Lucy Ann

Narodil jsem se ve vsi u Remeše a jmenuji se Michael. Měl jsem od svého dětství rád hezká děvčata, mojí slabou stránkou byl zejména zájem o hezkou nožku a pěknou obuv.

První děvče, které mne vznítilo, byla hezká selská dívčina, jež mi nosívala svačinu. Hladívala mi nahá stehna, lechtala mě na vajíčkách a když zpozorovala, že mne to dráždí, dala mi s panenskou něžností hubičku.

Poprvé dotkl jsem se sám děvčete ze záliby v hezkých botičkách. Byla to moje nevlastní sestra Lucy Ann. Měl jsem osm sester, pět starších z prvního manželství mé matky a tři nevlastní. Druhá z mých vlastních sester byla rozkošná, bude o ní ještě řeč. Čtvrtá měla nádhernou ďourku, porostlou hedvábnými chloupky. Ostatní byly ošklivé. Nevlastní sestry byly všechny tři velmi půvabné.

Matka měla nejradši Lucy Ann, protože byla ze všech nejhezčí a jednou jí přivezla z Paříže překrásné střevíčky. Díval jsem se, jak je zkoušela a měl jsem přitom prudkou erekci.

Druhého dne poté, bylo to v neděli, oblékla si Lucy Ann jemné bílé bavlněné punčochy a šněrovačku, jíž stáhla svůj štíhlý život. Svojí půvabnou linií kyčlí rozdráždila dokonce, jakkoli byla mlaďoučká, i mého otce, jenž rychle kývl na matku, aby ji poslala ven.

Když se sestra ocitla venku, povalil můj otec matku na postel a udělal jí to pořádně. Přitom pravil:,,Poslyš, dej si pozor na svého miláčka! Ta bude jednou hrozně temperamentní. No konečně vždyť každý ví, kde ji má a ty- ach, vidíš – děláš to jako kněžna.“

Můj otec měl pravdu: moji hezkou sestřičku připravil později o panenství její zpovědník, nato s ní spal kde kdo a dodnes se nestala o nic cudnější.

Po jídle přišla Lucy Ann za mnou do zahrady, kde jsem se procházel. Obdivoval jsem se jí a velmi jsem se při tom rozdráždil. Přikročil jsem k ní a aniž jsem slůvka, sevřel jsem ji kolem pasu, ohmatával její nohu, její stehna, její rozkošné ohanbí…

Lucy Ann k tomu mlčela. Řekl jsem jí, aby si dřepla na všechny čtyři, totiž na ruce a kolena chtěl jsem si ji vzít tak, jak to dělávají psi. Řekl jsem jí, aby vystrčila zadničku, takže její mušlička byla nadosah stejně jako její zadní otvůrek. Potom jsem se postavil za ni a vsunul jsem jí špičku svého penisu mezi stydké pysky, volaje na ni aby vystrčila zadnici abych mohl dovnitř.

Ale mladinká mušlička nebyla s to přijmout do svého objetí šíp lásky jenž dosud ani nevykukoval z předkožky. Jen jsem jí mohl trošinku rozevřít stydké pysky – k výstřiku ovšem nedošlo.

Poněvadž jsem si ji nemohl vzít po způsobu psů, zkusil jsem jí lízat mušličku. Lucy Ann to dělalo patrně dobře, neboť měla ze hry radost a když jsem přestal, obsypala mne sty polibků. Nato mě někdo zavolal a rychle sem odešel.

Protože byla dosud vpředu nerozvinutá, udělala si druhého dne poté falešná ňadra, bezpochyby proto, že slyšela chválit ňadra mé matky nebo jejích přítelkyní. Nechala si též ode mne obout střevíčky a ulehla pak pohodlně na postel, načež jsem se s ní pachtil téměř dvě hodiny. Myslím, že jí to přišlo náramně vhod, neboť si počínala při lízání jako zběsilá.

Pozítří byla poslána do Paříže na vychování, kde se jí vyplnil osud, který předpověděl otec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *