Brigáda na táboře

Měl jsem prázdniny, pracoval jsem jako vedoucí v dětském táboře na jižní Moravě. Práce to nebyla těžká a byla dobře placená i když bylo zrovna škaredě s dětmi se nedalo jít k vodě a tak jsme museli vymýšlet nějaké stezky odvahy nebo jiné hry. Nebo děti utahat jiným způsobem.

Jedna z výhod byla že tu bylo pár dalších vedoucích, většinou to byly ženské a dvě byly dokonce tak mladé jak já. Obě dvě měly nádherné postavy a byly to také studentky, jen škoda že nestudovaly v Olomouci jako já. Naštěstí tyhle dvě měly vždy směny stejně jako já takže i při práci s dětmi bylo na co koukat, no a mimo službu se tyhle dvě vždycky opalovaly, takže já taky.

No popíšu jak jsem se s nimi seznámil aby jste věděli proč na to tak rád vzpomínám. V pátek večer, kdy nám skončilo náročných čtrnáct dní nás čekal celý volný týden a tak se rozhodlo o tom že je na čase se důkladně seznámit a popít.

Jedna z vedoucích byla Monika. Bylo jí něco kolem dvaceti. Měla nádherné kozy s maličkými bradavkami, které byly nádherně vidět pod skoro průhlednými bílými plavkami, obzvláště když byly mokré, bylo to skoro lepší než kdyby na sobě neměla vůbec nic. A dole se jí rýsoval černý asi zastřihovaný trávníček.

Byla taková opálená a černovlasá prostě takový španělský typ. Sedli jsme si ke stolu a povídali si a popíjeli láhev s vodkou na kterou jsme se složili. Vzrušovalo mě její dokonale opálené tělo a ona se rozvalovala na židli v těch krásných bílých plavkách a občas se dráždivě olízla. Vodky jsem už vypili celkem dost.

Pak mi řekla „vždyť mi jsme se ani při seznámení nepolíbili, tak to napravíme.“ A tak jsem vstal ze své židle, přistoupil k ní a začal jsem ji líbat. A ona si mě k sobě ještě více přitiskla a začal jsem tušit o co jí jde.

Rychle si lehla na stůl a roztáhla nohy. Rychle jsem si sundal plavky a vysvobodil svého ptáka, který už dávno stál jako kůl. Ani jsem se nesnažil sundat jí plavky, odhrnul jsem mokrou bílou tkaninu.

Přejel jsem jí žaludem po poštěváčku a zasunul jí ho do její nádherné kundičky která byla krásně vyholená až na krátce střižené chmýříčko těsně nad pičkou.

Byla opravdu nádherná, tiskla se ke mně úplně obrovitou silou a třela se o mě svým krásným mokrým tělem. Pomalu jsem v ní jezdil, jednou rukou jsem si ji držel za zadeček a druhou jí sundal vrchní část plavek.

Zpracovával jsem její kundičku jak jsem uměl nejlépe a ona se začala blížit k orgasmu. Dělalo jí velké problémy zůstat potichu, protože mohl kdykoliv někdo přijít. To mě bylo v ten moment jedno. Jen ať nás vidí.

Byla překvapená mou výdrží. Šoustal jsem ji tvrdě, jezdil jsem v ní, a přitom jsem zkusil jí zasunout prst do řiťky. A líbilo se jí to a tak jsem se vymanil z jejího objetí, strčil jí ruce pod zadek zasunul svého ptáka do análu.

Zrychlili jsem na maximum a já jsem cítil, jak mi škube v ptákovi. Věděl jsem, že už budu úplně hotový, a za okamžik jsem se vystříkal do její řiťky.

Najednou byla zklamaná říkala že chce ještě. No co můžu dělat, jestli chceš, tak tě ještě vylížu, ať neodcházíš rozdělaná, navrhl jsem jí. Nadšeně souhlasila a já zaklekl k její kundičce.

Měla báječnou slanou chuť a byla stále úplně mokrá. Vniknul jsem jí jazykem do pičky a rejdil jsem s ním ze strany na stranu. Za chvíli se mírně zachvěla přitlačila na chvíli moji tvář pořádně do svého klína a děkovala mi „Byl jsi skvělý, když ty jsi se tak hezky postaral o mojí kundičku, já se postarám o ptáka! Bereš?“ Podívala se na mě a věděla že jo.

Olízla mi žalud a já cítil, jak se do mého ptáka hrne krev. Začala mi zlehka masírovat koule a přitom rejdila jazýčkem po žaludu, až jsem byl zase jako kůl.

Pomalu ho vsunula do úst a hluboko do krku, netrvalo dlouho a já jsem začal stříkat do její pusinky a ona si nechala můj penis v ústech, spolykala všechno sperma a chvíli si v ústech hrála s mým povadlým údem.

Potom slízala zbytky semene, oblékla se do plavek a mohli jsme dále popíjet naši flašku. No myslím že mě bude čekat zajímavý víkend, a taky že jo, a nejen víkend, ale celá tahle brigáda byla úžasná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *