Nenasytný bráška

Odpoledne jsem přišla z tréninku, hodila batoh do kouta a zapla televizi a šla se osprchovat, chvilku po mě přišel domů i můj starší bratr, klaply dveře, tak jsem myslela, že šel do svého pokoje.

Svlékla jsem se a šla do vany, pustila vodu, pak jsem si vzpomněla na to co mi řekla kamarádka, že ji strašně vzrušuje, když pustí vodu aby padala přímo na její kundičku.

Rukou jsem si rozevřela kundu a pustila na poštěváček proud vody, a opravdu, vzrušovalo mě to, sedla jsem si na vanu a roztáhla nohy, zavřela jsem oči a vychutnávala to. Bradavky se mi vzrušením postavily, a pak jsem otevřela oči a co nevidím, škvírou mě pozoruje můj bratr.

Rychle jsem vlezla do vany plné pěny, a jen jsem slyšela jak říká: „Až takovou nouzi máš?“. „Nech mě být prosím tě,“ zařvala jsem, zavřel dveře a já se umyla.
Pak jsem se oblékla, a šla do svého pokoje.

Po chvilce jsem slyšela klepání. Vstoupil můj bratr, měl na sobě jen rifle. Přišel ke mně blíž, sedl si na moji postel a pak se mě ptal, jestli mám teď nějakého kluka.

Neodpovídala jsem mu, tak přišel až ke mně, a hladil mě po vlasech, měla jsem z toho husí kůži jak se mi to líbilo. Pak jsem cítila jak mě líbá na krk. Už tak dlouho jsem necítila nic podobného, před třemi měsíci jsem se rozešla se svým klukem, a od té doby jsem byla sama.

Přivřela jsem oči, a nechala ho. Viděl že se moc nebráním, otočil si mě k sobě, a začal mě líbat. Já už to nevydržela, a hladila ho po jeho bradavkách, a mířila jsem níž, chtěla jsem ho a moc.

Vzal mě do náruče, a odnesl do mé postele. Tam mě svlékl, a začal líbat napřed na rty, pak na krk a mířil pořád níž, k prsům, bříšku, a zamířil do mého nejcitlivějšího místa – k mé kundičce.

Roztáhla jsem nohy, a nechala ho, ať laská moji jeskyňku, sotva se mě dotknul byla jsem už celá mokrá, tak moc jsem byla nadržená. Zastrčil do mě prsty, až jsem vyjekla. Nepřestával mi ji sát a lízat, to už bylo na mě moc, a já se udělala po pár minutách.

Pak jsem si ho přitáhla blíž, a šáhla mu na jeho penis, i přes kalhoty bylo cítit jak je tvrdý. Sundala jsem mu je, a roztáhla nohy. On se na mě usmál a pošeptal: „ty jsi ale nadržená kočička, co?“

Nenechal se pobízet a v mžiku byl celý v moji kundě. Jezdil ve mně napřed pomalu, a pak zrychloval čím dál víc. Pak ho najednou vytáhl, sednul si, a přitáhnul si mě k sobě.

Sedla jsem si na něho, a on mě držel za zadek a zvedal si mě a pak zase napichoval na svůj kůl, vydrželi jsme to dělat tak deset minut, pak se začal škubat, nevytáhl ho však a plnou dávkou mi vystříkal jeskyňku.

Slezla jsem s něho, ale neměla jsem ještě dost, a chytla jeho klacek do ruky, a trošku ho honila, vzala jsem si ho do pusy a jezdila mu jazykem přes žalud, a zajížděla s ním do pusy a zase ven.

Zastavil mě, otočil si mě na bříško, chytil za boky a zezadu do mě pronikl. Přidržoval si mě rukama a napichoval si mě podle své potřeby, pak přešel rukama na moje prsa, mačkal je, a dráždil bradavky.

Pak oběma rukama přešel až k mojí kundičce, rozevřel ji a nepřestával přirážet. Vzrušovalo mě to, a cítila jsem, že za chvilku budu.

Jemně dráždil můj poštěváček a po pár tazích jsem cítila jak moje kundička pulzuje a zmítá se ve velkém orgasmu. Jeho pták to taky už nevydržel, a on mi znovu vystříkal moji dutinku. Pak jsme si lehli vedle sebe a odpočívali.

Usnula jsem, a probudily mě až jeho polibky, a všetečné ruce, které mi brouzdaly po těle. Pak jsem cítila jeho jazyk na své kundičce, chtěla jsem ho taky, tak si lehl a já na něho, on lízal mou kundu a já kouřila jeho ptáka.

Rukou jsem si pomáhala, a honila ho, jazykem se dotýkala jeho žaludu, a slízávala jeho kapky touhy. Pak jsem ho zastrčila celý do pusy a kouřila ho, zatímco on mi lízal moji broskvičku, roztahoval moje stydké pysky, a jemně je tisknul mezi rty.

Pak jazykem pronikal hluboko dovnitř, slyšela jsem jeho vzdechy, a to mě vzrušilo ještě víc, taky jsem to nevydržela a vzdychala s ním. Hráli jsme si tak asi 15 minut, pak do mě strčil prst, a projížděl moji skulinku.

Já jsem mu kouřila ještě s větší intenzitou, poté už jen mohl cítit jak to v moji kundičce pulzuje, a po chvíli já cítila na oplátku zase škubání jeho ptáka, a pak příval horkého spermatu, které jsem spolykala, a vysála do poslední kapičky.

Chvíli jsme jen tak leželi, pak se kouknul na mobil kolik je hodin, políbil mě na tvář, rychle se oblékl a odešel. Vím i proč tak rychle, za pár minut totiž klaply dveře, a vrátili se rodiče z práce domů. Pak se už nikdy nic takového nestalo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *