Test nejen těla I. – Ostuda

Bylo mi patnáct. Blížil se konec školního roku a my, z devítky jsme měli po prázdninách nastoupit do škol, které jsme si vybrali jako povolání..

Já s dvěma kamarády a jednou holkou jsme si vybrali vojenskou akademii u letectva. Baví nás hodně sport a tak podle toho vypadají i naše těla, navíc i náš prospěch je znamenitý. A to sedíme všichni spolu v posledních lavicích. Ostatních pár, kteří byli postavou a sportem nadaní se dalo na sportovní školy, někdo na medicínu, zbytek porůznu.

Zbývají nám ještě dva dny a jsou poslední prázdniny. Dnes odevzdáváme knížky a podobné zbytečnosti. Celý den nás má dnes naše třídní.

Je nejmladší z učitelského sboru. Je to kočka!!! Kolem 26 let, taková skoro Aichmaerová s mokrou prsténkovou trvalou. Chodí na učitelku dost sexy a lehce odívaná. Už byly na to stížnosti, ale ředitelka nad ní drží ochrannou ruku.

Bodejď by ne, určitě se jí to líbí. Představte si jí jako Styflerovu mámu z „Prci , Prci …“ sex jí srší z očí … a přísnost taky!

Zrovna ředitelka přišla do třídy: „Vážení studenti, zítra se k nám dostaví lékařská komise z vojenské školy a doktorka ze sportovního gymnázia. Přijedou si prohlédli ty z vás, kteří u nich po prázdninách nastoupí. Pro ostatní jsem domluvila běžnou prohlídku naším školním lékařem. Všichni přijdete ráno v osm hodin čistě upravení“ pak něco prohodila s třídní a odešla.

„Poslouchejte mě, dnes vás pustím domů. Paní ředitelka mě sice přikázala vás tu ještě držet, ale vidím to jako zbytečné. Když mi slíbíte že půjdete rovnou domů a neprovedete poslední den žádné vylomeniny, tak můžete potichu po dvojicích odcházet,“ řekla naše sexy třídní a my s radostí souhlasili.

Naše vojenská čtyřka jsme se scukli u jídelny a brali to zadem kolem kuchyně. Jak jsme se tak zvesela pošťuchovali, převrátili jsme bedny s bramborami na auto. To bylo zrovna ředitelky a ta se k nám zrovna blížila přes dvůr.

„Takže vaše třídní mě neposlechla a pustila vás!!! No a co to rozmlácený přední okno!!! Zítra po prohlídkách se dostavíte i s třídní do ředitelny, teď na vás nemám čas!!!“ Bouchla dveřmi auta a vycouvala. To se máme zítra na co těšit, ještě že už jsou známky uzavřeny.

Ráno jsem se vysprchoval, vzal čisté, bílé slipy a vyrazil do školy. Třídní nás už uvítala s mračením „To si pěkně vypijete, takto mi udělat poslední den potíže,“ ani jsem to kárání nevnímal. Koukal jsem na její průsvitné letní šaty, z kterých prosvítaly prsa a „nicotná šňůrková, bílá tanga“. Už mi brnělo ve slipech. Po osmé přišla ředitelka s doktory.

Vojenský doktor s doktorkou a sestřičkou, doktorka ze sportovky a náš školní doktor. Chvilku debatovali a pak se ujala ředitelka slova: „Paní doktorka ze sportovní školy a náš školní lékař vám všem udělají běžnou prohlídku. Ti z vás co se přihlásili k vojsku, na sportovní školu postupně hned po prohlídce odejdou do tělocvičny, kde se podrobí důkladné prohlídce. Adepti na medicínu se po prohlídce obléknou a půjdou také do tělocvičny, aby si udělali představu o budoucím povolání. Dohodli jsme se na tom společně s lékaři.“

„Nyní se všichni svléknete do spodního prádla a na vyzvání půjdete na toalety, kde dáte sestřičce moč. Rozuměli tomu všichni!!!“ pokračovala říďa, v tom jí něco vojenská doktorka pošeptala a ona s úsměvem přikývla.

„Vojenští kadeti se svléknou úplně do naha, tak jako na vojně,“ škodolibě se na naši čtyřku usmála a popošla k nám. Mnou projely mdloby a červenání. „Tak začneme se svlíkat , třído,“ a třídní s ředitelkou se soustředily jen na nás. Určení doktoři zatím vytáhli svoje vyšetřovací nástroje, váhu s metrem a nejaký další příroj.

Celá třída jsme se svlékali, no a když byli všichni jen v prádle, obrátili se zraky úplně všech na nás. „Tak paní učitelko čtěte jména podle abecedy, ten první už může jít dát moč sestřičce,“ řekla sportovní doktorka.

Třídní přečetla první příjmení, byla to holka a hned odešla. „Tak sundej si Adame ty spodky, jsi pak hned na řadě,“ zavelela třídní. No to je ostuda. Všichni se na mě dívají a nevíc ředitelka.

No co, stáhnul jsem spodky a hodil je na lavici. „Tak vidíš, jako voják, nahatej,“ pleskla mě po zadku ředitelka. „A teď vy ostatní.“

To se přede mnou už svlékala do naha Katka a mě se z toho pohledu začal stavět kolík. Když jsem uviděl její kundičku, už mi stál jako svíčka. To neuniklo pohledu třídní ani řaditelky.

“Tak už běž rychle za sestřičkou, nebo se jí tam ani nevyčůráš,“ popohnali mě obě. „To mám jít na chodbu nahej,“ namítnul jsem. Na to ředitelka: „Je hodina a na chodbě je jen paní uklízečka, ráda se jistě mrkne na takové mladé tělo a tebe neubude. Jen si zvykej, na vojně se s vámi nikdo mazlit nebude.“

Tak jsem za dohledu všech očí v místnosti vykročil s mým vztyčeným pérem. Když ostuda, tak pořádná…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *