Svázaný a šťastný

Byla jsem zrovna na večeři s mým dobrým (opravdu dobrým…) kamarádem, když mi přišla zpráva od chlapa, od kterého jsem už nedoufala, že mi někdy napíše. Stále jsem však ve skrytu duše věřila, že mi napíše.

Konečně budu mít příležitost splnit si svůj erotický sen. Přivázat ho k posteli a pozorovat jeho vzrušení. Za to, jak se ke mně choval jsem snila i o brutálnější variantě (chtěla jsem mu při sexu sprostě nadávat a trochu ho zmlátit), ale to bych ho pak už v životě neuviděla a to jsem nechtěla. Přes to všechno ho mám ráda.

Mohla jsem přijet k němu domů. Nejdříve jsme se bavili o obligátních tématech jako počasí, práce, zalíbení v našich zaměstnáních a pak se mě zeptal, jestli si nechci sednout blíž k němu. Jak sem se těšila na to, co přijde. Hmm…

Zajel mi rukou pod tričko a rozepnul podprsenku. Měl rád moje prsa. Svlékla jsem mu košili, kalhoty, boxerky… Jeho tělo mě hrozně vzrušovalo, i když vlastně nebyl můj typ. Trochu moc chlupatý a dole spíš průměrně vyvinutý.

Položila jsem se na záda a on mě něžně hladil po břichu, po stehnech a pak mi do kundičky rychle vrazil svého velikostí nijak zvláštního, ale pořádně tvrdýho ptáka.

Jenom jsem se na něj mlčky dívala při tom průniku a poznala, že není nic krásnějšího než pohled do jeho vzrušením ovládnuté tváři. Když už byl na mně dostatečně „rozježděný“, dal mi nohy na svoje ramena a několika drsnými pohyby dovnitř a zpět se udělal.

Když se otíral ručníkem, sebrala jsem odvahu a řekla, jestli bych ho mohla přivázat k posteli a dělat si s ním, co chci. Byl nadšený, asi si taky přál, abych ho trochu ovládala a ne on mně.

Uvolněně se roztáhl na posteli a zvědavě mě pozoroval. Vzala jsem z kabelky šátky a přivázala ho a ještě mu zavázala oči. Chci, aby se cítil trochu bezmocný…

Lehla jsem si vedle něj a přejížděla mu rukou po celém těle. Od bradavek přes péro až po lýtko. Byl úplně k zulíbání. Jeho hlavní zbraň mi připadala trochu ospalá a tak jsem si s ní pohrála rukou. Pak dostala moje pusa chuť mít jeho ptáka v sobě. Tak jsem si ho hezky oslintala a obkroužila jazykem, až jsme oba nemysleli na nic jiného, než na to, co se blíží…

Obkročmo jsem si na něj sedla a rukou si ho nacpala do kundičky. Trochu ho to asi zabolelo, chudinku. Ale asi mi to rychle odpustil a začal mi vracet mou námahu.

Mačkal mi bradavky a škrábal mě po zádech. Přejížděl mi prsty po puse, sklonila jsem se a začali jsme se líbat. Při představě, jak na něj sprostě řvu, jsem se ještě víc vzrušila a přidala do tempa. Stále s černým šátkem přes oči do mně vystříkl a já pocítila ty tolik vzácné a krásné stahy v hlubinách mého těla.

Rozvázala jsem mu ruce a ujistila se, že v jeho očích je blažená spokojenost. Šla jsem se osprchovat, obléct a šla na autobus. „Doufám, že tě zas někdy uvidím“. Pomyslela jsem si v duchu a s hlavou v oblacích šla na nádraží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *