Doprovod

Když jsem přišel z odpolední směny domů a těšil se, jak se konečně pomiluji s ženuškou, čekalo mne jen zdánlivě, nemilé překvapení. Byla u nás na návštěvě kamarádka manželky, kterou jsem znal vzdáleně a povrchně, jen z několika vyprávění.

Holky si vypalovaly zobáky na balkoně a ten cigaretový „smrad“ byl cítit i v bytě. Popíjely červené a měly dobrou náladu. Hlavně žena. Ta paní byla nic moc. Takový drobnější typ. Neviděl jsem žádná prsa, žádnou prdelku, ale měla nádherná černá kukadla a vlasy. Moc toho nenapovídala.

Právě se rozvedla a přistěhovala ke staré matce, nedaleko nás. Když se holky přemístily chladem z balkonu do obýváku, tak jsem si dovolil sám nalít sklenku vínka. Přiťukl jsem si s nimi provokativně: ,,Ať žijete vy, a vaše prokouřené plíce!“ ,,Zase jeden nekuřák, co neví, co je to za vášeň!“ dodala velmi příjemným hláskem ta tajemná žena. Dal jsem se do zbytku arašídů.

Měl jsem chuť si skočit a navíc se mi chtělo i spát. Zeptal jsem se ženy, jestli máme brambůrky. Když se na mne podívala, tak jsem ukazoval na hodinky, že je hodně hodin a že by už ta přítelkyně mohla jít do háje. Že chci jít spát a také si skočit. Kecaly vesele dál.

Naštval jsem se. Šel jsem si vyčistit zuby a oblékl si pyžamo. Když mě ta kamarádka ženy, Martina, viděla, tak jí to došlo. ,,Promiňte, já když se zakecám, tak nevím, kdy přestat. Kolik, že jsme se, Katko, neviděly let?“ ,,Dobrých deset!“ odpověděla žena. ,,Tý vado, ona je pomalu půlnoc!“ řekla Martina. ,,Já se budu bát jít sama, hlavně přes park!“

,,Jak to máš daleko domů?“ měla starost ženuška. ,,Šla jsem k vám dvacet minut! Autobusy už nejezdí a já se poslední dobou bojím!“ dořekla. ,,Neboj! Míra tě rád doprovodí! Viď, Míro!“ Z nápadu ženušky jsem radost vůbec neměl. Ani jsem neprotestoval a šel se oblékat, aby se ještě nerozkecaly a nenačaly další láhev vína.

Když jsem s Martinou vyrazil do ulic, tak nikde nebylo ani živáčka. Jak byla rozpovídaná, tak pokračovala. Chválila ženu, že chválí mne. Moc se jí líbilo, jak se máme ještě rádi a postřehla, mrška všímavá, jak jsem na ženu ukazoval, že si chci skočit.

,,Já jsem se z mužem nemilovala už půl roku! Když jsem viděla, jak po sobě toužíte, ještě po patnácti letech manželství, tak mě napadlo, že už to potřebuji, jako koza drbání také.“

Docela se mi řeči o milování s cizí ženou líbily. ,,Je mi to blbé, ale mohl bys mě vzít za ruku?“ ,,Mohl!“ Na víc jsem se nezmohl. Vzala mne za ruku. Měla ji zrovna tak drobnou, jako byla ona celá. Byla teplá, hebká a trošku se chvěla. Bylo to překvapivě příjemné.

,,Tobě je zima?“ zeptal jsem se. ,,Ne není! Míro mám nápad a po vínku výbornou náladu! Jsem ve velikém sexuálním srabu! Pomoz mi, prosím!“ ,,A jak?“ ,,Pomiluj se se mnou tady v parku! Až budeš někdy ve srabu zase ty a budeš mít chuť, zavolej! Já ti to i s úroky vrátím!“

,,Jseš manželky kamarádka, to se nehodí!“ chabě jsem se bránil. ,,To já vím, ale můj chtíč je silnější než já!“ Chápal jsem to a zároveň se i těšil. ,,Kde to chceš a jak?“ šel jsem na to tvrdě. ,,Tady v parku přes lavičku! Doma to nejde!“ odpověděla.

,,Co to s tebou dělá,“ zeptala se a sama si i odpověděla: ,,Já jsem mokrá jako myš!“ ,,Já už také stanuji!“ popravdě jsem odpověděl. Procházeli jsme parkem a hledali vhodné místečko z dosahu osvětlení. Sešli jsme z cesty a objevili zastrčenou lavičku.

Objímal jsem Martinu a líbal ji. Jako ženská se mi nelíbila, ale měla jemné rtíky a byla do ruky jako holčička. Zajel jsem jí rukou pod tričko a nadzvedl podprsenku. Měla tam pevná poupátka, jak nezletilá holčička.

Ani ona nelenila a zkoumala, co mám v kalhotách. Vzala si penis do ruky a mačkala mi ho a chválila. ,,Takový klacek jsem v ruce neměla ani nepamatuji, vem si mě zezadu!“

Byl jsem tak rozdělaný, že mi to podruhé říkat nemusela. Prozkoumal jsem ještě při líbání prstíkem její jeskyňku. Měla tam potopu světa. Otočil jsem si ji, vyhrnul sukni a šel na věc. Nechtěl jsem ho tam napálit hned a jezdil jsem ji s naběhlým žaludem po její brázdičce.

,,Už mi ho tam dej! Prosím! Nebo se zblázním!“ žadonila. Velmi rád jsem jí chtěl vyhovět, ale nebylo to tak jednoduché. Nemohl jsem ho do ní dostat, tak jí měla malou. V prvý okamžik mě napadlo, že jí má ovčí, a že si nevrznu. Strčil jsem tam prst a pěkně jsem jí začal projíždět buchtičku. Vzdychala a uvolňovala se. Když se mi tam vešel i druhý prst s třetím, tak ji měla akorát.

Cpal jsem tam penis znovu. Bylo to mnohem lepší. Bral jsem jí jen špičkou a na krajíčku. Začala přirážet a současně křičet: ,,Já jsem, to je síla! Dej mi ho tam víc!“

S radostí jsem jí vyhověl. Měl jsem v ní penis ani ne z poloviny a narážel jsem na dno jejího lůna. Buchtička jí tleskala a cítil jsem pravidelné a silné stahy její pochvy dobrých patnáct až dvacet vteřin. Takové číslo jsem ještě nezažil a takovou mělkou buchtu jsem neměl.

Měl jsem ho tam tak ,,fest“, až mne to trochu i bolelo. ,,Můžu pokračovat?“ zeptal jsem se. ,,Rozjeď to a můžeš to tam nechat. Mám Danu.“ Držel jsem ji v pase a nejdříve jsem do ní bušil, pak jsem se zastavil a narážel jsem si jí na kolík. Oboje bylo nádherné, jak tam byl.

,,Míro napal ho tam víc! Zase budu!“ ,,Nebude tě to bolet?“ ,,Teď už ne!“ odpověděla. Přitvrdil jsem a bylo to nádherné. Takhle mě to dlouho nedráždilo. Za chvilku jsem cítil Martiny další orgasmus. Kvílela méně, ale přirážela více. ,,Míro, už ty! Jsem vybitá jak baterka v mém autě! Jsem ráda, že jsem nemohla jet a šla pěšky!“

Nechal jsem jí vydýchat a rozjel to podle svého. Bylo to tak hezké a nové, že jsem se šetřil. Když jsem si užil dívčího a štíhlého pasu, chtěl jsem Martinu při svém orgasmu držet za kozičky. Když jsem se na kozičky dostal, tak jsem si jí trochu narovnal, aby nebyla ohnutá do téměř pravého úhlu. Pomalu jsem si jí narovnával a neustále do ní bušil.

Držel jsem ji pevně za kozičky, které byly nádherně pevné. Jako celá Martina. Pěkně mi penis v buchtičce drhl a blížil se super orgasmus. Ta změna polohy rozparádila i Martinu. ,,Míro! Já ještě budu! Drž tempo! Zkus být se mnou! Já už jsem! Já jsem!“

Stahy její buchtičky mi masírovaly penis tak, že jsem začal stříkat i já. Byl to superorgasmus. Zavřel jsem oči, abych si to maximálně vychutnal a měl jsem při tom pocit, že jsem právě přefikl nějakou patnáctku. Tak jsem to cítil v rukou i na penisu. Při tom, to byla pomalu čtyřicetiletá ženská.

,,Míro! To byla nádhera. Nezapomeň až ti bude nejhůře, tak tě velmi ráda potěším, jako ty dnes mne. Ale nasadil jsi laťku moc vysoko! Takhle hezky ti to těžko udělám, jako ty dnes mně. Jak se znám, tak jednou za měsíc, než si někoho najdu, by jsi ke mně mohl zaběhnout! Co ty na to?“

,,Martino, moc si mě překvapila a potěšila. Bylo to super. Mít tě v ruce a na penisu, je krásná změna v životě i v prožitku. Jednou měsíčně by to šlo. To bych zvládl!“

Dovedl jsem ji před barák. Když vyndala klíče, tak jsme se ještě políbili. Ještě jsem jí zajel na prdelinku. Měla ji jak dva malé a velmi tuhé spařené kmíny. V dívčím pase měla 55 cm, jak jsem později zjistil. Byla nádherná, hlavně do ruky. Po posledním polibku jsem mazal domů.

Šlo se mi velmi lehce s pěkně vyklepaným pytlíkem. Čím víc jsem se blížil k bydlišti, tak jsem trnul hrůzou, že ještě bude chtít žena. Až mi z toho naskočila husí kůže. V bytě byla tma. Když jsem na chodbě rozsvítil, zjistil jsem, že mám nepěkně upatlané kalhoty. Doufám, že žena spí a nebude mě očuchávat. To by byl průšvih. Nebyl! Už tvrdě spala. Tiše jsem se omyl a spokojeně zalehl jako myška, abych ji, nedej bože, nevzbudil. To bych asi nepřežil.

Vzbudila mě ráno má nadržená ženuška. ,,Kdy jsi přišel? Byla jsem namazaná, viď!?“ ,,Nebylas moc, jen si měla náladičku a pěkně si ztvrdla!“ ,,Já měla strašnou chuť! Proč si mě nevzbudil?“

,,Zkoušel jsem to a spala jsi jako zabitá!“ zalhal jsem. ,,To nevadí, hned náš sexuální deficit doženeme!“ Ještě že zalehla večer a nečekala na mne. Moc rád bych ji vzbudil, jako většinou, když přijdu z odpolední po desáté večer. Včera jsem to po dlouhém čase, velmi rád neudělal.

Trošku mě promasírovala nářadíčko a já jí buchtičku. Hupla si nedočkavě na koně a jela Velkou pardubickou. To mě vyhovovalo. Pomalu jsem se z té noční radosti vzpamatovával a dostával chuť na vlastní ženu.

Nechal jsem to hopsání velmi rád na manželce a jen jsem držel. Udělala si jedno pěkné číslo, trošku si zakvílela a rozjela další. Ožil jsem a hnětl jí prdelku, boky a prsa. ,,Chci to druhý s tebou! Pojď na mne zezadu!“ dirigovala.

Slezla z koně, vyšpulila na mě prdelku, a už ho tam měla. Rozjel jsem to, jako bych si včera ani nádherně nevrznul s Martinou. Žena mě předběhla. ,,To je číslo jako fík! Už jsem to potřebovala!“

Za chvilku jsem ji následoval. Kvílel jsem pro sichr víc než ona. Držel ji za prsa a myšlenkami jsem byl s Martinou.

Ženuška zmizela v koupelně. Otřel jsem se a usnul jak špalek. Takový dvě čísla během osmi hodin jsem dlouho nezažil. A každé s jinou ženou. Málem jsem zaspal odpolední. Poobědval jsem a posnídal současně a s pocitem dobře vykonané práce jsem šel do práce. Tam určitě nebudu muset trtkat. Při té představě mně bylo fajn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *