Manželky oslava

Když máte odrostlé děti, které někde daleko studují a manželka má své dny, tak je lepší na tu svou moc nemluvit a chodit kolem ní po špičkách. Je velmi zajimavé, že když je jim navíc ještě blbě, tak kouřit cigára můžou, ale ekologicky vykouřit manžela to ne! Hlava mi to nebrala. Ani mým ženatým kamarádům.

Když baby mají chuť, tak se nestydí si o to říct, většinou v nepravou chvíli. Třeba když malujete koupelnu a špajzku, protože se tam udělala plíseň. No a panička na to musí čumět při každém koupání a při každé návštěvě špajzu, když tam pro něco mlsného pro mne leze. Když vás k tomu po měsíci konečně dokope, tak to ani nemůžete v klidu dodělat.

,,Mámo! Vydrž! Během půlhodinky to mám hotové a pak přijdeš na řadu i ty. Bude to oboje ale fofr!“ Včera na to měla celý večer. A nic. Protože panička čuměla na telku a neměla zájem. Dodělat práci, rozdělat a dodělat manželku, naobědvat se a mazat na odpolední. Kurník to je fofrník.

V pondělí mi ženuška nahlásila, že s holkami mají na středu vyjednanou dámskou jízdu. Slaví jedné kamarádky rozvod. Slavit rozvod se mi zdálo poněkud perverzní. ,,Klíďo, bíďo si běž! Ve středu je Liga mistrů, tak se alespoň nebudeme hádat, na co budeme v telce koukat!“

Ve středu navečer se manželka načančala, jako by šla na rande a ne na nějakou dámskou jízdu. Napadlo mě jediné. Ať si to holky užijou. Ať si prohulí plíce a je doma chvilku klídek.

Fotbal v telce byl nádherný. V každém poločase jsem si dal jednoho ,,Zlaťáka“ do štucu a byl jsem v pohodě. Nikdo mi do toho nekecal a nic mi nescházelo. Když jsem viděl ještě nádherné góly z dalších zápasů, tak se blížila půlnoc a má drahá polovička nikde. Osprchoval jsem se a šel spát.

Pomalu jsem začal zabírat, když zazvonil zvonek. Začal jsem nadávat, na co ta má baba myslí, že si nevzala klíče. To snad není možné. Po otevření dveří jsem chtěl nadávat ještě více, ale ovládl jsem se. Ve dveřích byly dvě ženské navíc!

,,Vedu ti návštěvu, Míro“, s obtížemi ze sebe vysoukala má pěkně lízlá drahá polovička. ,,Holky pojďte dál, taťka nám něco dobrého nalije a dá si rád s námi! Viď!“ Moc chuti jsem neměl, ale co naděláte. ,,Co si děvčata dáte k pití?“ zeptal jsem se. ,,Budeme pokračovat bílým vínem!“ řekla ta, co se rozvedla, jak jsem se později dozvěděl.

Manželka vypila dvoudecku a usnula. Ta méně namazaná mi s ní pomohla do postele. Když jsem ji ukládal a svlékal, tak ta šťastně rozvedená mi asistovala a říkala: ,,Takhle mě už nikdo nesvlékal. Umíte to pěkně. Nechcete svléknout také ještě mně?“ ,,Raději ne!“ řekl jsem a přikryl svoji nahou ženu.

Když jsme přišli do obýváku, tak ta druhá manželčina přítelkyně usnula v křesle. Spala jako nemluvně. ,,Pane Míro, Amor nás má rád! Nevěděla jsem, že Katka má takového pěkného a urostlého chlapa!“

Sedl jsem si do křesla, napil se vínka a přemýšlel co s babami. Vyhodit je jen tak nemohu. Jsou to kamarádky a ta rozvedená je navíc manželky šéfová, jak se už stačila pochlubit.

,,Na co myslíte, pane Míro!“ zeptala se paní Mirka. ,,Míra a Mirka! To není náhoda, to je osud.“ dodala. Než jsem stačil cokoli říci, měl jsem ji na klíně. ,,Míro, já tě chci! A začala mě líbat.

Uměla to. Pár dní jsem si doma nevrznul a Mirka mě vzrušila. Neztrácela čas. Svezla se ze mě na koberec a zjistila, že pod županem nic nemám. ,,Vidím, že vám nejsem lhostejná! To je macek!“

Klekla si na kolena, roztáhla mi nohy a už mi po něm šmejdila. Na to, že byla namazaná, tak ji to šlo. Možná i proto, že víno odbouralo zábrany a asi už si dlouho nevrzla. Nemělo to chybu. Byla lepší než manželka. Neokecávala to, jak jsem byl zvyklý, ale jela. Taková řemeslnice a rozvádí se? Hlava mi to nebrala a držel jsem.

Začal jsem jí jezdit po zádech a snažil jsem se dostat na prsa. Zkušeně to vycítila a na chvilku přestala. Rozepla si knoflíčky u blůzky vepředu a já ji přetáhl přes její hlavu. Chtěl jsem jí rozepnout podprsenku vzadu, ale to už se věnovala zase mému penisu. Zapínání měla také vepředu.

Kouřila mi péro, byla namazaná a ještě měla přehled. Na chvilku přestala a nadzvedla si podprsenku k bradě. Hupnul jsem rukama na její ňadra. Měla je menší než žena, ale tužší. Byla ta kůzlátka příjemná do ruky. Chtěl jsem ji.

,,Pojď, Mirko, na koně!“ ,,Ještě chvilku, máš ho pěkného!“ slyšel jsem ze zdola. ,,Pojď ale na koberec! To ho tam mám víc!“ dirigovala mne. Rád jsem ji vyhověl. Jak rychle se svlékla, jsem ani nepostřehl,
protože jsem natahoval na podlahu deku, aby mě v zápalu vášně neodřela „chrbát“ o náš koberec ,,buklák“, jako se to párkrát povedlo mé drahé ženě.“

Hupla mi na klín a napíchla se na penis. Chvilku jsme se líbali a při tom jsem zkoumal stehýnka, boky a prdelku. Byla nádherně pěkná jak na penisu, tak i v mých prackách.

,,Míro, lehni si rovně!“ Moc se mi to nelíbilo, ale rád jsem poslechl. Bylo vidět a hlavně slyšet, že je to šéfová. Nechal jsem to na ní. Rozjela jízdu hrůzy. Byla nadržená víc než stepní koza. Ta chlapa dlouho neměla.

Proč to musím odnést já, říkal jsem si. Mé obavy byly zbytečné. Za chvilku zpomalila a řvala, že je. Buchta ji úplně tleskala v návalu vášně. Ještě jsem cítil stahy pochvy a znovu rozjela šílenou jízdu. Tekla jako Dunaj a byl jsem od ní mokrý jako myš. To jí nevadilo. Jen jsem trnul, jestli to u ženských funguje po litru vína jako u mne. To pak to druhý její číslo bude trvat věčnost.

Netrvalo. Když se udělala podruhé, tak to byl opět uragán. Zadržoval jsem jí rukou výkřiky vášně z pusy, aby nedej bože nevzbudila ženu a tu druhou spící popelku. Poprosila mě o ručník. Otřela sebe i mne a zeptala se, jak to chci já.

,,Můžeš ho tam, Míro, nechat a můžeš mi po čase pěkně vykropit hrobku! Dnes si ta má mrtvolka užila víc sexu, než za poslední půlrok!“ překvapivě a bezelstně mi sdělila.

Chtěl jsem zezadu. Pěkně ji na mne vyšpulila. Měla nádhernou a malou prdelku. Taková se mi moc líbila. Nebyl to kotel, ani kotelna, ale prdelinka.

Už ho tam měla. Měla ji i hlubokou a pevnou. Docela jsem jí uvěřil, že tam dlouho žádného ohniváka neměla. Rozjel jsem klasiku. Svižně celý tam a zase celý ven. Jen vzdychala a držela.

,,Míro! To je ono! Vyšukej mi ještě duši z těla! Chci být s tebou! Nastříkej mi tam svou lávu!“ Nemělo to chybu. Měl jsem radost z té odměny, která mě čekala. Nebudu ho muset vytahovat jako doma a orgasmus si dodělávat v ruce.

,,Tu tvou hrobku, ti Mirko, vykropím! Chceš ještě?“ ,,Ne, Míro už si to udělej podle svého hezky ty! Já už nebudu! Bylo toho více, než jsem poslední dobou zvyklá.“

Držel jsem Mirku v pase a dorážel jsem penis do ní až nadoraz. Prdelka se jí pěkně po každém doražení zaklepala. Aby mé vyvrcholení bylo nádherné, chytil jsem ji ve finiši za prsa. Měla je prověšené a překvapivě větší.

Cítil jsem se super. Buchar jsem měl v pevné buchtičce, držel jsem pěkná prsa v rukou a viděl jsem nádherná záda a šíji, nadherné ženy pode mnou. Co můžu chtít víc. Měl jsem to na krajíčku. Tak se mi to zalíbilo, že jsem nechtěl ještě končit. Takovou šanci jako dnes, dlouho mít nebudu.

Cítil jsem, jak mi tam nádherně drhne, nikdo mi nehoní, abych byl a nezapomněl ho vytáhnout. Tak jsem si to užíval. Mirka ožila a cítil jsem jak začala přirážet.

Pepo! Jak jsi na tom? ,,Mám to na krajíčku!“ řekl jsem. ,,Nech ho chvilku ve mně a úplně přestaň! Já sama.“ Úplně jsem přestal a přehmátl jsem na její pas. Když se napíchávala na můj kolík, tam jsem ji v tom pomáhal.

,,To je ono! Já budu! Já už jsem! Já se snad zblázním, co mi kundička dělá! Jeď!“ Měl jsem to už dávno na krajíčku. Párkrát jsem ho tam napálil nadoraz a řval jsem jak tygr pro změnu já. Penis mi škubal jak zamlada a cákal jsem a cákal. Bylo to tak nádherné, že jsem úplně zapomněl, že jsem doma a že můžeme vzbudit manželku. Tak jsem se už hodně dlouho nevystříkal a neudělal. Ani se mi ho nechtělo vytahovat, tak se mi ten zásun líbil.

Když jsem ho vytáhl, tak ho Mirka ještě chtěla do pusinky. Ukecal jsem ji, že je hodně hodin a že za týden je také den. ,,Ráno jdete do práce, ne?“ ,,Jo máš pravdu! Byla to sexuální exploze! Takhle jsem si nezašukala ani zamlada! Jsi vynikající prcálista!“ ,,I ty si byla výborná. Moc se mi líbilo tvé kouření. To byla také nádhera!“ ,,Ošplouchnu se trošku, vzbudím Jarmilu a pomažeme domů. Katce nic samozřejmě neřekneme.“

Když jsme ji společně vzbudili, tak jsem se osprchoval a zalehl spokojeně vedle manželky. Nepoplácal jsem ji po zadku a usnul. Když jsem se ráno vzbudil, manželka byla pryč.

V deset volala Mirka z práce, že mamina je docela v pohodě, a že ji za týden a něco, posílá na tři dny a dvě noci na školení do jejich rekreačního střediska. Navíc mě srdečně zve, až se bude žena školit, k sobě večer domů. Ať si vyberu jestli přijdu šestého nebo sedmého. Něco dobrého že uvaří a když se mi to kouřeníčko líbilo, tak mně to předvede až do konce.

Ta potvora ví, jak mě nalákat. Docela jsem se při tom stereotypu, co mám doma, těšil. Hlavně na její prdelku a vyholenou buchtičku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *