Rybník IV. – Sex jako o Silvestra

Jak jsem tak seděla v kanceláři, měla jsem sice jet za kamarádkou do Krkonoš, na chalupu, ale nedalo mi to. Bylo to jak droga, jako magnet. Jela jsem domů. Přišel a zeptal se jestli u mne může zůstat. Řekla jsem, že jestli může, tak že musí a ozvala ho dál. Přivinula jsem se k němu na přivítanou, hned jak jsem za ním zavřela. Byl hned v pozoru protože se začal ošívat a v nohavici kalhot se mu rýsoval ten jeho tuhnoucí klabrdón.

Ukázala jsem mu ať jde dál s tím, že si musím umýt hlavu, kam také hned zamířil. Zaklepal na mě v koupelně. Odpověděla jsem, že hned budu a on prý, jestli může za mnou, jestli může dál. Odpověděla jsem, jistě.

Splachovala jsem si dál v předklonu umyté vlasy, na sobě vůbec nic, kromě jeho rukou. Usmála jsem se a než jsem se zeptala co dělá cpal se mi do mé horké pochvy, kam to až šlo.

Byl tak nedočkavý. Sprcha mi o vteřinu později vypadla z ruky, vzepřela jsem se mu a on začal přirážet. Řekla jsem mu přerývaně, až to na něj půjde, že si ho vezmu do pusy.

Toužila jsem potom mít ho v puse. Bylo na tom něco čemu jsem nedokázala odolat, ta chuť živého mužství. Nevím jak dlouho si to pro mě schovával, protože nakonec toho bylo tolik, že jsem skoro nestačila všechno pochytat. Pomohl mi vstát a prý ať se vůbec neoblékám, že prý mi udělá masáž.

Přešli jsme do ložnice. Vzal tělové mléko a masíroval mi dočista všechno! Zadeček, prsty u nohou, ale hlavně měl za to, že se musí masírovat prsa a bradavky, nebo se mi to jen zdálo, protože mě vysloveně mučil. Už za chvíli jsem kňourala, že už ho tam chci… celého… Ale on ne. Nereagoval. Naopak, dělalo mu dobře, když jsem škemrala a prosila.

Nakonec mě stáhl pánví na kraj postele, zaklekla jsem před ním a on zaklekl k ke mě odzadu, roztáhl mi doširoka nohy, abych se mu víc rozkročila. Souložil do mě dlouho, nekonečně dlouho a když se udělal, dodělala jsem si ho znovu pusou. Ale to už byl čas na oběd, vlastně už bylo mnohem víc. Nevzala jsem si ani kalhotky, jen vytahaný svetr, tlusté ponožky a spěchala vařit.

On obaloval řízky. Tedy měl obalovat. Nemluvili jsme u toho, když mi zajel s rukama od těch vajíček, strouhanky pod svetr a rovnou na prsa. Protestovala jsem, hrozila mu mávající paličkou, nevěděla jestli se mám rozesmát, nebo co.

Mračila jsem se, pozorovala jeho ruce jam mi bloudí pod svetrem, dokud mi nezačal mnout bradavky. Tomu jsem se neubránila. Na to mi vzadu povyhrnul svetr. Vzal si mě tam, přímo na tom mase. Vzal si mě znovu odzadu, když jsem mu klepala řízek k obědu. To se mi líbilo. Člověk si často něco naplánuje, má představu jak to bude vypadat a ono to pak je všechno úplně jinak. To mám ráda. Stejně jako, když zabloudím na cestě někam a octnu se někde úplně jinde, někde kde to neznám.

Miluji tu polohu, kdy muž sedí na ženě, tak jako by jí masíroval záda, ale nemasíruje a tohle bylo něco podobného. Zničil mě, stejně jako pokaždé a mě docházely sily. Byla jsem kompletně full.

Stála jsem v kuchyni u okna, bylo to o půlnoci, byla jsem úplně nahá a dívala se ven na ohňostroje, které mě probudily, po tom co jsem po pozdním obědě odpadla a usnula.

Velký oběd, týdny práce, spousta sexu. Co k tomu dodat, spánek. Nebylo se čemu divit. Cítila jsem se jako vyměněná, plná energie a venku to vypadalo jako na Silvestra. Někdo utratil hodně peněz, aby mě vzbudil a vykreslil tu nádheru na oblohu.

Přistoupil ke mně, k oknu zezadu, objal mě rukama jednou za prsa, druhou kolem ramen a přivinul mě. Cítila jsem ho mezi půlkami a zádech, jak mu rychle tvrdne. Trochu jsem se zavrtěla a nechala ho zapadnout mezi svoje půlky. Začala jsem se lehce, pohupovat a dráždit ho a dívala se u toho s ním z okna na noční oblohu hýřící barvami.

Začal mi přejíždět dlaněmi po těle, po prsou. Hladil mi bříško, ohanbí. Pronikal mi do pochvy prsty. Potom mě popadl a posadil mě na kuchyňskou linku. Přehodila jsem mu nohy přes ramena. Pronikl mě v několika pohybech. Na to jsem ho obemkla nohama a pevně ho k sobě přimáčkla a vrněla jsem si blahem.

Na druhý den po ránu prvního, ještě jsem spála otočena k němu zády, vklouzl ke mě pod deku. Přitiskl se mi k zádům a k zadečku. Krásně mě hřál, začal mě hladit, všude kam se dostal. Takhle mě nikdo neprobudil už strašně dávno. Být kočka, začala bych hlasitě příst.

Trochu jsem na něj nalehla zády, aby mohl polaskat oba prsy a ne jen jeden. Potom jsem mu odtáhla nepatrně nohy od sebe a pustila ho, aby se ke mně mohl dostat. Chtěla aby mi to udělal zezadu. Souhlasil, tak jsem se zvedla na kolena, horní část těla si opřela o předloktí, vyšpulila k němu svou sedinku, rozkročila nohy a on ke mě zezadu zaklekl.

Pomalu do mne zasunul. Zakňourala jsem k němu, že bych to chtěla vidět, tak mi to začal popisovat. Musela jsem se smát. Používal u toho slova jako laplíčky, nářadí, čurinka, prostě blbnul. Když mu došly nápady začal mi ho zprudka vrážet dovnitř. To jsem začala opravdu hlasitě, hlasitě příst a později skoro ječet, že se mě ptal jestli to nebolí.

Bolelo, ale krásně. Mám to tak ráda, když to bylo na doraz a ještě malý kousek navíc. Prosila jsem ho aby nepřestával, aby hlavně nepřestával. Dělaly se mi před očima fialový kruhy, bylo to naprosto nádherný a vypadalo to, že asi ztratím vědomí. Nekřičet do polštáře, vypadalo by to, že chci vzbudit celý barák.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *