Otrokyně I. – Sex s bandou chlapů

Vše to začalo, když jsem se s mým, teď už bývalým, manželem začali v posteli nudit. Během sedmi let manželství jsme vyzkoušeli hodně zvláštnůstek, ale chtěli jsme vyzkoušet ještě něco jiného. Po dlouhé úvaze jsme se tedy rozhodli, že seženeme několik chlápků, co se semnou najednou pomilují a můj manžel se na to bude dívat. Tomáš, jak se můj muž jmenoval, řekl, že na to někoho sežene.

Ten týden byli naše tři dcerky Petřička (15), Jituška (16) a Martinka (18) na prázdninách u Tomášových příbuzných a my měli celý byt pro sebe.

Jednou navečer se vrátil muž domů a řekl mi, že mi někoho přivedl. Zavedl mě do naši ložnice a že prý mi musí zavázat oči. Vytáhl z kapsy černý šátek a pevně mi ho uvázal přes oči, že jsem opravdu vůbec nic neviděla.

Zůstala jsem stát v prostřed místnosti u naši velké postele a on odešel. Po chvilce se do ložnice vrátil a s ním podle zvuků ještě někdo jiný. Slyšela jsem, že si sedá do křesla naproti postele a říká: „Tak pánové je vaše.“

Hned po tom jsem cítila jak se mně začaly dotýkat cizí ruce. Nevěděla jsem kolik mužů u mne stojí. Přes šaty se mně dotýkali na různých místech, ale hlavně na zadečku a prsech.

Začali mě pomalu svlékat. Nejdřív mi zvedli ruce a svlékli mi tričko. Moje krásná velká prsa teď skrývala jen bílá krajková podprsenka. Pak rozepnuli rifle a pomalinku je stahovali přes můj krásňoučký zadeček. Myslím, že jsem musela vypadat docela sexy. Je mi 34 a moje pěkné tělíčko v bílém spodním prádle se jim muselo líbit.

Začali mě hladit. Cítila jsem jak mi přes podprsenku mačkají prsa, hladí holé bříško a můj pevný zadeček. Pořád jsem přesně nevěděla, kolik jich u mne stojí, ale podle dotyků jsem usoudila, že jsou asi čtyři.

Jeden z nich mi rozepnul podprsenku a odhodil pryč. Pár rukou se chopil mačkání mých prsou. Ucítila jsem jak se mi na každou bradavku přisál jeden muž. Oba najednou sáli a laskali moje prsíčka a já cítila jak mi tuhnou bradavky.

Jedna ruka mi teď zajela pod kalhotky a přejela po mém klíně. Víc jsem se rozkročila, aby mohla ruka přímo na kačenku. Chvilku mi tam přejížděla a já začala vlhnout.

Na to mi další ruce stáhly i kalhotky a já zůstala stát před cizími muži úplně nahá. Na chvilku mě přestali hladit a já slyšela jak se muži svlékají. Hlas mého muže mi řekl, ať se předkloním a předvedu svůj zadeček.

Hluboce jsem se předklonila a pomalu se otočila jednou do kola, aby si mě mohli všichni pěkně prohlédnout. „Ukaž jim i díru!“ ozvalo se.

Jak jsem byla předkloněná, sáhla jsem si rukama dozadu a prsty si roztáhla pysky od sebe. V tu chvíli bylo krásně vidět přímo do mé kundičky. Znovu jsem se otočila dokola, aby se mohli všichni přítomní pokochat.

Pak jsem si měla kleknout. Udělala jsem to a v tom jsem cítila jak mi o pusu zavadil čísi penis. Začal se mi třít o obličej. A ne jenom jeden, ale hned čtyři. Tak jsem teda měla dobrý odhad.

Chytla jsem dva do rukou a pomalinku je začala honit. Další penis se mi cpal do pusy. Vystrčila jsem jazyk a oni si o něj třeli své žaludy.

Na to jeden zajel dovnitř, tak jsem ho opatrně začala sát. Další jsem na střídačku honila. Jeden po druhém se mi v puse střídali. Zajížděli dovnitř, chvilku si ho tam pohonili a zas ho vyndali ven, aby tam další mohl strčit svůj upocený penis.

„Teď si lehni na postel,“ ozvalo se z křesla. Poslechla jsem a po hmatu se přemístila na postel. „Lehni si na záda, pěkně dej nohy od sebe a předveď nám tu svou píču!“

Se stále zavázanýma očima jsem si lehla na záda a pěkně roztáhla nohy. Pak jsem si prsty roztáhla kačenku. Cítila jsem jak je vlhká.

V tom mi jeden z mužů rozvázal šátek. Rozhlédla jsem se po místnosti a viděla jsem jak můj muž sedí nahý v křesle očividně scénou vzrušený a pak další čtyři muže, které jsem před tím nikdy neviděla. Bylo jim tak něco kolem čtyřicítky a byli to docela hromotluci. Tomáš je musel sehnat v nedaleké hospodě, kam občas chodil se známými a kam chodívali i různí dělníci z nedaleké stavby.

Tak jsem tam pořád ležela nahá, krásně opálená na velké posteli s roztáhlýma nohama a doširoka rozevřenou kundičkou, před čtveřicí cizích chlápků. Co jsem jim,ale musela nechat, bylo to, že měli docela pěkné klacky…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *