Blízká setkání III. – Den poté

Den po mých prvních sexuálních radovánkách s maminkou probíhal ‚SKORO JAKO OBVYKLE‘. Ráno jsme se já a sestry vypravili do školy. Problém byl jen v tom že jsem ve škole musel neustále myslet na to co jsem minulý den dělal s mamkou ve sklepě. Nemohl jsem se dočkat až bude po škole a já budu doma. Věděl jsem že taťka má tento týden odpolední, takže nebude doma. Alice a Hanka věčně poletovaly někde u kamarádek, takže budu doma sám s maminkou. Doufal jsem že bychom si to mohli znovu zopakovat.

Konečně skončila poslední hodina. Jako obvykle jsem šel domů se sestřičkou Hankou a naší spolužačnou Katkou. Na náměstí jsme se rozdělili. Já šel rovnou domů a Hanka šla ještě ke Katce. „TO JE SUPER“ pomyslel jsem si. Alice končila o pár hodin později a Hanka bude u Katky aspoň tři hodiny. Jako vždy. Od náměstí jsem pádil domů jak o závod! Nemohl jsem se dočkat.

Když jsem přišel domů mamka už byla z práce zpět. Byla v kuchyni a dělala jídlo. Právě stála u kuchyňské linky a umývala ovoce. Měla na sobě její oblíbené letní šaty nad kolena. Takové ty co se vpředu zapínají na knoflíky po celé délce.

Vtrhl jsem tam a zvolal „Ahoj mami, tak jsem doma!“. „No to je fajn“ řekla mamka jako by nic. „Tak se převleč a pojď se najíst.“ To mě teda dostalo! Došlo mi že to asi nebude tak jednoduché mamku požádat o to aby se se mnou opět mazlila. Upřímně řečeno, tak jsem očekával že to se mnou bude chtít dělat stejně jako já s ní. No, byl jsem pěkně naivní chlapeček.

Převlékl jsem se a šel se najíst. Mamka se mnou seděla u stolu a prohlížela si mě. „Kde je vlastně Hanka?“ zeptala se po chvíli. „Šla ke Katce“. „To je hrozná holka, pořád někde vymetá“ postěžovala si mamka jen tak aby řeč nestála a zase si mě jen tak prohlížela. Když jsem se jí ale podíval do očí, neměla ten obyčejný pohled jako dříve, ale dívala se na mě podobně jako při našich včerejších hrátkách ve sklepě.

Pochopil jsem že je vzrušená stejně jako já a tak jsem se rozhodl jít hned na věc. „Mami, dnes jsem se hrozně těšil až budu doma,“ nadhodil jsem. „A pročpak?“ odpověděla mi maminka obratem. „Těšil jsem se na tebe. Víš doufal jsem že když budem doma sami, že by jsi si se mnou mohla hrát jako včera,“ pronesl jsem a začervenal se studem.

Když uslyšela moje slova, jen se pousmála, naklonila se ke mě a vášnivě mě políbila. „To víš že si budem hrát. Ale mám ještě nějakou práci a ty si musíš prvně udělat úkoly.“ Když to řekla všimla si zklamání v mých očích a proto dodala „Ale za odměnu se s tebou potom pěkně pomazlím.“ „Teď se ale najez a potom si udělej úkoly. A já jdu vyprat.“ S těmy slovy se zvedla od stolu a odešla pryč.

Potom co jsem dojedl jsem se pokoušel chvíli učit, ale nešlo to. Musel jsem pořád myslet na maminku. Chtěl jsem si to aspoň udělat sám, ale bál jsem se aby mě při tom mamka nenačapala a nezlobila se na mě za to. Přeci jen jsem ji slíbil že si to běz jejího svolení nebudu sám dělat. Sebral jsem se tedy a šel si dolů do prádelny za mamkou pro svolení.

Když jsem tam přišel mamka zrovna třídila oblečení. Začal jsem hezky zpříma „Mami, nemůžu se soustředit na učení. Pořád myslím na to co jsme spolu dělali.“

„Ty jsi ale zvrhlík!“ řekla mamka naoko pohoršeně ale s nemravným úsměvem. „Tak ty by jsi si chtel prohlížet svou nahatou maminku? To by se ti líbílo, že?“ „Dobře, ale něco za něco“ řekla mamka a přišla těsně ke mě.

Sáhla mi levou rukou do rozkroku a začala mi hladit moji chloubu přes kraťasy. Při tom mě začala vášnivě líbat tak, že jsem měl jejího jazyka chvílemi plnou pusu. Já jsem jí při tom začal nesměle ošahávat prsa, která byla zatím schovaná pod látkou letních šatů, které s oblibou nosila. A pod kterými jak jsem si všiml, dnes neměla podprsenku.

Po chvíli mi mamka zkušeně zajela rukou do kraťasů a začala mi mého ptáčka honit. Pravou rukou mi začala stále více mačkat mé dlaně na její prsa.

„Tak co, líbí se ti to Davi?“ mumlala mamka při líbání. „Ano mami, moc! Miluju tě.“ huhlal jsem již v notném opojení. Pták mi už stál jak kolík. „To by stačilo.“ „Tak se podíváme na tu tvoji chloubu.“ řekla mamka, stáhla mi kraťasy ke kolenům a klekla si přede mě.

Chvíli si jen tak hrála s mým údem a při tom si rozepla spodní knoflíky svých letních šatiček a rukou si zajela pod kalhotky. Díval jsem se jak to dělá a bylo mi při tom moc pěkně.

Mamka se mi dívala do očí a šeptala „Mamince se to s tebou moc líbí, miláčku. Teď ti to hezky udělám já a potom ty na oplátku mě. Ano?“ „Ano mami.“ Potom si mamka vzala žalud měho údu do pusy. „Ach..bože!“ zakňučel jsem celý rozpálený a natěšený na rozkoš která mě čeká.

Maminka začala hezkými krouživými pohyby jazykem po mém želudu. Potom začala střídat sání a olizování mého ptáčka. Za chvíli už jsem ji v puse končil celý a mamka neustále přidávala na tempu. Bylo to něco nádherného.

Moje maminka klečí přede mnou na zemi, kouří mě a při tom si dělá sama hezky. To bylo něco co se nedalo vydržet dlouho. „Ááách už budu!“ vzdychal jsem. „Tak to ne. Teď je řada na tobě Davi.“ řekla mamka a stoupla si. „Přece nechceš být tak rychle se vším hotovej. Udělej mi radost. Pojď a uchutněj maminku.“

S těmi slovy si odhrnula kalhotky stranou a ukázala mi tak svoji chloupky porostlou kundičku. „Tak pojď, nenech se pobízet.“ naléhala mamka, celá roztoužená. Klekl jsem si tedy před ní a nesměle začal její kudičku osahávat. „Neboj se přitlačit a zapoj i jazyk.“ radila mi mamka. Tak jsem se pomoci jejích rad začal učit jak zacházet se ženou.

Po nějaké době už mi to šlo celkem dobře. Vylizoval jsem maminčinu štěrbinku, cucal poštěváček a při tom jsem ji hladil zadeček rukama. Mamka už nic neříkala. Jen pořád vzdychala a šeptala mi samé perverzní věci.

„Ach miláčku, udělej mamince dobře, ach, tak je to správně! Vždycky jsem si přála aby jsi mi to dělal ty.“ Pořád jsem jí hladil zadeček a přitom jsem si ho začal sám honit. Lízal jsem stále rychleji a hlouběji. Měl už jsem celou hlavu mezi jejíma hohama a mamka mě tlačila vší silou na svou kundičku.

Mamka už byla rozpálená na bod varu. Už nešeptala, už kňučela a křičela „Dělej! Víc, bože já už to nevydržím!“ A najednou to na ni přišlo. Projela jí první vlna orgasmu. Mamka mě odstrčila hlavu, zavrávorala dozadu a opřela se zadečkem o pračku. Rychle si zajela rukou mezi nohy a několikrát si prudce vrazila několik prstů do své pochvy. „Áááách bože, už jeé….“ a vtom sebou začala divoce cukat a z kundičky ji vytryskla její milostná štáva.

Bylo jí takové množství že jsem si myslel že se mamka počůrala. Koukal jsem na to jak u vytržení. Bylo to pro mě něco neskutečného. Mamka sebou ještě párkrát cukla a bylo po všem. Podívala se na mě a já na ni. Celá spocená, oči podlité sexuálním vzrušením a na tváři tak krásný úsměv, jaký jsem na ní ještě neviděl.

Mamka si ještě chvíli hladila kundičku a užívala si doznívající orgasmus. Po chvíli řekla „Pojď ke mě ty můj malý milenče“ a spokojeně se při tom na mě usmívala. Objala mě a začala mě něžně líbat. Navzájem jsme se chvíli hladili a líbali.

„Mami ty jsi se při tom počúrala?“ Ptal jsem se hloupě, ještě neznalý světa. „Ale ne Davi, to je u žen normální když je jim moc dobře“ vysvětlovala mi. „To je stejné jako ty. Ty při tom taky stříkáš. Podobně jako já.“ „No vidíš, úplně jsme na tebe zapoměli. Teď je řada na tobě.“ Řekla mamka a podívala se s opětovným zájmem mě k pasu.

„Koukám že jsi připravený. Udělám ti to pusou, jako správná maminka. Nechci aby se plýtvalo tvým drahocenným semenem. Takovou dobrotou.“ A jak řekla, tak taky udělala.

Opět si klekla a začala mě kouřit. Netrvalo dlouho a užíval jsem si orgasmus já. Mamka si mého ptáčka v poslední chvilce vytáhla z pusy a začala mi ho před svojí otevřenou pusou honit. „Óh, už jsem!“ vzdychal jsem a začal mamce stríkat dávky spermatu do připravené pusy.

Bylo toho neskutečně mnoho. I mamku to určitě překvapilo. Měla už plnou pusu a musela polknout, ale já nepřestal stříkat a tak moje semeno dopadalo mamince na rty, tváře, nos a do očí.

Díval jsem se na ní a neskutečně mě to vzrušovalo. Ona ke mě vzhlížela a vůbec nic si nedělala z toho že má oči plné mého semene. Jen polykala a vždy znovu otevřela pusu pro další dávku. Když jsem skončil mamka polkla poslední dávku, olízla si rty a dala se do očišťování mého údu.

Pěkně mi ho olízala a natáhla mi kraťasy. Potom teprve řekla „Vidím že jsi se od včera opravdu polepšil. Takovou nadílku jsem opravdu nečekala. Jsem moc ráda že mám takového šikovného synka.“ „Díky mami“ odpověděl jsem a byl rád že mě mamka pochválila.

Mamka si začala prsty otírat sperma z obličeje a po svém zvyku je hned olizovala a vychutnávala si tu chuť kterou má tak ráda. Pak vzala z hromady prádla noční košilku jedné ze sester a otřela si do ní pořádně zbytky spermatu, které už nemohla setřít rukama. Potom se teprve zvedla a řekla „Tak, teď už se budeš moci soustředit na učení?“ a já pochopil, že naše milování skončilo a je návrat k normálnímu životu. „Ano mami. Teď už ano.“ A s těmi slovy jsem odešel z prádelny.

Šel jsem se zpět do pokoje učit. To jsem ale nevěděl to že mě a mamku při našem milování pozorovala škvírou mezi dveřmi moje milá, zvědavá a zvídavá desetiletá sestřička Hanka. A také o tom co mě ještě v naší rodině čeká. To ale až v další epizodě…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *