Poprvé I.

Je jarní den. Musím být v práci, ale nemohu se soustředit, protože jsem potkala moc hezkého kluka. Líbil se mi hned od začátku. Slíbil, že mě dnes vyzvedne a uděláme si hezký večer.

Nemohu zapomenout na ten včerejšek. To, jak jsme seděli v autě a ve vzduchu bylo cítit zvláštní napětí. Byla jsem napjatá, co se bude dít. Když se mě včera ptal, jestli už jsem někoho měla, řekla jsem mu po pravdě, že ne a on se tak zvláštně podíval a v jeho pohledu bylo cítit, že tento stav zřejmě nepotrvá dlouho.

Seděli jsme každý na své sedačce a on se najednou ke mně naklonil a já viděla, jak se jeho rty přibližují k mým. Najednou jsme cítila jeho horké rty na svých a jeho jazyk si nacházel cestu k mému. Najednou se naše jazyky spojily a já cítila jen nádherné teplo, které se rozlévalo po celém mém těle.

Přestávala jsem vnímat okolí, jeho jazyk kmital v rytmu mého a já cítila jak jeho ruka zajíždí pod moji košili. Byla jsem nezkušená, ale o to víc mě to vzrušovalo.

Nahmatal mou bradavku a začal ji jemně masírovat. Druhá ruka se posunovala od kolen na stehna a výš. Cítila jsem, že jsem určitě vlhká, ale v autě nebylo místo a navíc už bylo pozdě.

Přes kalhoty mě začal dráždit v rozkroku a já začala přerývavě dýchat. Pak jsme se bohužel museli rozloučit. Když jsem došla domů a ulehla do postele, nedalo mi to a moje ruka pomalu sklouzávala tam, kde jsem cítila horkost. Nemýlila jsem se. Byla jsem mokrá jako nikdy a při vzpomínce na epizodu v autě jsem musela něco udělat.

Začala jsem si pomalu masírovat poštěváček tak, jak jsem si to vždy dělávala po osamělých nocích. Byla jsem velmi vzrušená. Byla jsem sama doma a tak nic nebránilo mému úmyslu.

Klekla jsem si, vystrčila zadeček a jednou rukou si masírovala svůj naběhlý poštěváček a druhou zajížděla do své panenské dírky. V tu chvíli jsem toužila, aby se tam objevil a pomohl mi.

Pohybovala jsem boky v rytmu svého dráždění a cítila, že očekávaný orgasmus na sebe nedá dlouho čekat. Zatmělo se mi před očima a já se uvolněná zhroutila na postel a sladce usnula.

Konec pracovní doby se blíží a já se těším až ho zase uvidím. Stále musím myslet na polibky v autě i na zakončení dne. V duchu si přeji, aby se už konečně něco stalo, ale zároveň mám strach z něčeho neznámého.

Telefon zvoní a já běžím ze schodů a nasedám do jeho auta. Zvu ho k sobě domů na večeři. Nic netuším a po večeři si povídáme jako vždycky. Jsem podivně napjatá ale to je tím, že poprvé jsem sama doma s ním a nevím pořádně, co mám dělat.

On leží na gauči a já sedím v křesle. Najednou se zvláštně podívá a říká „nechceš jít sem ke mně“. Potěší mě jeho zájem a jdu k němu. Jeho blízkost a zvláštnost situace ve mně způsobuje zvláštní napětí. Stále nic netuším a moje očekávání končí u možnosti krásných polibků.

Hluboce se mýlím. Položí si mě vedle sebe a začne mě hladit po tváři líbá mě – na tvář na nos na rty a pak už jen cítím jeho jazyk stejně jako včera. Navíc jeho ruce bloudí po mé košilce.

Najednou mi začíná svlékat svetřík a rozepínat košilku. Chci se trochu bránit, ale zvědavost je silnější než já a tak ho nechávám. Už jsem jen v podprsence ale i tu mi velice obratně rozepíná. Uvědomím si, že mě poprvé vidí někdo takhle a tahle představa mě začíná pěkně vzrušovat.

Začne hladit moje ňadra a krouží okolo bradavek, které mezitím krásně ztuhly. Pak na chvíli přestane a dívá se na moje naběhlé bradavky a na můj výraz. Prožívám něco nádherného a nechci, aby skončil.

Začíná si hrát s mými bradavkami jazykem a to už začínám tiše vzdychat. Kalhoty mám stále na sobě a tak jsem v bezpečí. Pak ale najednou cítím, že jeho ruce se snaží kalhoty stáhnout a já začínám mít strach. Být před ním jen v kalhotkách????

Je však silnější a můj vzdor pomalu opadá. Říkám si, „vždyť o nic nejde, vždyť jsem si to tolikrát přála, aby mě někdo dráždil i tam“ a najednou jsem před ním jen v kalhotkách. Stydím se a nevím co mám dělat.

On je zatím oblečený a dívá se na mě. Trochu se červenám, ale on mě najednou začíná hladit po bříšku a směřuje ke kalhotkám. Jednou rukou mi hladí prsa a druhou se snaží zajet pod jedinou látku, kterou na sobě ještě mám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *