Mladé masíčko

Když odjela manželka na měsíc do lázní, tak po týdnu mě začal v rozkroku klepat po ránu jeden dlouhý a tvrdý ventil. Mohl jsem konečně využít toho, že po mě jela jedna mladá podřízená s velkýma kozama.

Párkrát mi do ouška koketně řekla, že když ji zvednu o pár stovek základ, tak mě na oplátku ochotně dvakrát do měsíce zvedne o pár decimetrů nožky, pokud to zvládnu. Po desetidenním půstu, kdy jsem spal na letišti sám, jsem dostal na Moniku chuť. Rozhodně je lepší se milovat s mladou, kozatou ženskou, než si honit doma sprosté maso, jako nějaký puberťák.

Nebylo to tak jednoduché si s ní vrznout, jak jsem si naivně myslel a nešlo to hned. Měla šamstra, který si ji hlídal jako oko v hlavě a musel jsem si pěkně počkat až ten její milý bude mít za dva dny odpolední.

Šli jsme nato rovnou do hotýlku. Samozřejmě jsem zaplatil a koupil ještě chlebíčky a láhev červeného vína. Cena za jednolůžkový pokoj byla nečekaně vysoká. Ta recepční věděla o co mě jde, tak mě pěkně natáhla a ještě řekla, že nikam nic psát nebude a za hodinu mi občanku vrátí, kdyby se mi pokoj náhodou nelíbil. Vyznala se mrcha a myslela si škodolibě, že se navíc než tu hodinu s kočkou, které bych mohl dělat pomalu tátu, nezmůžu.

Byl jsem už tak nadržený v očekávání první nevěry, že když jsem na pokoji viděl a hladil to nádherné mladé masíčko, tak jsem se udělal už při kouřové předehře. Na to jak byla Monika mladá, tak mohla kouřit první ligu.

Doma bych po jednom čísle z manželkou zalehl do ložnice a spal jako dudek. Tady jsem nemohl. Doma mohu přijít na řadu druhý den, ale s Mončičákem to může být i za týden i později. Nešlo mi ani tak o mou chlapskou čest jako o nepříjemné pozdější poslouchání těch keců, že než jsem začal, tak jsem skončil a ona, aby si v nouzi musela skočit snad nedej bože na násadu od motyky, až přijde domů.

Vrhnul jsem se Mončičákovi na její nádherně vyholenou, tvarovanou a voňavou buchtičku. Byla to hebounká a růžová nádhera. S velkou chutí jsem do ní zabořil jazyk a prstík. Prošmejdil jsem velké a malé růžovoučké pysky. Předvedl jsem své veškeré umění a byl jsem odměněn jejím nádherným a dlouhým orgasmem. Ještě jsem ji před jejím orgasmem stačil říci, že za chvilku bude veliké zemětřesení.

Překvapivě byla upřímná a řekla mi, že to bylo její první francouzské číslo a že mělo sílu dvou čísel vaginálních. Divila se jak jsem poznal že bude. To bylo kouzlo v průzkumném prstíku jménem ukazováček. Byl jsem rád, že jsem odčinil své předčasné vyvrcholení.

Než jsme se do soulože dali, tak jsme každý měl za sebou nádherné a neobvyklé číslo. Nenechal jsem ji ani trošku vydechnout a pro mě odpočinkové lízačce, která mě opět napružila, jsem vlítnul na klasiku.

Dal jsem si její nožky na výložky a hluboce do ní pomalu vnikal. Měla ji nádherně malou, ale hlubokou. Byl jsem nabitý velikým chtíčem a jel jsem jak Rus ku Praze.

Monika nejdříve jen pasivně držela a pak začala nádherně přirážet a kvílet. „Jeď pomaleji, já už zase budu“, žadonila. Rád jsem zpomalil a užíval si nádherného a tuhého poprsí. Byl to nádherný sametový materiálek velký a tvrdý, jako když žena porodila prvého syna, tak měla také takové dudy. Hrál jsem si s tím skvostem a mnul bradavky, aby to další číslo, bylo pro Moniku krásné. Moc jsem si prsou neužil. Chtěla se dorazit na koníčku. Ne čelem ke mně, ale opačně, abych si prý užil „koziček“.

Sedl jsem si na kraj postele, Monika na mě tak, že měla nohy na zemi. Držel jsem ji za ta nádherná a mohutná prsa a trošku jsem ji pomáhal se nadzvedávat. Penis tam byl nadoraz a protahovala si svoji mušličku i mé péro opravdu nádherně. Když to měla na krajíčku, tak zrychlila a pak mi na penisu jen seděla a řvala rozkoší jako tygřice v říji.

Cítil jsem její pulsující festovou kundičku, mačkal jí prsa a byl jsem moc spokojený pohledem na záda a pas, který jsem svíral v rukách. Ani nechtěla slézt z koně. Po chvilce řekla, ať se udělám já, že jí to dnes docela stačí.

Otočil jsem si ji a posadil čelem k sobě na tvrdý penis. Líbal jsem Monču a objímal nádherné tělo a pevný pas. Měla neskutečně hebkou kůžičku. Pochválila mě za něžné pomazlení po super orgasmu.

Hupli jsme do postele. Chtěl jsem ji pomilovat zezadu. Ochotně na mne vyšpulila nádhernou prdelku a už ho tam měla až po vejce. Nádherně mi tam jezdil a když jsem si ji trošku nadzvedl, cítil jsem jak narážím na dno té mladé studánky rozkoše. Bral jsem jí, když měla roztažené nožky a já byl mezi nimi. Chtěl jsem Moničce udělat ještě jedno číslo, abych neměl strach, že po mém druhém vyvrcholení, bych se na třetí asi už nezmohl, kdyby ještě chtěla..

Kdybych se zmohl, nebyla by to už ta radost a rozkoš, ale sexuální nádeničina. Vytáhl jsem ho na chvilku a řekl Monice, že jsme moc mokrý, ať si dá nožky úplně k sobě a já je naopak dám přes její. Jak to udělala, tak jsem měl co dělat dostat penis zpět.

Po pár směšných pohybech prohlásila, že se vyznám, že jí to dráždí daleko více než předtím. I mě to dráždilo. Chytil jsem ji pevně v pase a bušil do ní jak hluchý do vrat. Pomalu to na mě šlo, ale Monča nic. Zpomalil jsem tempo a přešel rukama na prsa.

Monika se více prohnula a popohnala mi, abych to rozjel, že chce být se mnou. Velmi rád jsem té mršce vyhověl. Po chvilce jsem hlavně slyšel a trošku i cítil, jak to na ní přichází. Nemusel jsem své vyvrcholení zadržovat, jen jsem zvolnil a nechal ji napichovat v jejím rytmu na mé kopí.

Náruživě si to vychutnávala a svou rozkoš prodlužovala. Udělal jsem něco nečekaného. Chytil jsem ji pevně za boky. Vytáhl jsem penis úplně ven, pak ho nasadil na krajíček a napálil ho nadoraz do kundičky. Bylo to tak nečekané, že za chvilku po několika dorazech až na dno mušličky byla.

Chrochtala blahem, zapomněla, že chtěla být se mnou a chtěla ještě. Takticky jsem ji pustil na koně. Rozjela jízdu, jako kdybychom teprve začínali. Byla jak utržená ze řetězu. Jen jsem nesměle podotkl, že to dnes nemá se mnou naposled a že určitě bude chtít si skočit po odpolední ten její žárlivec. „Na to jsem v zápalu vášně docela zapomněla“, bezelstně řekla. „Máš pravdu, ještě si dám jedno číslo a pak ty.“

Na koni jí to po myšlence na milého nějak nešlo. Chtěl jsem si to užít s kozami v ruce, tak jsem jí vyhnal z postele a ohnul přes stůl. Šlo to nádherně. Sklon byl dráždivější, držel jsem koziska a zase to na mě šlo. Na Moniku naštěstí také.

Měla ho tam nadoraz a když jsem cítil stahy její mušličky, věděl jsem, že mohu být také. Zvolnil jsem a když jsem cítil její orgasmus, tak jsem párkrát přirazil a do toho nádherného přirození jsem chrlil svou žhavou lávu a pomalu dojížděl svou jízdu a řval rozkoší jako Tarzan. Po vytažení penisu jsem viděl jak moje semeno stéká Monče po nádherných stehnech. Byla to soulož století.

Zalehli jsme znaveni a Monču jsem domazloval hlazením koziček a buchtičky. Ona si hrávala s překvapivě pořád tvrdým mackem. Tak se jí to líbilo, že mi řekla: „Je to tak krásné, že kdyby jsi ještě minutku pokračoval, tak dostanu ještě chuť!“ Její borec se prý jen odvalí a zalehne. Na nějaké předehry a domazlení není.

„Pepo, za týden by jsme vše mohli zopakovat! Co Ty nato, moje zlato?“ Souhlasil jsem. „Pepčo, víš co se mi nejvíc líbilo? To jak jsi mě udělal francouzsky. To byla nádhera. Tím příště začneme. Seženu od tety klíče od chaty, abys neměl takové výdaje, ale musím slíbit, že ji seženu nějakého Šemíka do postele. Má sex ráda a manžel, který je o deset let starší ji zanedbává. Není náročná, ale s robertkem ji to už nebaví. Nemáš nějakého zanedbaného kámoše?“

Kámoše jsem jednoho nadrženého měl a tetu jsem znal. Byla moje vrstevnice a na můj vkus byla moc hubená. Neměla ani zadek, ani prsa. Nedivil jsem se, že strejc Monči o takové koště moc nestojí. Mě zajímala Monika.

Za týden jsme vyrazili na chatu. Začali jsme francouzsky. Během pěti minut Monča měla opět orgasmus a řvala rozkoší a blahem. Přiznala, že dokopala toho svého k francii, ale bylo to jako když sere a maluje. Jen ji rozdělal a po deseti minutách to vzdala sama.

„Pošlu Ti Karlíka do učení, protože Ty jseš pan profesor francouzštiny,“ žertovně dodala. „Můžeš mi ji přelíznou ještě jednou? To je tak nádherný orgasmus, když si navíc hladím bradavky a ty fáráš dole v mušličce!“

Rád jsem vyhověl a sám si to užíval. Takovou buchtičku mám roce míňkrát, než státní svátek, tak si ji musím také tak užít.

Po dalším čísle jsme si to rozdali zezadu. Bylo to zase nádherné a změnil jsem jen závěr. Když to na Monču popáté šlo, tak jsem ji požádal, aby si pomalu lehla na bříško s mým zasunutým pérem. Když to udělala, sedl jsem si na bobek a přes malou prdelku jsem ji napichoval na svůj naběhlý rapír. Byl tam fest a moc nás to oba dráždilo. Pro mě to bylo náročné i fyzicky.

„Pepo jeď! Je to super! Takhle narvaný jsem tam žádný péro ještě neměla. Kam na tak pěkný nápady chodíš! Jeď! Já budu!“ Trošku jsem to rozjel a užíval si to. To co přišlo bylo dvojnásobné zemětřesení. Oba jsme byli stejně a řvali dlouho rozkoší při pulsování našich pohlavních orgánů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *