Nejlepší kamarádky

Kristýna a Aneta se znaly už od školky a byly nejlepší kamarádky. I na střední škole spolu chodily do jedné třídy.

Jednou o prázdninách se Aneta strašně nudila a tak se rozhodla zajít za Kristýnou. Už ani nezvonila vešla rovnou dovnitř a po schodech si to namířila rovnou ke Kristýně do pokoje.

Byly pootevřené dveře a zdálo se že je Kristýna doma úplně sama. Nakoukla jsem mezírkou a viděla Kristýnu na posteli jak má vyhrnutou sukni a hladí si přes kalhotky kundičku.

Nemohla jsem odtrhnout zrak od toho co se dělo uvnitř. Kristýna měla zavřené oči a tiše sténala. Druhou rukou si pohrávala se svými pevnými a velkými ňadry.

Cítila jsem jak pomalu vlhnu a jsem čím dál víc vzrušená. Byla jsem úplně v tranzu. Najednou jsem ztratila rovnováhu dveře se otevřely a já se svalila dovnitř do místnosti.

Kristýna se lekla hleděly jsme na sebe a já se začínala pomalu červenat. Začala jsem koktat něco jako omluvu. Vstala jsem a chtěla co nejrychleji odejít. V tu chvíli na mě zavolala Kristýna. „Když už si tady nechtěla by ses přidat?“

Souhlasila jsem. Přišla jsem až k ní a pomalu se položila také na postel. Začaly jsme se zvolna líbat. Pomalu jsem jí rozepínala její košilku. Když jsem odepnula poslední knoflíček přesunula jsem se na její hruď.

„Tak Anetko ukaž co umíš.“ Nedala jsem se dlouho pobízet a začala jsem cucat její bradavky – okamžitě ztvrdly a naběhly. Jednou rukou jsem jí zajela pod krajkové kalhotky a druhou jsem masírovala prsa.

Začala jsem jí kalhotky stahovat až bylo vidět její krásně upravené ochlupení. Sesunula jsem se ještě níž po jejím těle. Měla jsem její voňavé lůno přímo před svým obličejem, byl to neuvěřitelný pohled. Prsty jsem rozhrnula její stydké pysky trochu povysunula jazyk a začala pomalu zkoumat vnitřek její lasturky.

Sála jsem její poštěváček. Kristýna sténala a tlačila mi svýma rukama hlavu do svého klína. Jazykem jsem zajížděla hluboko do jejího nitra. Potom jsem přidala prst a pak další a další.

Měla jsem prsty celé mokré od jejích milostných šťáv. Projížděla jsem Kristýnu prsty až najednou začala Kristýna řvát už jsem už jsem…

Oddávaly jsme se radovánkám a úplně zapomněly na čas. Uslyšely jsme bouchnout venkovní dveře. Kristýna se začala rychle oblékat. „To jsou rodiče vrací se z práce.“

Ustlaly jsme po sobě postel a upravily se hned poté už viděli Kristýnininu mámu jak šlape do schodů. Kristýna mě políbila na tvář „Byla jsi úžasná lásko musíme si to někdy zopakovat.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *