První trojka

I když nejsem přímo z Prahy, docela často tam zajíždím kvůli nákupům a kvůli něčemu, o čem si nebudu povídat s babičkou… Mám tam jednoho kamaráda, je mladý, černovlasý, upřímný a neustále hladový po sexu.

Pořád se mě ptal, jestli nemám nějaké atraktivní kamarádky, které by chtěly do trojky. Ta představa se mi moc nelíbila, být „obsluhována“ dvěma muži, to už mi připadalo mnohem lepší.

Když mi navrhnul trojku se svým dobrým a stejně nadrženým kamarádem Pavlem, sebrala jsem odvahu a svolila uskutečnit jeho nápad. Na samém kraji Prahy má Alda k dispozici starý dům po rodičích, kde jsme už nějaký pátek „sexovali“. Představa, že tam na gauči spí ještě jeho kámoš, mi připadala docela schůdná.

Horší bylo, že jsem Pavla moc neznala a už vůbec ne intimně. Když jsem v deset večer šla opuštěnou ulicí k zastávce, kde měli oba čekat, nebylo mi příliš do smíchu. Když jsme se však pozdravili a on mi dal pusu na uvítanou, nervozita ze mne spadla.

Alda zamířil hned do ložnice a vysvléknul se až do trenek… Zřejmě čekal, že udělám totéž a budeme moct začít. Pavel ke mně přistoupil zezadu, přitisknul se ke mně, zajížděl mi zvědavýma rukama pod svetr.

Alda nás pozoroval a po chvíli řekl, ať se konečně svléknu. Tak jsem svlékla svetr, sukni, silonky, tanga a Pavel mi ochotně pomohl s rozepínáním podprsenky. Ještě se zbavil přebytečných svršků a už jsme byli všichni nazí.

Pořád jsme tam stáli před postelí a osahávali se před naším zahálejícím kamarádem. Pavel poznal, že by se Alda strašně rád zapojil do hry a tak jsme si stoupli přímo před něj a vášnivě se před ním hladili.

Alda, který se doposud jen díval, si konečně mohl začít užívat s námi. Dal mi ruku do rozkroku a masíroval mi kliťák. Pavel mi hladil bradavky a Alda mě vzrušoval dole. Zkusil mi zajet dvěma prsty dovnitř, což mě přivedlo téméř k orgasmu. Miluju, když mi tam někdo bloudí prsty a zkouší najít G-bod…

Přestal a chtěl, abych si lehla na postel. Když jsem ležela na zádech, přitáhnul si mě za boky blíž k sobě a rychle mi svého tvrdého velkého ptáka narval do kundičky.

Pavel ležel vedle nás na boku a mačkal mi prsa. Sex s Aldou jsem milovala kvůli tomu, že mi před ním sliboval „vyšukání duše“. Mnohdy k tomu skutečně nebylo daleko… Ani dnes tomu nebude jinak.

Cítím jeho ptáka skoro až u děložního čípku, až mě to trochu bolí a dost nahlas vzdychám. Byla jsem určitě celá rudá, neúnavně mě pořád píchal a píchal svým nástrojem. Udělal se mi dovnitř a řekl, že už nemohl vydržet ten pohled do mých očí…Má rád, když je na ženské vidět vzrušení a když je slyšet.

Když jsme se oba utřeli a vydýchali, zeptal se mě Pavel, jestli mu to nechci udělat pusou. Lehnul si na záda a já se vedle něj z boku posadila a zanořila poprvé Pavlovo hezky tvarovaný široký péro do pusy.

Jednou rukou jsem mu něžně drtila jeho velké koule a druhou rukou jsem mu jezdila od kořene po žalud. Pak jsem ucítila Aldovu ruku mezi nohama, chtěl pokračovat v prozkoumávání a dráždění mého G-bodu. Pavel mi zaplnil pusu šťávou a já to bez větších potíží spolkla.

Taky on chtěl osobně poznat mou kundičku, tak jsem si lehla na kolena, rukama se opřela o polštář a pořádně roztáhla nohy. Mám ráda, když cítím jeho boky na mým zadku a když může zajet hluboko do kundičky.

Chytil mě pevně za půlky a tvrdě přirážel. Alda už začínal závidět, ale aspoň mi oběma rukama vášnivě přejížděl po tvrdých bradavkách.

Chtěl, abych šla na něj na koníčka. Sedla jsem si na něj, narvala jeho péro dovnitř a hopsala. Dívali jsme se přitom na sebe. Pavel mi přejížděl prstem po rtech a já ho olizovala. Jak mi začal pevně svírat prsa, projel mým tělem krásný orgasmus.

Namítla jsem, že jsem unavená na další zběsilé šukání a odebrala se do koupelny. Pavel si šel uvařit kafe a já se rozloučila s Aldou, stále ještě nahatým, že to bylo pěkné a že by neškodilo pokračování… Souhlasil a já se těšila na příští víkend, kdy měl být Alda sám na chalupě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *