V nouzi poznáš přítele

Stalo se to tak. Můj bývalý spolužák a hlavní hrdina tajných snů mých spolužaček byl čerstvě raněn rozchodem se svou přítelkyní. Potkávala jsem ho na městě a působil na mne jako tělo bez duše. Vždycky mě mile pozdravil, usmál se, ale nemohl skrýt depresivní rozpoložení své mysli, jindy tak pohodové.

Byla jsem ten den sama doma, v polospánku jsem ležela na gauči v obýváku při zapnuté televizi. Zkrátka promarněný nedělní den, myslela jsem si. Pak mi přišla zpráva od mého opuštěného Káji. „Nemohl bych přijít?“ svítilo na displeji.

Zorničky se mi musely ztrojnásobit překvapením. „Jo, klidně“ odpověděla jsem. No ne, dnešek bude možná velmi vzrušující…“Ale na co to myslím?“ Vždyť jsem s ním psala písemku a já jsem přeci na starší zkušené chlapy!

Zazvonil a já jsem ho celá rozklepaná pozvala dál. Sedl si na pohovku a nechal vedle sebe místo akorát tak pro mně…Uvařila jsem mu cappuccino a posadila se vedle něj. Řekla jsem mu, že jsem moc ráda, že přišel, protože je moje jediná příležitost cítit upřímnou radost ten den. Najednou to nebyl ten inteligentně se vyjadřující kluk zkoušený před tabulí.

„Chtěl bych tě ošukat“. Řekl mi naprosto nenuceně a ležérně. Nečekala jsem ani minutu, sedla si těsně k němu a začala mu rozepínat knoflíky u košile. Přestal svůj zrak upínat k televizi a začal mě vášnivě líbat a hladit po zádech, na kozičkách a na vnitřní straně stehen. Hned se mi snažil rozepnout zip u riflí. Chtěla jsem, aby se i on nezapomněl svléknout.

Měl ho krásnýho, stejně jako jeho oči. Toužila jsem mu to udělat pusou. Myslím, že by stříkal hned. A jak mi chutnal – byla to směs pánského sprchového gelu s čistým mužstvím. Obzvlášť spokojený byl, když jsem ho měla skoro po mandle.

Zeptal se mě, jestli mi to může udělat do pusy. Věděl, že budu souhlasit. Oddaně jsem si to nechala nastříkat na jazyk a hned to spolkla. Děsně ho vzrušoval pohled na mně.

Pak jsem roztáhla nohy a on mě pomalu přejížděl jazykem po klitorisu a po tom druhém orgánu slasti, který vede do hlubin mého nejoblíbenějšího místa, do kundičky.

Podle mýho vzdychání poznal, že může rovnou vynechat kliťák. Pak jsem zatoužila mít ve svém těle jeho ptáka. Ještě s příchutí mé kundičky v puse mě začal líbat a cpát mi ho dovnitř.

Dal mi nohy na ramena a přirážel, až mě to skoro bolelo. Nechtěla jsem ale, aby zmírnil. Vydržel docela dlouho oddalovat orgáč a pak se na mně celý zpocený a vyčerpaný svalil. Hladila jsem ho po prdelce a vychutnávala si ten krásný okamžik.

Dlouho jsme tak leželi a funěli si navzájem do uší. Bylo těžké říkat něco moudrého. O tomhle budeme oba mlčet. Oblékl se, dali jsme si pusu a byl pryč. Nebyla to až tak nudná neděle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *