Poslední prázdniny II.

Nekonečně ubíhal čas a já se začala opájet myšlenkami, které mne čím dál víc vzrušovaly a zároveň vyvolávaly stud a snad hnus nad sebou samou. Cítila jsem jak z mého otvoru vytéká šťávička a kolem prdýlky se vsakuje do kalhotek. Nevím co s tím. Přítomnost cizí ruky byla vzrušující. Ruky, která nepatří mě, kterou ovládá někdo jiný, někdo, kdo je mi lhostejný jestli je to muž, či žena. Byl tu vzrušující prostředek a já o něj nechtěla přijít. Nechtěla jsem se ho vzdát za žádnou cenu.

Začínalo mi být lhostejno jaké budou následky, bylo mi jedno co si Martina pomyslí, pokud to zjistí, bylo mi jedno všechno. Stud byl, ale představa nepoznaného ho zatlačovala více a více. Opatrně jsem rukama vklouzla ke kalhotkám a snažila jsem si je stáhnout. Bránící ruka mi svou polohou záměr stěžovala, ale po popotažení a prohnutí v místech ruky jsem si je stáhla těsně nad ruku. Občasný pohled na Martiny tvář, jsem se ujišťovala, že spí, o čemž mě přesvědčoval pravidelný opar vína, který na mne vydechovala.

Ruka se dotkla pysků a bylo poznat, že vlhkost se vpíjí do Martiných prstů. Vzrušovalo mne to. Malinko jsem přizvedla pánev a dlaň ruky popojela po poštěváčku a prsty po pyskách. Věděla jsem, že už není návratu a cíl je jen orgasmus, který hrozně chci. Dávaje v šanc všechnu mou pověst nemysleje na následky a opovržení jsem položila ruku na ruku Martiny a v patřičných partiích jsem přitlačila. Jestli je to kamarádka pochopí mě. Ať mi vynadá, ať mě řekne cokoli, ale až to zjistí, ať mě pochopí.

Martina se z hluboka nadýchla, přetočila se na záda, ruku vytáhla a protahovala se. Z pod peřiny vykoukla část ňadra a i v tom šeru bylo vidět, že její bradavka byla ztvrdlá. Je snad nahatá, nebo co? Proč spí bez košile?

Martina se zjevně probouzela a rukama si mnula obličej. Ani jsem se nehla a jen jsem se snažila nějakým způsobem utlumit zrychlený dech, což se mi velmi nedařilo. Něco ucítila. Čichla si k ruce. Chvíli nechápala.

Cítila jsem, že se ke mě otočila a dívá se na mne. Dýchala jsem jak při horečce. Poznala, že nic není jen tak. Bylo mi trapně. Bože jak mě bylo trapně. Teď přijdu o jedinou kamarádku, kterou jsem měla. Jsem blbá.

Dívala se dlouze. Nervy k prasknutí. Otevřela jsem oči. S pohledem na strop, jsem suše a s knedlíkem v krku řekla: „Promiň, jsem nějaká divná. Něco do mne vjelo a ……“. „Psssst“, odpověděla a vzala mou ruku a položila si jí do klína.

Její zduřelý klitoris bylo možno nahmatat. Vlna touhy přemohla ostych a já začala prsty přejíždět její pysky s knoflíkem lásky. Bylo mi všechno jedno. Byla jsem šťastná, že nebudu ukamenována, byla jsem šťastná, že prožívám „něco“. Přitulila se ke mě a potichu zašeptala: „nic nedělej a ničemu se nebraň. Budu jemná. Už jsi někoho měla?“

Hlavou jsem zavrtěla v záporu. Pomalu se zvedla a rukama hladila má prsa, která byla vzrušena a bradavky byly ztvrdlé do maxima. Líbala je. Líbala mé bříško. Líbala můj pahorek.

Ne, to přeci ne. Nemůže mě lízat. Je to špatné, nechutné, odporné. Hlava sjela mezi stehna a já cítila teplý hbitý jazýček, který šermoval na klitorisu svůj zápas k vítězství. Prsty roztahovala můj otvor a já byla výše, než v sedmém nebi.

Pánví jsem hýbala nahoru a dolů a pohyb prstů s palcem u konečníku mě dostávala do zjevného transu. Bylo slyšet mlaskání jazyka na mé šťávě, která se řinula tokem, ba přímo dravým ven na zadeček, kde ho vmasírovávala do okolí zadečku. Bylo mi fantasticky.

Tělem mi projížděly křeče, jak na elektrickém křesle a já se přistihla jak oběma rukama jí držím hlavu, kterou tlačím intenzivně do rozkroku. Náhle jsem cítila, jak tělo nabírá sílu k prožití očekávaného a snad po dvou vteřinách se uvolnila stavidla nekonečného orgasmu.

Stažené břicho do banánu, hlavu bradou na prsou jsem křeč umocňovala prudkými škuby pánví vzhůru. Hlavu Martiny jsem přitlačovala ke klitorisu velmi mohutně. Chudák.

Pět, šest vteřin jsem se zmítala v křeči. Z pochvy mi nezvykle vystřelovala tekutina na prostěradlo. Byla jsem z toho zmatená. To jsem ještě nezažila. Martina se na mne od rozkroku podívala a jen řekla: „Teda to jsou mi věci?! Už jsem něco zažila, ale tohle vidím fakt poprvé. Ty jsi číslo!“

Nebyla jsem schopna posoudit, zda-li to byl kompliment, nebo je něco špatně. Ležela jsem znavená, dívaje se do stropu a přemýšlela co teď. Martina byla na mne hodná, asi jí něco dlužím.

Představa orálního uspokojení ve mě vyvolávala protivenství. Musela jsem to přemoci. V tomhle se dluhy dělat nemají. Bylo by to sobecký. Martina ležela zpátky u sebe a její tázavý pohled mě nenechával v klidu.

„Jestli nic nechceš, nebo ti něco vadí, nic nemusíš. Udělám si to klidně sama“, odvětila a já jsem ocenila její ohleduplnost. Proč to vlastně nezkusit. Dnes jsem prolomila něco, co bylo pro mne nepřekonatelné a tak proč nepokračovat? Představa to nebyla lákavá, ale když mi to bude nepříjemné, udělám jí to rukou.

„Lehni si“, povídám „a dej nohy od sebe“. Rozkazy jí překvapily, ale nebylo vidět sebemenších zábran. S razancí bojovníka v aréně odsouzeného na smrt jsem se sklonila nad jejím ohanbím. Zavřela jsem oči, abych neměla zrakovým vjemem pokaženo to, co vnímal nos. Otevřela jsem je. Vonělo to. Vonělo to krásně.

Zrakem jsem přejížděla celý pahorek až dolů a zaujal mě nepřirozeně mohutný klitoris, který vykukoval asi půl centimetru z kapuce. Nevěřila bych, že může být něco tak velkého. Dotkla jsem se jazykem a vnímala jsem sladkokyselou chuť, která mi nebyla nepříjemná.

„Dělej, dělej prosím“ naléhala Martina a já si uvědomila, že mé prohlížení je příliš dlouhé a pro ni tyranizující. Položila jsem jazyk plochou na klitoris a začala jezdit nahoru a zpět.

Martina dávala nohy neuvěřitelně od sebe. Její ztuhlé velké pysky byly široce rozevřeny a nepatrný potůček vytékal k jejímu konečníku.

Zvedla nohy nahoru a snažila se je srovnat podle těla. Klitoris neuvěřitelně v našponovaném hábitu vystoupl ještě více. Levou rukou si chvíli osahávala zadek a pak si začala zajíždět prsty do škebličky. Vzrušila mne.

Cítila jsem, že zmuchlaná deka v rozkroku dělá svůj div. Musela jsem se třít. Vlna rozkoše stoupala. Částečně zanedbaná Martina mým vzrušováním rychle pochopila situaci a zprudka si sedla. Vzala mne za ruku a povytáhla mne výš na postel.

Lehla jsem si na záda. Martina si obkročmo nasedla na mou pusu a já začala intenzivně lízat její obrovský klitoris. Hlavu ponořila do mého klína a začala lízat mne. Po tvářích mi stékala její šťáva a já cítila neuvěřitelnou rozkoš.

Nos se mi zabořoval do její pochvy a nestíhala jsem dýchat. Přestala lízat. Sedla si a přitlačila. Její pysky mi obepínaly nos. Dusila jsem se. Začala rytmicky jezdit s pánví sem a tam a bylo vidět, že se její orgasmus nezadržitelně blíží.

Prohnula se dozadu, chvíli znehybněla. Lízala jsem jako divá. Zhluboka se nadechla a zprudka přirazila klitoris na můj jazyk. Pánví neuvěřitelně vibrovala rychle mezi klitorisem a dírkou. Padla na ruce a dorážela se na můj jazýček.

Viděla jsem, jak z dírky vytéká šťáva. Hltala jsem jí a polykala. Nevadila mi. Naopak mi velmi chutnala. Padla na bok a rukou mi dráždila poštěváček. Zkusila jsem hodně roztáhnout nohy. Rychle si klekla a prstem mi zajela do pochvy. Vlna vzrušení stoupala.

„Víc, víc, vrážej ho tam víc“, potichu jsem křičela a rukou jsem jí uchopila a pomáhala. Cítila jsem, že potřebuji uvnitř razantně dráždit. „Počkej chvilinku“, řekla a seskočila z postele.

Rychle se hrabala v tašce a něco usilovně hledala. Hladila jsem se sama a dva prsty jsem si vrážela dovnitř sama. Najednou se vztyčila a s vítězoslavným pohledem mi ukazovala velký umělý penis.

Zalekla jsem se velikosti, ale jen jsem řekla: „strkej ho tam a udělej mi to pořádně“. Bez váhání poklekla a pomalu vjížděla do mé štěrbiny. Roztahovala jsem se jak nejvíc jsem mohla. Byl veliký. Mírná bolest, ale vzrušující.

„Vrážej ho tam pořádně, rychleji, rychleji“, křičela jsem nahlas bez zábran. Martina dost brutálně píchala penis do pochvy a já se jí snažila roztahovat zaháknutými prsty do bolestivého stavu. Bolest mi dělala dobře. Kde se to jen ve mě bere? Už je to tady, už se to blíží!

Sladké křeče uvnitř svíraly penis a cítila jsem jak jde ztěžka. Martina pracovala úžasně. Kolem penisu vystřikovala šťáva až na její ruku, která byla celá lesklá. Údiv nad sebou samou. „Nech mi ho tam ještě chvilku, je mi to příjemný“ a zkusila jsem si ho zatlačit úplně dovnitř.

Dozvuky orgasmu, byť nepatrné, ale byly. Přítomnost penisu ve vagíně, mě neustále vzrušovala. Měla jsem pocit, že není ještě konec. Martina se na mě nechápavě dívala, ale bylo vidět, že mi tu rozkoš přeje.

Sedla jsem si a nechala penis uvnitř. Zamáčkl se až úplně dovnitř. Jeho průměr se zvětšil a značný tlak na konci pochvy spojený s mírnou bolestí nedávaly pokoje. Martina si lehla na bok a se zájmem mě pozorovala. Bylo vidět, že je vyloženě překvapená.

Vražený penis jsem rozhýbala sezením přes roh postele a krouživým pohybem zadečku. Vyšpulila jsem ho, aby penis nevyklouzával a pořádně byl vražen uvnitř. Martina si sedla obkročmo za mě a zezadu mi hladila prsa a lehce je mačkala.

Škubavými pohyby těla nahoru a zpět jsem vyvolávala pohyb penisu uvnitř. Rajcoval mě k neuvěření. Roh deky zmuchlaný do klubíčka jsem si pěchovala ke klitorisu.

Orgasmus se dostavil. Byl krátký, ale opět intenzivní. Lehla jsem si na záda s nohama roztaženýma na zemi a byla jsem příjemně unavená. Martina nechápavě kroutila hlavou. „Čekala jsem všechno, ale že budeš takovéhle číslo, to tedy ne“. „Já taky ne“, odvětila jsem. „Asi ta chuť byla ve mne naakumulovaná, ale nevěděla jsem o tom.

Martina mě políbila na pusu a řekla, že se jí líbím už delší dobu, ale nevěřila by, že se někdy něčeho takového se mnou dožije, i když v to dlouho doufala. A já byla šťastná.

Zbytek Slovenska jsme příliš ven nevycházely a velmi často jsme si užívaly lesbického sexu minimálně dvakrát denně. byla to nejhezčí pasáž v mém životě. Na knížky již kašlu, protože není na ně čas a už mě tolik nebaví a navíc jsou jen pro intelektuálky. Dívám se na filmy s erotickou tématikou a snažím se najít nové praktiky v sexu. Baví mě to.

S Martinou už nechodím, přestože náš půlroční vztah byl krásný. Dodnes jsme vynikající kamarádky, ale sex už se mnou dělat nechce, protože prý třikrát denně je na ní moc. Nevadí, dnes mám tři milenky a musím říct, že je to akorát.

Chlapi? Nezajímají mě, nechci. Ženská ví co chce a to také umí dát. A stud? Prosím vás, copak se může někdo za sex stydět? Tak takovým lidem opravdu nerozumím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *