Utěšitelka

V ten den jsem se rozešla po roce a půl se svým klukem, hned jak mi to řekl, tak jsem s pláčem utekla domů, a tam ne a ne utišit pláč. Večer mi volala kamarádka, ale protože jsem nebrala telefon, tak přišla za mnou domů.

Otevřela jsem jí, a hned jak mě viděla, tušila co se stalo. Šly jsme do mého pokoje, a já pořád brečela jak želva. Kamarádka se mě snažila utěšit, že to bude dobrý, že to všechno přebolí, ale mě tohle teď vůbec nezajímalo, mé srdce bylo zlomené.

Sedla si ke mně na postel, a pohladila mě po vlasech, objala mě, a já ji instinktivně objala také, potřebovala jsem se někomu vybrečet na rameni, tak hrozně jsem na tom byla.

Po chvilce objímání, mě znovu začala hladit po vlasech, připadlo mi to normální, ale když zamířila níž a hladila mě po zádech, bylo mi to divné, tak jsem se na ní koukla těma svýma ubrečenýma očima, a ona na mě taky koukala, a najednou mě políbila. Nebránila jsem se, tak mi dala ještě několik malých polibků, a pak se naše jazyky do sebe propletly, a my se líbaly.

V tu chvíli jsem přestala myslet na svoji bolest a plně jsem se oddávala našim polibkům. Bylo mi to příjemné, a nechala jsem tomu volný průběh, její ruce mě začaly hladit pod tričkem, po mém nahém bříšku, pak přešla výš a šáhla mi na moje prsa.

Vzrušilo mě to natolik, že jsem jí sundala triko, a její hlazení jí opětovala. Sundala mi taky triko i podprsenku a líbala mi prsa, brala je do pusy a jemně kousala do bradavek. Zavřela jsem oči a vychutnávala si tu krásnou chvíli.

Po pár minutách, však šly její ruce ještě níž, až k mým kalhotám, rozepla je sundala, pak se svlékla také, naše ruce se vzájemně proplétaly po našich tělech, a vzrušovaly se navzájem. Pak mi jazykem kroužila kolem pupíku, a kolem lemu kalhotek, to jsem už nevydržela a z mých úst proniklo pár vzdechů.

Sundala mi kalhotky, roztáhla nohy, a pak jazykem projela po mé kundičce, prstama mi rozevřela mušličku, a lízala ji. Párkrát jazykem pronikla dovnitř, pak mi tam strčila prst, a vsouvala ho dovnitř a ven, můj zadeček se proti jejím pohybům vlnil, a vzrušená kundička chtěla něco víc…

Zastrčila mi tam prsty dva a já byla na pokraji ráje. To mé tělo už nevydrželo, a po pár vsunutích jsem prožila krásný a silný orgasmus.

Pak si na mě sedla a svoji kundičkou po mě jezdila. Chytla jsem ji za prsa, a dráždila je, ona zavřela oči, a nepřestávala po mě jezdit, byla hrozně vzrušená, protože jsem cítila jak na mě teče.

Strčila jsem do ní svůj prst, a druhou rukou ji dráždila poštěváček, vzdychala a házela celým tělem sem a tam. Pak mi chytla ruku, a přesunula se blíž nad mou tvář, chtěla abych ji dráždila jazykem. Ten do ní hned vnikl a já sála její šťávu, byla jsem od ní celá mokrá, lízala ji, a sála její stydké pysky, jemně je chytla mezi zuby, a cucala je.

Pak chytila moji ruku, a přesunula ji na zadek, hladila jsem ho, ale ona chtěla víc, zavedla mi mou ruku až před svůj otvůrek, a já jemným zatlačením do ni vnikla.

Vzdychala hrozně nahlas, a já ji dráždila nejen jazykem v kundičce, ale i prstem v zadečku, a pak se to stalo, cítila jsem její stahy nejen v mušličce, ale i v zadečku, můj prst byl doslova mačkán, tak silný orgasmus měla.

Pak si ke mně lehla, a odpočívaly jsme. Poté mi řekla, že sama neví, co to na ní přišlo, obě jsme měly svou první zkušenost se stejným pohlavím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *