračku a on ho do mě strčil zezadu, chytil mě za boky a jeho tvrdý penis do mě pronikal čím dál hlouběji.

Napichovala jsem se na jeho kůl, a vzdychala, chytil mě za prsa a hrubě je mnul, už se blížil jeho vrchol. Rukou jsem si hrála se svým poštěváčkem a on přirážel čím dál silněji, pak už jsem cítila ve své kundičce cukání hned po jeho výstřiku jsem se udělala taky.

Pak jsem se šla okoupat, a on odešel do svého pokoje, večer jsme se pak dívali spolu na film, a oba jsme dělali jakoby se nic nestalo…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *