Návštěva sexshopu

Protože byl krásný letní den a my se toulali po městě, rozhodli jsme se že navštívíme sexshop. Protože můj kámoš Pavel tam ještě nebyl, protože se stydí jít na takové místo, rozhodl jsem že mu ukážu co to vlastně je, a co všechno se tam dá koupit.

A tak po chvilce váhání před sexshopem jsme konečně vstoupili dovnitř. Byly tam tři prodavačky které se na nás mile usmívaly. Nevím jestli to bylo tím že Pavel se červenal za ušima a na poklopci se mu dělala boule, nebo něčím jiným.

Začali jsme si prohlížet vystavené zboží. Vím že Pavel se sem přišel podívat ze zvědavosti. Já jsem chtěl své holce koupit nějakého hezkého uměláka. Takže jsem požádal nakrátko ostříhanou prodavačku o radu, ona mi podávala jeden za druhým a já si je důkladně prohlížel. Pavel už se začal nudit a tak odešel do videokabinky kde si pouštěl nějaké porno.

Prodavačka se mě zeptala zda bych nechtěl vyzkoušet vibrátor v praxi. To jsem nečekal, zavedla mě do vedlejší místnosti kde bylo spousta krabic, a jeden velký stůl stačil jeden pohled na prdelku v minisukni naklánějící se nad kulečníkovým stolem a všiml jsem si že ta prodavačka nemá kalhotky a já jsem opět ucítil, jak mi něco v kalhotech taky roste.

Míša tak se jmenovala ta prodavačka si sedla na stůl rozkročila doširoka nohy a já spatřil její krásnou vyholenou buchtičku. S radostí jsem vzal ten nejmenší vibrátor a strčil jí ho tam. Míša zaprotestovala „napřed mě musíš navlhčit“ řekla.

A tak jsem se sklonil a pořádně jí naslinil buchtičku a několikrát jazykem zajel dovnitř. Okamžitě se vzrušila a začala pouštět milostné šťávy. Vzal jsem první vibrátor a zastrčil ho do kundičky a pumpoval s ním. Za chvíli už tam zajížděl úplně celý a tak jsem ho musel vytáhnout a strčit tam větší ten nebyl takový obyčejný ale byl ve tvaru penisu a s tím jsem jí evidentně působil více rozkoše.

Druhý ještě mokrý vibrátor si s rozkoší zasouvala do análního otvůrku. V tom přišla druhá prodavačka Eva a když to viděla začala mi šahat na poklopec, řekl jsem jí že teď ne že si vybírám zboží. Byla evidentně zklamaná a odešla s tím že jde zkontrolovat co se děje ve videokabině.

Když odemkla a viděla překvapeného Pavla jak odpočívá s vystříkaným penisem a semenem na břichu začala mu hned olizovat břicho. A taky ještě mokrý žalud. Tohle Pavel nečekal a nevzmohl se na odpor, vlastně proč vždyť Evě to umývání docela šlo, kdyby to tady dělali takhle pokaždé, určitě by sem přece chodilo více lidí blesklo mu hlavou.

Mezitím jsme s Míšou vyzkoušeli skoro všechny vibrátory, kromě toho největšího. V tu chvíli nakonec do naší místnosti dorazila Katka třetí prodavačka která byla poměrně při těle. Se slovy že chce taky něco zkusit přišla a zasunula si ten největší vibrátor do své velké kundy.

No bylo na ní vidět že tu už dělá dlouho a asi není nic co by se do ní nevešlo. Při pohledu na to jak do ní ten obří umělák vniká jsem to nevydržel, rozepnul jsem si kalhoty a už jsem si ho začal honit. Míša mi s tím trochu pomohla a já jsem ho za chvilku mohl Katce strčit do řiťky.

V tom přišli Pavel s Evou asi proto že se Pavel podruhé vystříkal tentokráte evidentně na Evin obličej. Už tak zaměstnaná Katka si zavolala Evu k sobě a důkladně jí při tom co jí ojížděl jeden přírodní a jeden umělý penis, olízala tvářičku.

Potom jsem ale zrychlill tempo a ona též – cítil jsem jak v její pičce klouže ten umělák. Ostatní nás začali povzbuzovat. Najednou Katka celá zrůžověla, začalo jí rychleji být srdce a několikrát se zachvěla slastí, prostě se udělala, vytáhla můj ještě stále stojící klacek ven ze své řiťky a začala ho kouřit.

Uměla to mistrně za chvíli jsem se vystříkal. Abych pravdu řekl trochu jsem přestříkl, semeno dolétlo až Pavlovi na obličej, to nečekal, celý se začervenal a vypadal naštvaně, no ale Eva to vyřešila, přistoupila k němu a slízala z jeho tváře moje semeno.

Potom jsem se rozhodl který že umělák si vyberu a mohli jsme se věnovat jiným věcem než jen zkoušení uměláků. Katka vymyslela hru, na to která z holek pochytá na obličej nejvíce semene. Dvě holky budou vždy kouřit a třetí bude počítat do 50 a potom se vymění tak aby se střídaly všechny tři.

S počítáním začala Katka. Já s Pavlem jsme se jenom divili jak mocně a slastně ty holky dokážou sát a jak hluboko si dokážou naše penisy strčit do krku.

Po chvíli Dala Katka signál a pro změnu počítala Eva. Míša teď pro změnu zase kouřila mě, a šlo jí to báječně. Zkušená Katka mezitím zkusila na Pavla svoji zřejmě osvědčenou taktiku a důkladně nasliněný Pavlův ohon začala masírovat svýma velkýma mírně tučnýma kozama a to Pavlík nevydržel a vystříkal se jí na bradu.

„Výměna.“ Křikla Eva a vrhla se na Pavlův ochablý ocas. Katka se vrhla na mě a opět zaútočila svýma kozama, které byly ještě od Pavlova semene. Tlačila je rukama k sobě a já jsem to nevydržel a postříkal jsem jí ty krásný velký ňadra.

Tím byla soutěž ukončena. Vyhrála jednoznačně Katka. Eva s Míšou se na ni vrhly a důkladně jí olízaly. Potom mi Míša zabalila vibrátor se slovy „myslím že to tvé děvče tento přístroječek ještě hodně dlouho potřebovat nebude.“ S poděkováním a ujištěním že si brzy příjdeme něco koupit, jsme odešli vypráznění a plni dojmů odešli. A od té doby začal Pavel do sexshopu chodit pravidelně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *