Divoký sex s tchýní

Jednou jsem šel za přítelkyní domů, chodili jsme spolu asi půl roku, zazvonil jsem, a vylezla její matka. „Jana ještě nepřišla z práce“ sdělila mi, ale jestli chceš můžeš na ni počkat v jejím pokoji.

Vpustila mě tedy dovnitř, už několikrát jsem u nich doma byl, ale vždycky s Janou. Tentokrát jsem tam byl jen já a budoucí tchýně.

Šel jsem tedy do pokoje, a ona šla do kuchyně. Seděl jsem na posteli, pak už to byla docela dlouhá doba, tak jsem si prohlížel cd, které ležely vedle na nočním stolku.

Pak se otevřely dveře a v nich tchýně. „Jana přijde později, teď mi volala.“ Pak si sedla naproti mně na židli, a ptala se co je nového, a jestli plánujeme svatbu, a takové ty věci. Všimnul jsem si až teď, jak byla vedle mě tak blízko, že je to docela pěkná ženská v nejlepších letech. Měla na sobě těsné triko, které podtrhovalo její ženské tvary.

Díval jsem se na její rty, a v tom se to stalo, zničehonic jsem ji políbil. Ona zaraženě seděla a nic neříkala, využil jsem situace, a ještě několikrát jsem ji políbil.

Nebránila se, tak jsem pronikl jazykem do jejích úst, a líbal ji. Po chvilce jsem cítil jak její jazyk začíná spolupracovat, a na mém stehně se objevila její ruka.

Vsunul jsem svou ruku na její zadek a přitáhnul si jí k sobě. Sundala mi triko a dotýkala se mého hrudníku, chytil jsem ji a přesunul na postel, pak si na ni lehnul a dále jsme se dlouze líbali.

Vsunul jsem ruku pod její podprsenku a mnul její prsa. Ona sebou škubla a cítil jsem, jak se jí třesou ruce. Pak mi jen tiše pošeptala do ucha, že jak vím, tak je rozvedená, a žádného chlapa už tak dlouho neměla.

Usmál jsem se na ni, a sundal jsem ji všechno oblečení, to samé udělala i ona mě. Leželi jsme na sobě nazí, a stále se jen líbali a naše ruce nenasytně běhaly po horkých, vzrušených tělech.

Můj klacek už byl pěkně tvrdý, a dotýkal se jejích stehen. Rukou jsem zajel k pupíku, a zamířil ještě níž, až do jejího klína. Byla hrozně mokrá, prsty do ní hned zajely a já viděl, jak moc je vzrušená.

Zasunoval jsem je dovnitř a ven, a pořád zrychloval. Ona se ujala mého penisu, a začala mi ho taky honit. Pak ho chytla a táhla mě ke svému otvůrku.

Strčil jsem ho do ní celý a přirážel. Chytla mě za zadek a přitahovala si mě, abych do ní projel co nejhlouběji. Několikrát jsem ji projel a pak jsem cítil jak se celá napnula a její kundička pulzovala, a její stisk na mém zadku povolil. Ještě jsem několikrát přirazil, a pak jsem naplnil její kundu mohutným výstřikem. Nečekal jsem, že bude tak rychle hotová.

Lehl jsem si vedle ní na záda, a za chvilku už cítil jak její jazyk krouží po mém stále stojícím klackovi. Vzala si ho do pusy a kouřila mě. Já si přisunul blíž její kundičku, a taky jsem pronikal jazykem co nejhlouběji to šlo.

Pak se otočila a sedla si na mě, vjel do ní hned celý, až vyjekla. Chytil jsem ji za prsa a dráždil je, ona se na mě pohybovala a vlnila boky.

Po nějaké době jsem ji chytil za boky a sunul si ji podle potřeby nahoru a dolu. Hlasitě vzdychala a rukou si dráždila poštěváček, čímž mé vzrušení jen podtrhla. Můj pták to nevydržel a vystříkal jí celou jeskyni. Ona však zůstala na mě sedět a dráždila si svoji mušličku, po chvilce se udělala i ona.

Přesunula se vedle mě a chvilku jsme jen tak leželi. Pak mi řekla, že už dlouho nezažila to co se mnou, poté se oblékla a než odešla ještě mi stačila povědět, že nechce aby se to její dcera dozvěděla, že by to ranilo nejen ji, ale i ona by musela nést pocit viny že se nechala zlákat vidinou sexu s mladším mužem, a co víc, byl to přítel její dcery. Slíbil jsem jí že se to nikdy nedozví. A slib jsem splnil.

Skoro jsem na všechno zapomněl, protože s Janou jsem se za nějakou dobu rozešel, ale pak jsme se potkali v obchodě, měla na sobě letní šaty a její ženskost byla patrná na první pohled. Pozdravil jsem ji, ona se na mě zadívala a řekla, že mě viděla už jak jsem vcházel, a hned mě poznala.

Šli jsme si sednout do restaurace a tam si v klidu povídali. Než jsme se však rozloučili, dala mi lístek kde bylo její telefonní číslo, políbila mě na tvář, a pak odešla.

Chvíli jsem nevěděl zda si ho nechat, a nebo to radši nechat být jak to je. Ale mé vzpomínky vyvolávaly stále větší touhu znovu se milovat s touho ženou.

Za pár dní jsem ji zavolal a sešli jsme se, pozval jsem ji k sobě do bytu. Přišla a hned co zaklaply dveře vrhla se na mě. Moje oblečení bylo doslova strháno a já zůstal stát úplně nahý.

Líbali jsme se a já jí také všechno sundal. Na nic jsem nečekal, ohnul ji, a hned ho do ní zastrčil, tak moc mě vzrušovala. Rozdali jsme si to pak ještě v koupelně a u mě na gauči.

Byl to moc krásný večer, který si čas od času spolu zopakujeme, jen nevím, jak dlouho to bude trvat, chtěl bych si totiž už najít nějaký trvalejší vztah, a svou dívku podvádět rozhodně nechci, ale teď si zatím ještě užívám svobody a nezávazného sexu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *