Škola hrou

Právě jsem dokončila Vysokou pedagogickou školu a hledala si nové zaměstnání. Vyšli mi vstříc v jedné vesnické škole kde hledali učitelku chemie a přírodopisu což byla právě moje specializace.

Když jsem nastoupila dovedla mě zástupkyně ředitele do mého nového kabinetu. Když jsme šli po chodbě říkala:“Budete v kabinetu ještě s další kolegyní a jestli a kdyby jste cokoli potřebovala obracejte se na ni.“

V duchu jsem si ji představovala jako nějakou vráščitou starou pannu. Ovšem když jsem otevřela dveře čelist mi spadla pořádně dolů. Za stolem seděla starší žena a když vstala, aby mě přivítala odhalila se její štíhlá sportovní postava s pevným poprsím a pevným zadečkem.

Když přišla blíž okamžitě jsem si všimla bradavek vystupujících přes upnuté šaty a bylo hned jasné že podprsenku nechala doma. Představila se jako Jiřina, nabídla se že uvaří kávu a nabídla mi mou židli. Věděla jsem, že to tu nebude lehké protože už od střední školy se mi ženy líbily více než muži a nová kolegyně byla zrovna můj typ.

Dopily jsme a rozešly se do hodin. V nové třídě jsem se dozvěděla, že ta krásná žena je manželkou ředitele. První den v novém zaměstnání skončil a já ležela v posteli a pořád se mi vracely myšlenky na ředitelovu manželku. Ráno jsem se brzy vzbudila a nemohla se dočkat až Jiřinu znova uvidím a byla jsem zvědavá co si dnes oblékla.

Rychle vyběhnu schody a horlivě otevřu dveře kabinetu. Jiřina zrovna opravovala písemky oblečená v bílém kompletu v halence a sukní ke kolenům. Vstala a shodila nějaké papíry a když se ohýbala tak jsem zpozorněla.

Hned mě upoutaly prosvítající bílé krajové kalhotky a ten zadeček mě dováděl k šílenství. Takto to chodilo každý den – snila jsem o sexu s Jiřinou a pozorně sledovala každý její pohyb v kabinetě a ona mě neustále překvapovala pestrostí svého šatníku.

Jednou po poslední hodině jsem šla do kabinetu a vzala za kliku jenže bylo zamčeno chtěla jsem už jít domů a tak jsem hledala kolegyni, ale nikde nebyla tak jsem zašla do ředitelny a dostala náhradní.

Vrátila jsem se ke kabinetu a odemkla. Seděla tam Jiřina zavřené oči a přitom si hladila kundičku a hluboce sténala. Dokonce si ani nevšimla, že jsem tam. Snažila jsem se odejít a nerušit ale nemohla jsem se odtrhnout od té nádhery to co jsem si vždy představovala bylo najednou skutečností.

V tom si mě všimla a zazmatkovala a snažila se to nějak zaonačit, ale nakonec to vzdala a věděla že vím vše. Rozčílila se:“To vás nikdo neučil klepat Jitko? Doufám, že to co jste tu viděla nebudete nikde vyprávět.“

Asi jsem se zbláznila, ale najednou jsem se rozpovídala a řekla jí vše o svých snech a o své orientaci. Když jsem domluvila uvědomila jsem si to a začala se červenat. Nastalo dlouhé ticho, které přerušila až tichá odpověď Jiřiny.

„Já jsem na tom úplně stejně a když už si mě takhle přerušila co to dokončit?“ Myslím že se obávala mé reakce, ale já jsem reagovala možná nečekaně. „Jistě miláčku chci si pohrát s tvými vnady a buchtičkou.“

Rozepínala jsem její halenku knoflíček po knoflíčku až se objevila tmavě červená krajka podprsenky a pomalu ji sundala a potom rozepnula i podprsenku…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *