Promovaní inženýři

Po úspěšném dokončení vysoké školy jsme se s kamarády rozhodli, že si uděláme pořádný výlet někam kde to bude stát za to a užijem si za to co jsme od rodičů dostali za úspěšné dokončení vysoké školy. Rozhodli jsme se že vyrazíme v sobotu.

V sobotu ráno jsme tedy já, Mirek a Dan nasedli do firemní Mirkovy škodovky a vyrazili na nedalekou přehradu. Bylo překrásné červnové ráno a my jsme byli čerství inženýři, no byl to prostě nádherný pocit, co jiného k tomu mám říct.

Do rekreačního střediska jsme dorazili velmi brzy ráno, prohlédli jsme si svůj apartmán a nechali jsme se příjemnou hosteskou provést po středisku. Posilovna, kulečník, bazén, sauna, stolní fotbal, velký prostorný bar, tenisový kurt a vůbec vše co k takovému středisku patří.

S klukama jsme hned po zajištění pokojů odešli k baru a objednali třikrát J.Chodce. Všechno za nás zaplatil Mirek protože jednak dostal doma zcela jistě nejvíce pěnez a nebýt našeho přátelství a našich znalostí nemohl by si psát před jméno zkratku Ing.

Po dalších několika panácích a velmi chutné večeři jsme se šli vykoupat do bazénu. No a tam nás čekalo opravdu nečekané překvapení – čtyři úplně nahé holky. Mirek mi zašeptal do ucha: „To je odměna za to že jste mě nikdy nenechali ve štychu“ a lišácky se usmál.

Když jsem pochopil že si dnes zase po dlouhé době užiju v duchu jsem se zaradoval a najednou hůůp a já měl pořádnou erekci. Hrozně jsem se styděl, ale v tom okamžiku ke mě přistoupila prstatá blondýnka a pevně chytla za penis a začala mi ho honit.

Nevěděl jsem co mám dělat všichni ostatní se na mě dívali, ale co – však jim už taky stojí řekl jsem si a vychutnával jsem cvičené ručky téhleté mladé prostitutky, která byla mou odměnou za pětiletou pomoc.

Prsatá blondýna Lucka mě po chvíli honění strčila můj prst do své kundičky. Byla tak otevřená a vlhká, že tam ty prsty zajely jako po másle.

Chvíli jsme se takhle vzájemně uspokojovali, mezitím se i mí dva kámoši pustili do užívání si prázdnin a pro změnu se od dvou krásných brunetek nechali kouřit.

Poslední brunetka si lehla na lehátko a koukala co se to tu děje. No po chvíli jsem do Lucky konečně strčil i svůj pořádně tvrdý klacek. Za chviličku jsem se do ní vystříkal. No prostě už jsem to dlouho neměl a tak to dopadlo.

K Lucce přiběhla Kamila, ta brunetka co doposud jen přihlížela a začala z ní vylizovat mé semeno. To mě úplně rozrajcovalo a svůj topořící penis jsem strčil Lucce do pusy.

Ta na nic nečekala a začala z něj slízávat zbytky semene a připravovat ho na další kolo. Kamila měla tvář úplně mokrou, a rukou si začala rajdit v rozkroku a připravovat ji na pořádnej nářez.

Až jsem byl připravený zajel jsem do Kamilininy vyholené dírky a začal pomaloučku přirážet. Kamila po chvilce vzdychání začala být nespokojená a začala křičet: „Přidej, mrdej pořádně,“ až se ostatní otočili a koukali na nás, asi ještě neviděli nadrženou kurvičku.

No možná proto že kurvičky mají svý práce většinou plný zuby někdy pusu. No a tak se všichni shlukli kolem nás a začali moje tělo přirážet do jejího, a s příslovečným hej – rup jim to šlo docela dobře a Kamila při tom ještě Mirkovi začala kouřit jeho péro.

Po chvíli už bylo přirážení nesnesitelné a tak jsem to vzdal a nenasytnou Kamilu jsem nechal napospas Danovi, který si chtěl vyskoušet jaké to je zasouložit si s cizí pomocí.

Mezitím mě opět vzala Lucka do pusy a pořádně mi ho kouřila a párkrát mi olízla i koule. Nakonec jsme všichni tři vystříkali své semeno na nenasytnou Kamilu která si nás jednoho po druhém brala do úst, slízávala zbytky smetany a olizovala si při tom rty.

Zbytky semene co jí zůstaly na ňadrech a na krku si prsty důkladně rozetřela po celém těle a vlhkým prstem si zajela i do řitního otvůrku, což mě opět přivedlo mezi ztopořené.

„Můžu?“ zeptal jsem se. „Jistě“ odpověděla: „každé tvé přání mi bude zaplaceno.“ A tak jsem svůj utahovák strčil do její čokoládové dírky a v tomto těsném otvůrku promazaném spermatem jsem začal opatrně jezdit.

„Můžeš přitlačit neboj,“ řekla. Zarážel jsem proto svůj penis hlouběji do její díry, bylo to úžasně úzké a hrozně se mi to líbilo. Druhá brunetka Karla mezitím začala Kamile vylizovat pičku a cucat poštěváčka. No ale protože jsem už chtěl být hotov začal jsem zběsile přirážet a Karla musela na chvíli ustoupit.

Kamila mezitím začala silně vzdychat. To mě úplně dostalo a tak jsem se jí vystříkal do střev. Karla mě pak odstrčila a vylízala Kamile řiťku.

Mezitím co jsem si užíval se oba dva mí kámoši nechali znovu vykouřit a spokojeně odpočívali na lehátcích vedle bazénu a popíjeli další várku whisky s ledem. Mezitím co jsme děkovali Mirkovi za opravdu slastný dárek se Karla s Kamilou dostali do polohy 69 a zuřivě si navzájem vylizovaly kundičky, a Lucka s poslední brunetou si to rozdávaly s oboustraným umělákem.

No po skončení této show Mirek konstatoval že to by snad pro dnešek stačilo a našim kurvičkám vysázel na stůl rovných 8 táců, s tím že dalších deset dostanou v pondělí večer pokud si my budeme chtít užít.

No ale nakonec jsme se v tomhle krásném rekreačním středisku seznámili s krásnými holkami, které si s námi užívali celých 14 dní a to úplně zadarmo a taky o samotě…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *