Buchtičky III.

Světla ve studiu se začínají znovu rozsvěcet a publikum tleskat. Jakmile je klid, Terezka opět začne mluvit: „Jistě si každý vzpomíná na mé nedávné focení pro časopis Zleo, kde jste mě mohli vidět zcela nahou.“ Při těchto slovech si rukou zmačkne kozičku a vzrušeně zavzdychá.

„Musím přiznat, že mě velmi vzrušovala představa odhalení se před celým národem. Nedávno mě kontaktovala televize Znova a svěřila se svým nápadem na tento pořad. Samozřejmě nezapomněli připomenout moje fotografování, přičemž mi značně zvlhla mušlička. Představa na takový pořad mě doslova nadchla, zvláště když jsem se dozvěděla, že nezůstanu pouze u moderování. Ano je to tak, dnes uvidíte znovu moji pičku a rozhodně nezustaneme jen u koukání,“ laškovně mrkne směrem k publiku.

„Ale dost bylo slov, podiváme se co skrývá mezi mýma nohama.“ Terezka si sundá nohu ze své druhé nohy a pomalu začne otevírat stehna. Zanedlouho koukají na kameru i na publikum černé krajkové kalhotky schované v podvazkovém pásu, rovněž černé barvy.

„Tak a tady to je, misto na těle každé ženy opředené tajemstvím,“ vzrušeně prohlasí a pohladi si místo na kalhotkách kde bývá poštěváček. Po chvíli jemného škádlení vstane z pohovky, rozepne si na boku sukni a pomalu ji nechá spadnout na zem.

„Nyní si trochu vyzkoušíme publikum,“ vezme ze stolku mikrofon a jen tak bez sukně zamíří k publiku. Přistoupi k mladému muži, přiloží mu mikrofón k ústům a řekne mu: „Co myslíte, mám jí oholenou?

Pokud si netroufáte tipovat, můžete si sáhnout, ale jen přes kalhotky!“ Muž si hraje na chytráka a bez přemýšlení prohlasí: „Ano, máte.“ Terezka se usměje, ale nic neříká. Místo toho přistoupí ke krásné mladé ženě sedící kousek opodál.

Behěm přikládání mikrofonu k jejím ústům řekne: „Stejná otázka a možnosti.“ Dívka bez ostychu začne rukou hladit Terezku v rozkroku, ta se lehce usmívá a nechává se dráždit. Po chvili žena přestane a do mikrofonu řekne: „Nemáte ji oholenou.“ Terezka se opět usměje a řekne: „Děkuji za názor,“ otočí se, vráti se zpět k pohovce a zustane stat čelem k publiku.

„Tak se podíváme kdo měl pravdu,“ a při těchto slovech chytne okraj svých kalhotek a odhrne na stranu. V tom na všechny zúčastněné vykouknou blonďaté chloupky zdobicí její krásnou kundičku. „Ano, pravdu měla mladá žena, všichni ji zatleskáme a já ji poprosím, aby přišla ke mne“ a vrátí kalhotky do původní pozice.

Publikum začne tleskat, mladá žena se zvedne a vykroči k Terezce. Jakmile k ní dojde, publikum se utiší. Terezka jí předá do ruky mikrofón a řekne: „Za odměnu si můžete vzít mé kalhotky, ale samozřejmě si je musíte sundat.“

Dívka neváhá, bezeslova opatrně chytne kalhotky za lem a začne je pomalu stahovat. Přitom fascinovaně hledí do klína Terezky. Za chvíli se kalhotky objeví v ženině ruce a Terezka zůstane stát s jejím kudrnatým kožíškem koukajícím na celý svět.

„Děkuji, hned se cítím svobodnější,“ prohlásí Terezka a parkát si prsty projede chloupy na svém pahorku. Žena mezitím neodolá a přiloží kalhotky ke svému nosu. Několikrát přičichne a pak řekne: „Hezky voní, vyměnim je za své.“

Po těchto slovech si sahne pod sukni a stáhne své bílé obyčejné kalhotky a odhodí je na pohovku. Ihned si navlékne Terezčino použité prádlo a pohladí se přes sukni v podbřišku se slovy: „A jsou i přijemné, děkuji také.“

Terezka, s překvapeným výrazem v obličeji, přihlíží celé akci a po jejím dokončení řekne: „Velmi vzrušující“ a nenápadně si ukazováčkem projede mezi pysky své pičky. „Můžete se jít posadit“, řekne dívce.

Mladá žena se usměje, lehce se pokloní a odejde zpět ke svému místu kde se za bouřlivého potlesku publika posadí. Mezitím se Terezka posadila na pohovku a nohy nechala těsně u sebe. Než se publikum utiší, vypije zbytek vody ze skleničky a pak začne opět mluvit:

„Nyní jste určitě zvědaví na mojí kundičku v celé své kráse, tak se na ní pořádně podíváme,“ a po těchto slovech zeširoka roztáhne stehna a zahledí se do svého rozkroku se slovy: „Pěkná pička, že ano?“ Z publika se ozve souhlasné zamručení. „A kdepak se nám schovává poštěváček?“ zeptá se a aniž by čekala na odpověd, zlehka si roztáhne pysky.

Kamera přitom zabírá její mušličku, takže na obrazovce za pohovkou mohou všichni vidět skutečné detaily. „Tady je mrška,“ a několikrát prstem přejede po kuličce slasti přičemž se vzrušeně zachvěje.

„Co myslíte, je sladká?“ Čeká malý moment na odpověd z publika, ale pak řekne: „Zdá se, že to budu muset zjistit sama!“ Poté si zastrčí ukazováček mezi pysky a začne s ním klouzat jako na sjezdovce. Za chvíli přestane a pomalu si strčí vlhký prst do úst. Pořádně ho ocumlá a pak řekne: „Ano je skutečně velmi sladká. Věřím, že byste chtěli také ochutnat. To není tak nesplnitelná představa, alespoň pro některé z vás.

V zápětí se natáhne za pohovku a zvedne odtamtud průhlednou plastovou mísu s bílymi míčky, na kterých jsou čísla. „Zapojíme do toho trochu štěstěnu. Tato mísa obsahuje čísla vaších sedaček, což vás určite již napadlo. Já teď postupně vytáhnu tři míčky a poprosím osobu, sedící na vybrané sedačce, aby přišla sem ke mě. Následně může někokrát pomasírovat můj poštěváček a ochutnat. Předem upozorňuji, žádné strkání prstů do vagíny, k tomu se ještě dostaneme.“

Načež zaloví v míse a vytahne první číslo. Z publika se zvedne mladá dívka s dlouhými tmavými vlasy a pomalu jde směrem k Terezce. Ta už sedí s rotaženýma nohama a nedočkavým výrazem v obličeji. Dívka přistoupí, nasliní si ukazováček a ostýchavě si začne hrát s Terezčiným poštěváčkem.

Moderátorka to s pobavením sleduje. Za chvíli dívka skončí, strčí si celý ukazováček do úst a pořádně olíže. Usměje se na Terezku a řekne: „Moc dobrá.“ Poté se bez dalšího slova vrátí na své místo.

Terezka mezítím zašátrá v míse a vytáhne další číslo. Tentokrát se začne z publika přibližovat muž. „Žádný krasavec to není, ale když mu štestěna přeje, tak ať si užije,“ pomyslí si Terezka.

Jen co se muž přiblíží, začne se nedočkavě přehrabovat v Terezčině kundičce jakoby snad něco hledal. Za malý okamžík je vidět, jak se mu téměř celá ruka leskne od jejích šťáv. Poté muž přestane a bezeslova se vrací na své místo a během cesty si olizuje ruku. Vypadá to velmi komicky.

Trochu udivená Terezka nad tím jen lehce zakroutí hlavou, ale dále to nekomentuje. Raději znovu sáhne do mísy a vytahne poslední šťastné číslo. Trochu si oddychla když uviděla, že z publika přichází jiná mladá dívka, tentokrát s blond vlasy. Jakmile přijde k pohovce, začne si slinit prst, ale v tom jí vyruší Terezka se slovy: „To nebudete potřebovat, jelikož jste poslední, uděláme to trochu jinak.“

Následně změní pozici a lehne si podél pohovky, nohy udržuje stále od sebe. „Použijte přímo svůj jazyk,“ pokračuje Terezka v instruktáži. Dívka vypada trochu zaskočeně, ale pak pokrčí rameny, posadí se na pohovku u Terezčiných nohou a skloní hlavu k jejímu rozkroku, kde se ihned pustí do divokého vylizování sladké kundičky.

Očividně si to Terezka uživá, ale stále se nepropadá do extáze, protože ví, že je toto teprve začátek. Dívce šťávička očividně chutná a nevypadá, že by chtěla přestat, takže je majitelka tohoto skvostu donucena ji odsunout hlavu menším tlakem. Poté se rychle posadí s nohama na zem, ale tentokrát je nechá u sebe.

„Děkuji vám, bylo to velmi přijemné“ řekne Terezka dívce. Ta očividně vypadá trochu zmateně, ale pak se na Terezku milě usměje, olízne si rty od posledních zbytků šťáv a řekne: „Nemáte zač, moc mi to chutnalo.“ Pak se opět vrátí na své místo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *