Vášnivá Ingrid aneb začalo to opravářem

Ingrid byla konečně sama. Manžel odešel do práce. Ona teď musí čekat na opraváře pračky. To bude trochu nuda, ale potom přijde kámoška na kafe a pak půjde na masáž a do kina. Dnes má po dlouhé době dovolenou, tak si to chce pořádně užít.

Ještě než přijde opravář, trochu se osprchuje. Vešla do koupelny, shodila ze sebe oblečení a vlezla pod sprchu. Vlažná voda jí stékala po nahém těle. Rukama se namydlila a klouzala si prsty okolo bradavek. Vzrušilo jí to.

Pomalu si prsty sjela ke kundičce a polaskala si ji. Prsty si vjela dovnitř a začala jimi rytmicky pohybovat. Slastně se kroutila v bocích. Ještě, ještě. Už byla skoro hotová, když si uvědomila, že někdo zvoní. Sakra! To bude opravář.

Rychle vylezla ze sprchy, oblékla si kalhotky a tričko a utíkala otevřít. Opravář stál za dveřmi. Byl to urostlý mladík, tmavé vlasy, oříškové oči. Zůstala na něj koukat.

Pustíte mne dál? Zeptal se. Couvla a pustila ho dovnitř. Pojďte, pračka je v koupelně. Jak šla před ním do koupelny, prohlížel si její dokonalé tělo.

Byla středně velká, měla oblé boky, větší kulatá prsa. Dlouhé blond vlasy měla mokré od vody. Došli do koupelny a ona se sehnula, aby sebrala věci, které si v koupelně svlékla. V tu chvíli mladík uviděl, její vyholenou kundičku, jak jí kouká mezi tangy. Jeho čurák mu okamžitě ztvrdnul. Byla růžová a zvala ho k sobě. To by bylo hnízdečko pro mého ptáka. Sebrala oblečení a odešla do ložnice. Nechala ho pracovat.

Když došla do ložnice, posadila se na postel a cítila jak byla ve sprše vzrušená. Kdyby jí nevyrušil, udělala by se. Vzpomněla si na opraváře, líbil se jí. Stál by za hřích. Musí se teď ale převléknout, takže dost hříšnejch myšlenek.

Svlékla si svetr i tanga a šla ke skříni. Vyndala z ní věci, otočila se a upustila je. Mladík stál mezi dveřmi a pozoroval ji nahou. Nemohla ze sebe vypravit ani hlásku.

Přistoupil k ní, uchopil ji za boky a přitáhnul k sobě. Bránila se. Rukama ho začala bít do hrudi, ale on je chytil a opatrně zkroutil za zády. Ještě se trochu bránila, ale sama věděla, že to chce, že na to čeká.

Její bradavky trčely přímo k němu. Vzal jednu do úst a sál. Uvolnil jí ruce a ona vzala jeho vlasy do dlaní a zaklonila hlavu. Pustil se do druhé bradavky. Jezdil jazykem okolo ní a rukou jezdil po břiše nahoru a dolů až dojel k její kundičce.

Byla okamžitě vlhká. Rychle ho svlékla. Popadl ji a hodil na postel. Hlavu jí zabořil do klína a začal olizovat kundičku. Nejprve okolo štěrbinky, pomalu až k čokodírce a zpátky.

Cítil vůni pižma. Jazykem pronikl dovnitř. Chutnala sladce. Když už měl její šťávy všude, rychle do ní vnikl. Vzrušením se prohnula v zádech. Přirážel tvrdě, hlouběji a hlouběji.

Křičela blahem. Když cítil, že mu čurák exploduje, rychle ho vytáhl a všechny svoje šťávy jí vystříkal na tělo. Padnul unavený na postel. To byla jízda!

Poté, co se vzpamatovala z toho, co se stalo se rychle oblékla. Mladík šel konečně opravit tu pračku. Zazvonil zvonek. Byla to kámoška, která přišla na kafe. Po krátké chvíli se jí svěřila, co se stalo. Kámošce se to zalíbilo, a protože si chtěla taky užít.

Šla do koupelny, zavřela za sebou dveře. Uznala, že opravář je kus. Řekla mu, že se dozvěděla, že umí skvěle opravovat, a nejen pračky! On jí na to odpověděl, že je to pravda. Požádala ho, jestli by jí taky „neopravil“. On řekl, že proti tomu nic nemá, ale ať ona nejdřív ukáže, co umí.

Dívka se tedy svlékla, její kozy vyskočily a mezi nohama se objevil malý proužek chloupků. Přikročila k němu, klekla si a vzala jeho penis do dlaní. Byl tvrdý. Jezdila mu po žaludu nahoru a dolů až slintal. Pohrála si s jeho uzdičkou. Dojela prsty ke kořenu a zatlačila. Slastně zavzdychal. Jazykem olízla špičku žaludu a vzala čurák do pusy.

Nejprve jazykem kroužila okolo žaludu a potom začala čurák kouřit. Strkala ho stále hlouběji do krku. Již déle nevydržel a vystříkal jí čuráka celého do pusy. Většinu spolkla, ale sperma bylo tolik, že jí stékalo po bradě až na kozy. Rukou jí ho po kozách rozetřel.

Otočil jí, opřel ji o pračku a čurákem do ní hluboko pronikl, aby vyzkoušel, kam dosáhne. Nečekala, že to bude tak prudké. Potom čuráka vyndal a poplácal jí s ním po kundě. Pak do ní opět vnikl. Pomalu a postupně zvyšoval rychlost.

Držela se za pračku a nadskakovala jak přirážel. Rukama jí hnětl kozy. Bradavky měla tvrdé a kundu vlhkou akorát. Cítil, jak mu koule pleskají o její vyholenou kundu. Pořádně ji předklonil, takže čurákem pronikl až do nejhlubšího místa její kundy. Vykřikla rozkoší.

Přirážel víc a víc. Jeho klacek překonal všechny její představy. Křičela v orgasmu, několikrát za sebou. Když byl hotový, všechny jejich šťávy jí tekly po stehnech a kapaly na zem. Vyčerpaně se sesula vedle pračky.

Poté co vypila s kámoškou kafe a opravář odešel, vydala se Ingrid do města, aby navštívila masážní salon. Byl to masážní salon, který poskytoval nejširší sortiment masážních služeb, jaký si jen dovedete představit, ale ona chtěla jen namasírovat záda.

Byla jí přidělena mladá masérka. Ingrid šla do pokoje, svlékla si šaty a položila se na masážní lehátko. Mladá masérka přišla hned. Začala jí masírovat krk. Ingrid se uvolnila a zavřela oči.

Téměř podřimovala, když ucítila, že se jejích zad dotýkají nejen ruce, ale i masérčin jazyk. Přejížděla po zádech nahoru a dolů. Vždy dojela až k ručníku, kterým měla přikrytý zadek a zase se vrátila. Ingrid se ani nehnula. Vyčkávala, co bude.

Najednou se ručník zvedl a masérka pomalu přejela jazykem po zadku až mezi nohy a zase zpátky. Když jela podruhé, Ingrid nohy pomaličku doširoka rozevřela. Masérka si stoupla mezi ně a jazykem jí masírovala kundu.

Jezdila jazykem okolo díry. Rukama rozevřela pysky, aby mohla lépe proniknout dovnitř. Jezdila jí jazykem po klitorisu, párkrát do něj i kousla, až byl tvrdý jako kámen.

Když byla kunda dost vlhká strčila dovnitř dva prsty a pravidelnými pohyby se drala hlouběji. Přitom jí přejížděla stále jazykem po zádech. Kunda byla tak roztáhlá, že měla uvnitř prsty už čtyři a nepřestávala se v ní pohybovat. Rychleji, rychleji vykřikla Ingrid. Prohýbala a třásla vzrušením. Masérka přidala. Ingrid cítila, jak přichází orgasmus. Když bylo po všem, únavou usnula.

Po odchodu z masážního salonu, kde ji nakonec masérka namasírovala nejen záda se šla Ingrid podívat po obchodech. Za hodinu začínalo odpolední představení v kině. Původně měla jít s kámoškou, ta se ale na poslední chvíli omluvila. Nevadilo jí to.

Když přišla do kina, bylo těsně před začátkem představení. Jen tak tak si stihla koupit lístek. Vešla do sálu, kde bylo již zhasnuto. Aby nevyrušovala, sedla si do nejvyšší řady hned u vchodu.

Když se usadila, zjistila, že v sále není téměř nikdo. Začali promítat, tak se soustředila na film. Film sotva začal, když do sálu přišli ještě dva mladíci a s omluvným výrazem, že jdou pozdě se usadili vedle ní.

Skoukla je, byli to pohlední kluci, ale nebylo jim snad ani osmnáct. Nic pro ni. Znovu se zadívala na plátno, kluků si nevšímala. Najednou pocítila, že jí mladík vedle ní položil ruku na její ruku. Podívala se na něj. Usmál se na ni a položil si prst na ústa na znamení, ať je zticha.

Jeho ruka šmátrala jí sjela do rozkroku. Ingrid měla jen kraťoučkou sukýnku. Hned zjistila, že mladík, ačkoli vypadá mladě a nezkušeně je velmi obratný a určitě to nedělá poprvé.

Rukou ji pohladil po stehnech tak, aby Ingrid povolila sevření stehen. Pak přejel rukou po čárce na tangách, které vykreslily její kundičku. Tanga odtáhl a začal kundu hníst.

Ingrid zavřela oči. Byla vzrušená. Polilo jí horko. Mladík dvěma prsty kundu roztáhl a přejížděl jí po poštěváčku. Potom jedním prstem vyzkoušel, jak je vlhká. Nevěděla ani, jak se to stalo a mladík měl dole kalhoty a ona mu seděla na klíně.

Přehodil si ji jako pírko. Jeho čurák do ní okamžitě vnikl. Byl horký a tvrdý. Šukal ji víc a víc. Přirážel co jen to šlo. Musela se hlídat, aby nevykřikla. Když do ní vystříkal všechny jeho šťávy, zůstala na něm ležet. Čuráka ale stále svírala v sobě. Oddechovala.

Najednou na sobě ucítila další ruce. Zezadu jí přes blůzku svíraly prsa. Než se stačila nadechnout, druhý mladík jí o prdelku opřel svýho čuráka a zatlačil. Nemohl proniknout dovnitř. Nechtěl jí dřít na sucho.

Pochopila to, nadzvedla se a z ní se vylily všechny šťávy, které v sobě nahromadila. On jí vjel nejdřív do kundy, aby se smočil a potom se opět opřel o prdelku. Čurák tam vklouzl nejdříve žaludem, pak opět zatlačil a byl v ní celý. Byla rukama opřená o sedačku, na které před ní seděl první mladík. Ten, aby se nenudil, jí do kundy vnikl znovu. Šukali ji oba.

Nadskakovala pod jejich nárazy. Snažila se ovládnout svůj hlas, ale nedokázala to. Bylo jí jedno, že se po nich ostatní diváci v kině otáčejí. V jednom rytmu dosáhli všichni tři vyvrcholení. Poté co bylo po všem, vyměnili si svá telefonní čísla a domluvili se, že se můžou kdykoli setkat.

Když Ingrid přišla domů, manžel doma ještě nebyl. Přemýšlela, jak proběhl dnešní den. Bylo to krásné. Vzápětí se lekla. Vždyť byla svému manželovi nevěrná! Jak to mohlo být krásné? Poprvé v životě mu zahnula a hned čtyřikrát. Manžel se to nesmí nikdy dozvědět. I když, možná by bylo lepší, kdyby se to dozvěděl.

Poslední dobou se s ní nechce milovat, a když už k tomu dojde, nedokáže uspokojit ji ani sebe. Je impotent. A ona právě zjistila, jak je vášnivá. Už věděla, že nechce čekat, až se manželovi konečně postaví, ale chce vyzkoušet všechny možnosti, co sex přináší. Za týden jede na hory. A bez manžela! Možná zažije další dobrodružství…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *