Andulka badatelka III.

Strčil jsem ukazováček do Andulčiny buchtičky, která byla rozpálená jako ,,drajfus“! Našel jsem zase poštěváček a zkoordinoval jsem pohyby pusou s prstem.

Zjistil jsem, že Andulce mohu rozkoš zvýšit. Mám volnou a nečinnou levou ruku. Začal jsem hledat svou rukou šmátralkou prsa a bradavky. Překvapivě tam bylo obsazeno. Hladila si je Andulka.

Ochotně mi jednu kozičku nechala. Byla heboučká a bradavka byla nezvykle velká a tvrdá, jak špunt od kopaček a stála jak můj penis. Ta Andulka je labužnice. Bylo vidět, že své erotogenní zóny má už prozkoumané a rozkoše vychytané. Jestli takhle prostuduje mne, tak se moc těším a slibuji, že budu vzorným žákem.

Andulka mě chvilku nechala a pak pobídla: ,,Pepo jeď!“ Zrychlil jsem tempo a cítil hlavně na prstu, co se v Andulčině jeskyňce a lůně děje. Blížilo se, jako by z povzdálí, takové malé zemětřesení. Navíc tekla jako Dunaj a kundička jí voněla doslova medem a strdím.

Přidal jsem k ukazováčku ještě prostředníčka, a nejen že jsem s nimi jezdil tam a zpět, ale začal jsem s nimi ještě pomalu otáčet. Vešel by se mi tam možná ještě jeden prst, ale to bych si tu nádhernou buchtičku předčasně vytahal a mohl by mi tam za pár chvilek pěkně kloktat. A to by už nebyl ten svěrák, jak jsem zvyklý.

Andulčinu ,,svěrací kazajku“ miluji. Bylo to vzrušující, cítil jsem, že i já teču jak Niagara. ,,Pepo, je to nádherné! Chci na koně! Klitorisní orgasmus by mě zničil hned na začátku a to nechci. Už vím, že to jde“

Lehl jsem si na záda a vychutnával jsem si v klidu tu právě prožitou nádheru. Hupla si na koníčka, několikrát rychle dosedla na můj rapír a začala kvílet jak sobotní polední siréna a za chvilku jsem cítil mohutný orgasmus a silné stahy její pochvy.

Bylo to tak silné, že jsem to měl na krajíčku i já. Na koni se Andulce tak líbilo, že ani z něj nechtěla slézt. ,,Pepčo, nech mi prosím minutku odpočinout!“ spokojeně řekla. Nechal jsem ji.

Vychutnávala si svou radost s rozkoší a já v klidu poznal krásný pocit, když mě sedí na klíně tak nádherná sexulka a já s tím mým chlípníkem nehýbu a je to nádherný pocit, když ho mám v Andulce. Takové krásné lehy ten můj macek, jako měl tu minutku, než se Andulka vzpamatovala, hodně dlouho neměl.

I klid pohlavních zbraní dovede muže a ženu potěšit. Objímal jsem Andulku a mohu říci, že byla nádherná. Svou vynalézavostí i tělem. Její tuhá prdelka byla akorát do mých rukou. Měla krásně tuhé ruce, stehna i prsa. Ať jsem šáhl, kam jsem šáhl, nádhera pro hmat, oči i pinďoura.

Držel jsem ji v náručí a věřil, že další objevy máme před sebou. Natáhli jsme se na postel a odpočívali. Byla spokojená a vyčerpaná. Líbilo se mi, že při největší rozkoši volá mé jméno.

Když vám žena v těch nejintimnějších chvílích říká miláčku, věřte, že jich má více. Když se splete a řekne vám jiným jménem, pořád na někoho myslí, kdo pro ni hodně znamenal a byl váš předchůdce, nebo bude následník.

Byl jsem spokojený a nechal jsem svoji samičku zaslouženě odpočívat. Převzal jsem iniciativu. Klekl jsem si opět na náš polštář, přitáhl si milenku k sobě a kontroloval jakou paseku udělalo naše milování.

Buchtička byla pořád pěkná a žádoucí a vše bylo vetší a pěkně prokrvené. Dal jsem se něžně do domazlení. Rty i jazyk byly odpočaté. Jen jsem zajel jazykem do brázdičky, tak to s Andulkou pěkně škublo a řekla, že to má pořád jako živý. Chvilka něžného cumlání ji oživila vybité baterky a chtěla to konečně zezadu.

,,Pepo udělej si to také tak hezky jako já. Já jsem vyřízená!“ Už věděla, jak to mám nejraději, a že jsem v této poloze, která je moje královská, brzy hotový.

Byla mokrá jako myška, tak se otřela do velkého kapesníku, který měla schovaný pod polštářem. Takticky počkala, až ho tam měla a chtěla dát nohy k sobě, aby to víc drhlo a také jsem brzo byl.

Po ,,zásunu“ srazila nožky k sobě a pěkně mi ho na chvilku uvěznila a sevřela, než jsem dal nohy přes její, od sebe, abych do Aničky více mohl vnikat. I v tom je milování krásné, když jeden ví, co má rád ten druhý a umí si maximálně vyhovět.

Začal jsem pomalu. Měl jsem ho naběhnutého k prasknutí a zkusil jsem něco atypického. Pomalu nadoraz tam, a pak pomalu úplně ven. Zpět jsem se trefil jedna radost.

Trošku to mlaskalo. Ze začátku, asi minutku Andulka jen držela, ale pak začala překvapivě opět pěkně nejen vzdychat, ale i tvrději přirážet. Po chvilce něžně řekla:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *