Horká noc

Byla horká noc, já a moje přítelkyně jsme se procházely městem, když najednou zaslechneme hudbu z blízkého baru. Řekly jsme si že jeden drink neuškodí a vykročily do víru tanečního večera.

Bar byl útulný, spousty lidí, živá kapela vyhrávala, tak jsme se posadily k baru přímo proti muzikantům a objednaly si pití. Najednou se mě zmocnilo vzrušení, když se mé oči setkaly s kytaristou, který právě zpíval nádherný ploužák. Zajela jsem si rukou mezi nohy, zatímco se má přítelkyně bavila s barmanem.

Bylo již pozdě, večer se chýlil ke konci a mé vzrušení nabývalo na rozměrech. Všimla jsem si, že i on mé pohledy opětuje a že se výrazně začal potit.

Má kamarádka zpozorovala, že se se mnou něco děje. „Co je s tebou? Je ti zle?“ zeptala se aniž by si všimla pravé příčiny mého vzrušení.

„Ne, je mi fajn, líbí se mi ten kytarista, je nádherný, chci ho.“ Na to jsme se opět zaměřily na mého idola. „No, není špatný, tak ho zmáknem obě?“ a začaly jsme se smát.

Poslední song zazněl večerem a hudba i personál se loučil s hosty. Náš idol přišel k nám a nabídl nám drink. Po nevázaném hovoru jsme se všichni odebrali ke mě ještě na jednu sklenku.

Začala jsem se svlékat a on mi přispěchal na pomoc. Líbal mě na krk a hladil mé velké prsa, zatímco má kamarádka zkoušela sílu jeho penisu, když mu po něm přejížděla.

Klekla si před něj, rozepla kalhoty a vrazila si jeho horký ocas do pusy, zatímco on mě stále líbal a hrál si s mými prsy.

Svlékl mi kalhotky, opřel mě o křeslo, vyndal svůj ocas z pusy mé kamarádky a vrazil mi ho tam zezadu až po koule.

Vykřikla jsem slastí, píchal mě a má kamarádka mu zezadu olizovala koule.

Když už jsem se třásla rozkoší vyndal své péro ze mě a začal píchat mou kamarádku, která se zatím ukájela sama.

Bylo to šílené, šukali zezadu, pak si ji vzal na sebe a já mu nastavila svou kundičku přímo nad jeho obličej.

Hned začal zuřivě lízat, tekla jsem mu přímo do pusy. Najednou i on začal řvát slastí, vzaly jsme si jeho péro do pusy a střídavě jsme ho kouřily až tekl jak vodopád.

Když už mu naběhly žíly vrazila jsem si ho do krku a on začal stříkat své horké semeno, vyteklo mi z pusy na jeho břicho a má kamarádka ho začala slízávat.

Bylo to nádherné. Vysílením jsme usnuli a ráno si slíbili, že to někdy ještě zopakujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *