Nezávazný sex

Když mi bylo sedmnáct let, ptal se kamarád, jestli bych nešel s nim a s jeho dvěma kamarádkami večer na disko. Zeptal jsem se ho, jestli je znám a jestli jsou alespoň pěkný, odpověděl, že ano, a tak bez dlouhého váhání jsem mu odpověděl, že půjdu.

Kamarád se jmenoval Michal. Byl to takový lamač dívčích srdcí, ale přesto se líbil každý holce, ale stejně mu to s žádnou nevydrželo. Byl ještě panic, podle jeho vyprávění moc zkušeností neměl.

Večer se blíží, a tak vyrážím na místo setkání. Ano… stáli tam všichni tři. S jednou se Michal držel za ruku a druhá, krásná blondýna v minisukni a tričku, že jí šlo vidět krásně stavěné bříško a piercing v pupíku, postávala opodál. Zřejmě jí bylo blbý jim dělat křoví.

Jak se k nim blížím, začínám být docela nervozní. V tu chvíli mě spatřil Michal a řekl: „už jde…“ Polknul jsem, a pozdravil je. Ničí pozdrav jsem nevnímal, jen té krásky. Usmála se na mě, ale byla docela v klidu.

Michal mě představil, následně mi představil i holky. Michalova holka, o který jsem nevěděl, se jmenovala Erika, ale to mě ani tolik nezajímalo, jako jméno krásně usmívající se blondýnky. Ta se jmenovala Karolína.

Ze začátku jsme si nepovídali… Konečně jsme dorazili na disko. Nebylo ani moc plno, možná to bude tím, že je před výplatou. Sedíme v rohovým gauči a popíjíme drink. Nějak jsem se s Karolínou zapovídal. Měla krásný hlásek, krásny oči.. postě dokonalost sama. Michal si však večer užíval trošku jinak, a tak jsme ji nerušili.

Asi po hodině začali hrát nějaký pomalejší písničky. Vyzval jsem Karolínu, ať si jde zatancovat. Podle výrazu na to čekala. Držím ji okolo pasu, ona mě kolem krku.

Začal jsem klesat rukama níž na její nádherném zadku. Přitiskla se ke mně ještě víc. Nevydržím, a začnu jí pomalu líbat a ona neodmítla. Líbala nádherně, nic jinému jsem nevěnoval pozornost než jejímu jazyku, a tak ani nevím, jestli vůbec ještě tancujeme. Pak mě chytla za ruku a odvedla na gauč.

Michal s Erikou si hráli. Karolína se mi zdála nadrbaná, pokračujeme v líbání. Začal jsem ji líbat na krku, což se jí nejspíš líbilo a vzrušovalo jí to ještě víc.

Moje ruka šmátralka se dostala pod její sukýnku. Hladím jí vlhkou kundičku přes tanga. Byla opřená z části zády ke mně, takže druhá ruka jí mohla hladit po prsu. Překvapila mě, že neměla podprsenku.

Podívám se jen mžikem na Michala. Dělali téměř do samý. Věnoval jsem se opět Karolínce. Moje vlhká ruka zajela pod kalhotky a chvíli dráždila její kundičku. Pak jsem zajel s dvěma prstíky do díry. Vzdychla a to naznačilo, že se jí to líbí.

Konečně poznala, že bych si zasloužil taky odměnu a tak mi vjela s rukou pod kalhoty a začala mi ho pomalu honit. Ani nevím kolik bylo hodin, když jí začal zvonit telefon. Odběhla na záchod. Po chvíli přišla a oznámila, že musí jít domu. Oblíkala se i Erika, protože jsou ségry, o tom jsem ani nevěděl. Karolína mě políbila a odešla. S Michalem jsem ještě chvíli pobyli a pokecali…

Ráno když jsem se probudil, rodiče se někam chystali. Řekli mi, že po obědě jedou k babičce a budou tam přes noc. První co mě napadlo bylo to, že bych to mohl nějak využít. Uvědomil jsem si, že ale nemám Karolíny číslo.

Rodiče odjeli ještě před obědem a já sedím u počítače. Nudím se a pořád myslím na Karolínu. Najednou mi ICQ hlásí, že mám nový kontakt. Ano ten kontakt patřil právě jí.

Psali jsme si a já jí navrhnul, jestli nechce přijít. Trošku nejistě odpověděla, ale nakonec jsme se domluvili. Trošku uklízím po pokoji, aby to tu nebylo jako v tanku a čekám na její příchod.

Přišla pátá hodina a už slyším zvonek. Přesně včas. Jdu jí otevřít. Stála tam a opět nebyl žádný náznak toho, že by byla nervozní. Automaticky jsem jí políbil a vzal ji dál.

U nás doma se chvíli rozhlížela a nejistě se procházela. Ukázal jsem jí pokoj, nabídl jí něco k pití.

Sedla si na postel a zamyšleně koukala. Vypadá to, že asi dneska nic nebude. Přinesl jsem jí pití a pustil tak akorát muziku, přisedl k ní, chytil jí kolem boku a ona mě začal líbat, ale bylo to oproti včerejšímu večeru nejisté líbání.

Pak se uvolnila a tak, jak jí líbám, pomalu s ní klesám dolu, až oba ležíme. Chvíli se hladíme přes oblečení, ale to už jí rozepínám košilku. Byla opět bez podprsenky.

Teď věnuji chvíli pozornost jejímu krku. Udělal jsem jí tam malého cucfleka a líbal ji dál níž a níž. Teď mam konečně celý prso pro sebe. Líbám jí vášnivě poprsí a jazyk jí dráždí bradavku.

Karolína měla zavřené oči a podle dýchání se jí to líbilo a vzrušovalo jí to. Když jsem se nabažil bradavek, jdu ještě níž na krásný bříško. Pozastavuji se u pupíku kde měla piercing. Mezitím ji rozepínám kalhoty.

Přestanu líbat a sundám jí je. Ona si sedne a začne mi oplácet líbaní na krku. Sundala mi tričko Karolína asi nebyla moc zkušená, ale já taky ne, takže jsme byli alespoň na stejné úrovni, popravdě ani nevím kolik jí je let, ale to nebylo právě důležité.

Vyměnili jsme si pozice, takže ležím na zádech a ona mě líbá po břiše. Dostala se ke kalhotám a sundala mi je a následně taky boxerky. Začala si hrát s mým údem. Napřed ho hladila rukou a následně mi ho začala pokuřovat, to mi dělalo dobře.

Na střídačku mi ho honila a kouřila, ale neudělala mě. Pak si lehla a čekala co se bude dít. Měla na sobě ještě krajkovaná tanga. Po sundání jsem jí začal jazykem dráždit kritoris.

Do lízání taky zapojím prsty a začnu jí součastně prstit. Byla neuvěřitelně vlhká. Začala vzdychat. Nezbývalo málo, aby se udělala, a tak jsem přestal. Pozornost sem opět věnoval líbaní po těle, tentokrát od zdola nahoru.

Když na sobě ležíme, tak jsem do její vlhký díry pomalu vsunul. Podle výrazu v obličeji mi bylo jasný, že jí to bolí, takže byla ještě panna.

Píchal jsem jí pomalu a postupně zrychloval, až jsme se oba udělali. Pak jsme se k sobě otočili, oba unavení jsme usnuli.

Před půlnocí mě vzbudila, že musí jít domu. Řekla mi, že je tu jen u babičky a musí odjed domu. Oblíkli jsme se, a já jí šle doprovodit domu. Zastavila mě, že nemám chodit dál. Objala mě a asi pět mnut mě líbala. Pak mě objala ještě jedno se slzami v očích.

Další den jsem šel s Michalem ven. Vyprávíme si zážitky z víkendu. Holky byli z Ostravy, takže mi bylo jasné, že se uvidíme za hodně dlouho………

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *