Nadržená kočička

Protože nemám stálého přítele, občas si dopřeju sex se svým dobrým kamarádem Michalem, dohodli jsme se tak, a prostě nám to tak zatím vyhovuje.

Byli jsme u něj v pokoji, a on se mě zničehonic zeptal, jestli bych nechtěla zkusit někdy trojku. Bavili jsme se na toto téma, a řekla jsem mu že by mi nevadila další holka, ale že radši bych to zkusila se dvěma klukama.

On se usmál, a řekl mi: „můžu to zařídit jestli chceš“. „A ty chceš?“ zeptala jsem se ho. „Zkusit se má všechno, tak bych do toho i docela šel“. Pak už jsme se věnovali jen sobě a milovali se.

Asi za dva dny jsme měli domluvenou schůzku zase u něho, vešla jsem dovnitř, a on mě políbil, povídali jsme si, po chvilce jsem cítila že je už nedočkavý, a lehce se mě začal dotýkat.

Začali jsme se líbat a on navrhnul ať jdeme do vedlejšího pokoje, že má pro mě překvapení. Vešla jsem dovnitř a na jeho posteli ležel kluk – hnědooký, černovlasý, prostě moc pěkný.

Hned na první pohled se mi líbil, Michal nás představil a vysvětlil, že by to prostě Marek chtěl s námi zkusit. Koukala jsem na něho, a asi jsem se červenala, protože vstal, a řekl mi: „No ták, snad se přede mnou nestydíš?“ Chytil mě za ramena, a začal mě líbat, já jeho polibky opětovala, a pomalu jsme se přesunovali k posteli, lehl si na postel a mě si přitáhl na sebe.

Michal mi svléknul tričko a rozepnul podprsenku, Marek si rozepnul košili a moje prsa se dotýkala jeho horké kůže. Pak mě chytil a položil vedle sebe, sundal mi i zbytek oblečení, já Markovi svlékla košili, a rozepla kalhoty, a ty z něho pak stáhla. Michalovi jsem stačila sundat jen triko, pak jsme se s Markem začali vášnivě líbat, a Michal si musel zbytek sundat sám.

Ležela jsem na boku, tváří k Markovi a nepřestávali jsme se líbat, a Michal ležel za mnou, a hladil mě po zadečku, a pak jeho ruce přešly dopředu na mé prsa.

Ležel vedle mě tak těsně, že jsem cítila jeho penis jak se mě dotýká. Marek zkoumal prstama mou kundičku, a já zase jeho rostoucího ptáka. Marek si mě přetočil na záda a kleknul si mezi moje nohy, sklonil hlavu a já v té chvíli cítila teplo jeho jazyka, lízal a dráždil můj poštěváček, zatímco Michal klečel u mé hlavy a já mu kouřila jeho ocas.

Po chvilce Marek zkusil prstem mou vlhkou kundičku, a když cítil jak teču, klekl si mezi moje nohy, a vnikal do mě. Sténala jsem, a kouřila Michalův penis s ještě větší intenzitou, to už Michal nevydržel, a nastříkal mi svoje sperma do pusy.

Spolykala jsem všechnu jeho šťávu, až do poslední kapičky a prožívala vlnu slasti která se řinula mým podbřiškem. Marek mě držel za boky a stále přirážel.

Michal dráždil mé bradavky a já se za pár vteřin zmítala v krásném orgasmu. Cítila jsem jak silně obepíná Markův penis, a jak pulzuje. To už nevydržel ani on, a vytáhl svého škubajícího se macka a udělal se mi na bříško.

Michal si už trošku odpočal a věděl, že se nespokojím jen s jedním orgasmem, tak si lehl, a přesunul mě nad sebe a chytil za boky.

Klekla jsem si nad něj, a jeho ocas pronikal do mého lůna, Marek mě zezadu chytil za prsa, a dráždil mi je. Otočila jsem se k němu a líbala se s ním, viděla jsem, jak znovu ožívá jeho klacek, chytla jsem ho do ruky a začala jsem ho honit.

Michal do mě vnikal stále hlouběji, a já slastně přivírala oči a mé vzdechy pronikaly do ticha. Rukou si trošku hrál s mým poštěváčkem, zatímco jeho penis do mě bušil. Nevydržela jsem to, a udělala jsem se. Pak jsme se dlouho jen líbali, střídala jsem Michala i Marka.

Po nějaké době to oběma přestalo stačit, klečela jsem a rukama se podpírala, zezadu si mě vzal Marek a Michal přistrčil svůj penis blíž k mým ústům, abych mu mohla kouřit.

Jazykem jsem zkoumala jeho žalud, a cítila jak teče. Rukou jsem mu ho trochu honila, přivíral slastně oči, a začal vzdychat. Marek pořád přirážel a vnikal do mé vzrušené kundičky, rukama mě držel za boky a napichoval si mě. Pak jeho penis začal škubat, a vystříkal moji jeskyňku.

Chtěla jsem ale ještě, tak jsem pobídla Michala, a ten si mě vzal, nabodnul mě na ten svůj kůl, a jezdil ve mně.

Už taky ale skoro byl, tak mě ještě dráždil rukou na poštěváčku, abych se udělala s ním. Pak jsme oba měli skoro ve stejnou chvíli orgasmus, padli jsme na postel a všichni tři odpočívali.

Byla to moc krásná zkušenost, a musím říct, že nebyla jen jednou, takhle jsme se stýkali všichni tři ještě hodně dlouho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *