Vysokoškolák

Když mi bylo 38 let můj manžel se rozhodl najít si něco mladšího, byla jsem z toho v šoku, co já teď budu dělat. Rozhodla jsem se že se pojedu uklidnit ke své setře na venkov.

Bydleli na vesnici a nebylo tam moc co dělat, ale jezdila jsem tam ráda, protože má sestra byla skvělá dalo se s ní dobře pokecat a měla jsem se tam fajn. Sestra měla syna, Pepu kterému v té době bylo něco kolem 20 let a chodil tenkrát na výšku do Ostravy.

No moje sestra měla prostě v manželství mnohem víc štěstí než já, vyšlo jí to hned napoprvé. Pepa měl zrovna zkouškové období a tak byl většinou doma a učil se. Protože tam poté co jsem se nějak vybrečela a smířila s tím, že budu muset začít znovu, tam začala být celkem nuda.

Chodila jsem se každé dopoledne, když byla sestra a její muž v práci, koupat do nedalekého rybníčku. Protože tam nikdo nechodil a já plavky nemám tak jsem se ráda koupala a opalovala úplně nahá. Bylo to fajn všude kolem příroda a nikdo kdo by mě mohl zklamat. Mohla jsem si přemýšlet o tom co se mnou bude dál, nebo o tom jak najít toho pravého.

Až jednoho dne co byl Pepa asi tři dny doma – večer, kdy jeho rodiče odjeli na dovolenou ke mně přistoupil a řekl „Jak to že jsi se nebyla dnes opalovat?“

Úplně mě polilo horko a stud, celá jsem se začervenala, „Já, já ty mě tam chodíš špehovat ty šmíráku jeden ??“ Pepa se na mě podíval nevinnýma očima a řekl: „Víš já se tam chodím učit a když jsem Tě tam viděl tak jsem se schoval a díval se.“

A už jsem věděla o co jde. Viděl mě jak si to tam dělám určitě, protože jsem si to dělala rukou skoro pokaždé když jsem tam byla. „A co má být to se nemůžu nahá koupat,“ řekla jsem mu. „Ale jistě vždyť mě se To líbí jsi krásná a máš úplně nádherné …. a víš co proč si to vlastně děláš sama víš kolik kluků by Tě chtělo??“ řekl Pepa. Úplně mi to zalichotilo…

„Ale jdi já už jsem stará a už se těžko pro mě najde nějaký pořádný chlap.“ „Kdepak tetičko já když se na Tebe dívám tak ho mám hned tuhého a za chvíli stříkám,“ řekl a čekal co mu na to odpovím.

V tu chvíli jsem se rozhodla že je na čase si zase začít užívat a řekla jsem mu: „Hmm, to Ti to učení ale moc nejde, nechceš se raději chodit koupat se mnou??“ A Pepa se zalekl a odpověděl: „Ne raději ne mě by pořád stál, já nemůžu.“

Hmm tolik upřímnosti jsem nečekala potěšilo mě to a odpověděla jsem že s tím určitě dokážu udělat něco, co se mu bude líbit. „Fakt?“ zeptal se Pepa a chytl mě za ruku a odvedl si mě do svého pokojíčku posadil mě na postel a sundal mi tričko.

Jeho oči, které koukaly na moje odhalená ňadra byly dychtivé a nedočkavé. Pepa se rychle otočil, zčervenal rukama si zakrýval rozkrok. Chytila jsem ho za rifle rozepla zip stáhla je až ke kolenům během okamžiku.

Vyndala jsem jeho penis ze slipů. Pozorovala jsem penis a viděla, jak začal reagovat. Rychle jsem na něm začala pracovat rukou byl úplně tuhý. Pak jsem si svlékla zbytek oblečení a postavili jsme se proti sobě.

Jeho penis byl pořád napnutý a jeho špička směřovala ke mě. Pepa se pořád koukal okouzleně na moje prsa a pohledem sjížděl k mé chlupaté kočičce. „No a co teď?“ zeptal se Pepa.

Položila jsem se na záda a roztáhla doširoka nohy. Pepa přišel trochu blíž a bylo vidět, že teď ho zajímá moje kundička, protože z ní nemohl odtrhnout oči.

Ukazovala jsem mu ji úplně a cítila jsem, jak začínám téct, protože tahle situace mě strašně dráždila.
Uvědomovala jsem si, že jsem mnohem starší než on, ale bylo mi to jedno.

„Pojď, blíž,“ vyzvala jsem ho. Lehl si vedle mě a beze slova a jednou rukou uchopil moje ňadro. Vzala jsem do ruky jeho tvrdý penis a lehce po něm přejela.

Přetáhla jsem mu předkožku tam a zpátky. Byl stále odvážnější, už pochopil asi, že tu nejde o vtip, že si z něj nedělám srandu ale že to prostě moc a moc chci.

Jeho rty se přiblížily k mým ňadrům a jazykem mi olíznul bradavku, až mi úplně ztuhla, a teď ještě druhou. Pak se k nim přitiskl ještě víc a začal moje stojící bradavky prudce sát až to úplně lechtalo. Mezitím jsem dál masírovala jeho penis, přejížděla předkožkou přes žalud tam a zpátky až z toho byl úplně rudý a pořád tuhý k prasknutí.

No a dostala jsem chuť mu ho pořádně vykouřit a protože jsem věděla že to chlapec ještě určitě neměl rychle jsem se rty přiblížila k jeho tvrdému penisu, vyplázla jazýček a olíznula mu špičku žaludu.

Cítila jsem slanou chuť jeho penisu a prvních pár kapek. Rozevřela jsem rty a jeho penis pomalu začal vjíždět do mých úst začala jsem ho pořádně sát a objíždět jazykem.

Občas jsem si ho strčila až do krku, Pepa byl slastí bez sebe. Chvíli jsem mu pro změnu začala lízat kulky a pusou plnou slin jsem si s nimi hrála až byly úplně mokré, mezitím si ocas zpracovával sám.

Začal prudčeji oddychovat a najednou to přišlo. Z jeho ocasu začalo stříkat semeno, přímo na můj obličej, rychle jsem zasunula penis zpátky do úst abych alespoň ochutnala, a jak se zdá zbylo ho tam ještě dost.

Poté co jsem olízala zbytky semene z žaludu i kulek jsem si prsty setřela semeno z tváře a důkladně si je olízla, tak a spolkla jsem poslední zbytky této lahůdky.

Mé hodování ještě doufám neskončilo. Položila jsem se na záda. „Teď mě pro změnu zase vylížeš ty,“ vyzvala jsem ho, strčila jsem jeho hlavu mezi své nohy a řekla mu tak a tady pěkně lízej, musíš mi kundičku napřed pěkně navlhčit slinama aby jsi ji nepoškrábal jazykem.

Napřed přejel moji kundičku mírně navlhčeným prstem a potom ji lízal jemnými pohyby ale přesto docela hluboko, přitom vnořil jeden prst do mého přirození a začal s ním pohybovat.

Po chvíli mi opět zajel jazykem hrozně hluboko. Později když jsem se ptala kde se to naučil mi řekl že se to dá dobře natrénovat. Prostě se snaží vylízat zmrzlinu z kornoutku až do dna aniž by ho okousal, hezké.

No ale lízání ho už pak moc nebavilo takže najednou jsem měla kundičku zaplněnou hned čtyřmi prsty. No já jsem mu zase na oplátku začala honit jeho zvadlý penis a začala jej znovu kouřit, tentokrát si to nechám do pusy nastříkat přímo ze zdroje.

Polykala jsem znovu jeho sperma, protože předtím mi moc chutnalo. On mi mezitím vylizoval moji tekoucí kundičku poté co jsem se udělala a co jsme se do sucha vylízali jsme si dali sprchu a já jsem na druhý den odjela.

Sestra mi potom napsala že Pepa již má všechny zkoušky hotové a že mi děkuje za to že jsem Pepovi pomáhala s učením. A tak jsem mu od té doby pomáhala i když zrovna neměl zkoušky…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *