Další Andulčino překvapeníčko

Když jsme se s Aničkou po týdnu zase v hotýlku sešli, tak už mně po zavření dveří hlásila ze sprchy, že má vymyšlený nádherný program. Že se ji o tom dokonce 2x zdálo. A jestli to bude jen z poloviny tak hezké, jako ve snu, tak bude mít Vánoce o pár měsíců dříve.

Věděl jsem, že mě čeká něco nádherného. Nemýlil jsem se, jak jsem později prožil něco neskutečného. ,,Dnes bych, Pepčo, chtěla, to posledně nedodělané francouzské milování dotáhnout až do svého prvního klitorisního orgasmu v životě od Tebe. Už vím, jak to asi nejlépe půjde!“

Ze srandy jsem jen podotkl: ,,Mám se těšit, nebo se mám bát?“ ,,Těš se!“ Měla to vymyšlené opravdu dobře. ,,Nejdříve se pomazlím s tvým chlapákem. Až ucítím, že je to na dobré cestě, tak bys měl mít tím pádem polovinu práce ušetřené,“ řekla.

To byla dobrá nabídka i vyhlídka. Byl jsem nadržený jak stepní kozel. Svlékl jsem se a vlezl za Andulkou do sprchy. Dal jsem ji pusu a prohrábl prsa a prdelku.

Vylezla ven a utírala se. ,,Hoď sebou! Nemohu se už od včerejška dočkat!“ dodala. Také jsem se nemohl dočkat. Z práce jsem byl vykoupaný. Jen jsem se osvěžil a ještě jednou si vymydlil své nářadí, které čeká současně pěkná šichta i rozkoš.

Když jsem polomokrý zalehl na postel, tak se Andulka na mě vrhla a začala se s mým mackem mazlit. Jen jsem držel jako beran a cítil jsem, že je to víc vzrušující než dříve. I ta technika sání a přetahování byla jiná. Navíc mě žalud velmi příjemně po několikanásobném přelíznutí jazýčkem svědil.

Měl jsem penis až u brady a Andulka se opravdu snažila. Před každým milováním jsme se vždy vysprchovali i čistili zuby. Dnes mi Andulka dala specielní, mentolovou pastu, že tu má nejraději, abych ji otestoval. Nyní už vím, co mi dělá na žaludu to mravenčení. Bylo to moc pěkné, jak se vzdělala a lepšila v kouřeníčku.

Uplynulo pár minut a Andulka se tak rozparádila, že zatoužila po orgasmu. Nechala to na mně a řekla: ,,Už víš, co mám ráda!“ Pěkně se položila na záda, roztáhla nožky a vyšpulila na mne ten svůj pěkně orosený poklad.

Měla ji zase nádherně růžovou a voňavou. Její buchtička voněla medem a strdím. Kam se hrabe krásný pohled z rozhledny na růžovoučký rozevřený rozkrok zralé ženy.

Později jsem se zeptal jak to dělá, že ji má vždy takovou voňavou. Prozradila mi to své tajemství, které bylo jednoduché jako facka. Pěkně si ji jako každá jiná žena před milováním vymydlila a na závěr si ji projela tak deset sekund studenou vodou z vanové sprchy!! To aby se všechny póry zatáhly a nic se neodpařovalo!! Vždy velmi jednoduchá řešení bývají geniální.

Byla to pro mne vždy radost a potěšení, dát se do díla, které mě maximálně vzruší. Začal jsem rafinovaně. Jezdil jsem jazykem pěkně dokola kolem buchtičky. Mazlil se s pysky a poštěváčka jsem se ani nedotkl. Když si asi už myslela, že ho snad dneska nevidím, vlétl jsem na něj jak cikán na žebráka.

Sál jsem ho, natahoval a snažil se do něj vniknout špičkou jazyka. Když jsem cítil, že se Andulce zrychluje dech, strčil jsem do rozpálené buchtičky ukazováček. Jemně jsem s ním pohyboval a bral jsem zvětšený klitoris zprava, zleva a zkoušel jsem ho i jemně vzít do zubů. To už jsem na ukazováčku a ruce cítil, jakou to v jejím lůně dělá rotyku a povodeň.

Andulka už nejen rychleji dýchala, ale i vzdychala a říkala: ,,Ještě! Ještě!“ Na prstu uvnitř jsem začal po krátkém čase, cítit malé chvění, které zesilovalo. Chtěl jsem Andulce říci, že to asi brzy bude, ale ona mě předešla: ,,Pepo, ty vado, já budu!“

Trošku jsem si odfrkl zeptáním, jestli mám sát nebo lízat. Odpověď byla rychlá. ,,Saj a jezdi po poštěváčku jazykem!“

Opravdu na špičce jazyku jsem cítil, jak se blána k malému žaludu v klitorisu otevřela a byl jsem v malém miniaturním žlábku. Takové malé studánce velké rozkoše. Cítil jsem, jak po tom hrášku, který jsem na okamžik spatřil, když jsem si vyplivoval z pusy chloupek, jak po něm pěkně šmejdím. To byla trefa jako v Bingu.

Chvění v buchtičce se postupně zvyšovalo. Andulka náhle vykřikla: ,,Pepo zpomal!“ Zpomalil jsem pohyb jazyku a Andulka dodala: ,,Mám to na krajíčku, a tak rychle jsem to nečekala. Já se snad zblázním! Taková je to síla“

To, co za pár vteřin přišlo, byl uragán. Andulka vzdychala, jako by ji někdo honil a přerušovaně křičela: ,,Už to je! To je síla! Já se snad zblázním blahem!“

To co prožívala jsem cítil na svém průzkumákovi kousek od epicentra její rozkoše. Škubání v buchtičce neustávalo a trvalo ještě několik velmi dlouhých vteřin. Pro Andulku i mne to bylo něco nepoznaného a nádherného. Velmi mě potěšilo, jak jsem to na velkou jedničku s hvězdičkou zvládl. Musela to být fakt síla, protože Andulka neměla ani snahu a ani sílu komunikovat.

Nechal jsem ji, ať si to dosytosti vychutná. Byl jsem rád, že to mám za sebou. Čekal jsem, že to bude větší dřina. Když se vzpamatovala, tak mi řekla: ,,Pepo, to byl tak silný orgasmus, jako tři vaginální najednou!“ I já jsem se po chvilce ozval, že chci také. ,,Pepčo vydrž, prosím, mě se z toho ještě klepou nohy!!

Vydržel jsem. Vzal jsem si penis do ruky, abych zkontroloval jak na tom jsem. Měl jsem to na krajíčku. Párkrát jsem ho přetáhl sevřenou rukou a musel jsem brzdit.

Za chvilku na mne Andulka vyšpulila prdelku. Zasunul jsem ho do vlhké a rozpálené dírky a Andulka přirazila nožky k sobě, aby mě to víc dráždilo. Ani nemusela. Ten její orgasmus mě tak překvapivě rozdělal, že jsem po několika pohybech tam a sem, stříkal! Strašně dlouho a silně. Měla z toho radost. Svalil jsem se vedle ní a vychutnávali jsme spolu naše slastné okamžiky, až jsme od té radosti únavou oba usnuli.

Andulka mně asi po hodince vzbudila pusinkou. Ne na tvář jak bych čekal, ale na penis. Stačil jsem zaregistrovat, že dostávám znova chuť, kterou už Andulka dávno zase měla.

Když si ho postavila, chtěla na koně. Takticky jsem ji nechal, abych se probral. Šmejdila tou svou buchtičkou pěkně. Tak jak to uměla ona, jsem doposud nepoznal. Navíc myslela i na mne a zeptala se, jaký sklon se mi líbí.

Když Andulka jezdila na mém koníčku, tak to bylo pro mne hezké, že jsem ji mohl držet za nádherný zadeček a odreagovat se od té pevné mušličky, kterou mám na klíně. Abych, nedej Bože, předčasně nebyl.

Fungovalo to perfektně. Nechal jsem ji vyřádit. Když začala zrychlovat a zpomalovat, už jsem věděl, že to má na krajíčku, a že si to chce maximálně vychutnat. Nebyla žabařka, byla nymfa a zároveň má Národní umělkyně v sexu. Trošku jsem jí pomohl vyšpulením, aby ho tam měla víc. Cítil jsem už známé a pořád nádherné stahy její pochvičky. Po chvilce řekla: ,,Pepčo! Pro dnešek mi to stačí! Jak to chceš udělat Ty?“

Věděl jsem už, že když nepočítám to super klitorisní číslo, tak toho dnes moc neměla. A že ji musím udělat ještě alespoň jedno číslo, protože jedu zítra na desetidenní dovolenou do Itálie, aby mně tu nezvlčila.

,,Andulko, chci Tě nejraději zezadu a ty se zvedneš do kleku. To je jiný sklon, který mě strašně rajcuje.“ odpověděl jsem. Hupli jsme na to a po několika minutách chtěla Andulka zase na koně. Udělat si další číslo.

Po vydechnutí už na mne zase špulila prdelku. Trošku jsem zpomalil a jel to celý ven a zase celý na doraz. Když už jsem to měl na krajíčku, požádal jsem ji, aby si lehla na bříško. Jak si lehala, lehal jsem sní i já s pořád zastrčeným penisem.

Když jsme oba leželi, vytáhl jsem jednu nohu, pak druhou a seděl jsem se zastrčeným kolíkem nad ní na bobku. To je neskutečně dráždivá poloha pro oba, protože sklon penisu jde skoro rovně dolů a dřou se místa, na která se dnes ještě nedostalo. Je to pro muže makačka, ale krásná. Penis je v buchtičce narvaný tak, že to i trochu bolí. Orgasmus stojí zato.

Požádal jsem Andulku o mírné nadzvednutí na lokty, abych ji mohl při svém posledním orgasmu držet za prsa. Konečně jsem je držel pevně a dal se do díla. Párkrát jsem povytáhl jen polovinu údu a dosedl na hebounkou prdelku a bylo vymalováno. Bylo to super jako s Anduličkou vždycky. Nádhera. Ani jsem se pak nemohl zvednout.

Když jsme zjistili, že je hodně hodin, tak jsme se osprchovali a spokojeně pospíchali domů. Často jsem si milování s Aničkou v Itálii připomínal. Hlavně na pláži, kde byla kvanta nádherných žen a dívek. To byla pastva pro oči. Trpěl jsem jako pes. Trtkal bych jak červený mravenec.

Nedalo se to vydržet. Za Andulku a ty zdejší krasavice to odnesla manželka. Ani ji to nevadilo. Byla ráda a více se snažila než doma. Ti opálení chlapi v nahňahňaných plavkách v ní probudily také touhy. Někteří měli macky, že jsem zíral i já, jak péro z gauče.

Divila se mým neznámým pozicím a hned sondovala, kde jsem se je naučil. Svedl jsem to na jiný vzduch a na příběhy z Neireportu, kde psali o nejoblíbenějších mužských a ženských pozicích a rozkoších. Kdyby tak věděla, kdo mě vzdělával a vyškolil, tak by asi vyškrábala mé Aničce oči a mě pověsila za činky někam hodně vysoko do průvanu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *