Rodinná tradice IV.

Litovala jsem svou dceru a zároveň věděla, že to nejbolestivější ji teprve asi ještě čeká.

Odpradávna to sice tradicí nebylo, protože takové věci se v dřívějších dobách nepraktikovaly, stejně jako třeba orální uspokojování muže, ale v dnešní modernější době, kdy tahle věci zkouší a praktikují už téměř všichni, je třeba, aby se s nimi dívky seznámily.

Nechala jsem tedy Zuzku, aby si lehla na břicho a krémem ji mazala okolí otvůrku, než se vrátí ti dva z koupelny. Říkala, že se toho bojí, a tak jsem jí sama začala prstem masírovat okolí dírky a pak i malíčkem pronikat dovnitř, abych ji promazala co nejvíc. Stěžovala si, že ji tam ten prst tlačí, ale že to zatím nebolí.

Jako první přišel otec a viděl, co dělám, klekl si k Zuzce a dráždil ji místo mě svým prstem. Nakonec s ním do ní zajel a Zuzka vyváděla jako pominutá a snažila se mu ruku odstrčit. Řekl mi tedy, že ji má hodně malou, a že by ji roztrhl tak, že by ji museli sešívat, a tak to prý nechá na Jakuba, že sám toho má dneska už dost, že mu bude stačit, když mu ho ještě před spaním přijdu večer vykouřit do vany.

Sednul si na postel a když přišel Jakub, tak mu řekl, že teď chceme, aby odpanil sestře zadek sám. Posadil se nejdřív na postel a Zuzka měla za úkol mu kouřením pomoci ke ztopoření. Zafungovalo to a i když už byl Jakub v plné erekci, tak ona nepřestávala a kouřila dál, protože ode mne věděla, že čím déle bude někomu kouřit, tím kratší dobu bude potom trvat samotná soulož, které se v tomto případě určitě bála.

Otec pochopil o co jde, a řekl jí, že si má dnes okusit i to, jaké to je snášet to od začátku až do konce a ne jen chvíli před koncem. Přestala tedy a znovu se položila. Já pod ni dala polštář, aby zadeček víc vystrčila a Jakubovi jsem namazala krémem celé péro.

Položil se na ni, jednou rukou se vzepřel, a druhou si pomáhal vtlačit penis do jejího zadečku. Díky dobrému namazání se mu to dařilo a tak jeho žalud projel jejím svěračem bez problémů. Viděla jsem, jak Zuzka stáhla zadek, ale ještě nekřičela. Jakub chvíli počkal a když její sevření polevilo, zatlačil znovu a celou svou vahou se na svou sestru položil.

Znovu následovalo stažení zadku doprovázené tlumeným, ale táhlým aúúúúú. Vzala jsem tedy druhý polštář, položila jí ho před obličej a zatlačila do něj její hlavu. Uchopila ho oběma rukama a sama se do něj tiskla.

Jakub tedy mohl začít s prvním souložením zadku své sestry. Položil své ruce na její malá ramena a krátkými pohyby nahoru a dolů ji mrdal.

Otec se na ně chvíli díval a pak mi pokynul, abych šla za ním, tak jsem poslechla. Chtěl po mě, abych mu kouřila, a tak jsem ho tedy zády k své przněné dceři uspokojovala svými ústy, zatímco on povzbuzoval našeho syna k tomu, aby ji tak nešetřil a šukal ji pořádně, jako kdysi šukal do mého zadku.

Já pokračovala v kouření a když jsem uslyšela za svými zády, jak Zuzka naříká víc a víc a přestala jsem, abych se mohla otočit a podívat se, co se děje, uchopil mi můj muž oběma rukama hlavu a nabodl ji zpátky na svého čuráka a poručil mi, ať se neotáčím a pořádně mu kouřím.

Jakub mezitím dokončoval své dílo a když to na něj přicházelo, dával to hlasitě najevo a hlásil nám, že bude stříkat, na čež mu otec řekl, aby teď přitlačil, pořádně ji mrdal a nakonec ho do ní zasunul co nejhlouběji a vystříkal se tam.

Další její výkřiky svědčily o tom, že to tak skutečně udělal a když to skončilo, a Jakub se se stojícím pérem posadil vedle nás na postel, otec mě odstrčil a obkročmo se posadil na naši ještě ležící dceru. Do jejího mírně otevřeného otvůrku vložil špičku svého žaludu a rychlými pohyby chvíli onanoval, dokud se nedostavil vrchol a on do jejího análku pustil několika výstřiky své předkouřené semeno.

Nakonec jí ještě řekl, že si někdy její anál zkusí, ale to až bude trochu starší a její tvary budou více zaoblené a dírka trochu vyvinutější a možná i opotřebovanější. Tím byla završeno odpanění a zasvěcení naší Zuzky do věcí, které ji v životě určitě potkají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *