Mé první horké léto

Bylo mi sladkých patnáct let a rozhodl jsem si odpočinout u svého bratránka v sladkém koutku Severních Čech.

Bylo krásné horké nedělní dopoledne a já jsem pln očekávání vystoupil z vlaku. Netrvalo dlouho a na vlakovém nádraží mě čekal Mirek.

Uvítání u tety bylo jako vždy fajn a já jsem byl již myšlenkami někde jinde, neboť jsem již cítil lumpárnu jako řemen.

Mirek, můj bratránek oprášil ve stodole motorku a přišel s nápadem vyrazit na spanilou jízdu někam do zaprášených vesniček kraje. Ale jízda se změnila v něco úplně jiného – vlastně tedy jízda to byla, ale nečekal jsem jaká!

Byl večer a naše motorka zastavila ve vesnici Bečov. Hrozné místo, ale já jsem byl pln očekávání. Mirek říkal že to bude něco super.

Zvonek v posledním patře panelového domu a kroky za dveřmi oznamovaly majitele bytu. Nestačil jsem ani popadnout dech, neboť dveře otevřela spoře oděná dívka. Byla jako lusk a hned nás pozvala dále.

„Tak pánové, dáte si kafe?“ Ozvala se dívka a já jsem přikyvoval. Byl jsem ještě štěně, ale cítil jsem něco zajímavého.

Po chvilce hovoru se Monika, jak se ona sličná dívka jmenovala, optala Mirka a mě zda na sebe žárlíme. „Jistě že ne,“ bylo naše sborové zavrčení a Monika se rychle přisunula ke stolu, který odsunula bokem.

Poklekla na kolena u Mirkova klína a rukou profesionála rozepnula poklopec jeho kalhot. Okamžitě svou rukou uchopila jeho úd a začala ho pomalu ale jistě třít a pomalu vkládat do úst. Byl jsem opravdu překvapený, ale byl jsem rád že se toto začlo odehrávat.

Po pár minutách přestala a přesunuli jsme se do vedlejšího pokoje. Už byla tma když začala odhalovat její krásné mladé tělo a já cítil nával horka.

Zralá mladá žena, její mohutné prsy se začaly rozlévat, když uléhala na letiště a začala roztahovat svoje nohy. Mirek ihned přilehl k jejím ústům a nechal Moniku ať opět začne laskat jeho úd lačnými ústy.

Nemohl jsem již koukat na tyto činy a zalehl jsem ihned mezi její stehna. Začal jsem pomalu laskat její poštěváček a cítil jak vlhne slastí a touhou. Pomalu jsem začal vkládat dva prstíky do její lasturky. Vrněla jak kočička.

Mirek již začal pomalu ale jistě vzdychat přicházejícím vyvrcholením a já sledoval jak jeho horké semeno kape na její bradu a prsy. Já jsem to již nemohl vydržel a zasunul jsem svůj penis do jejího lůna.

Teplo a vlhko bylo jako ráj. Začal jsem pomalu přirážet sem a tam a cítil jak pomalu a jistě přidává Monika tempo. Cítila naše mládí a byla vzrušená jak se patří. Netrvalo dlouho a já jsem také vysemenil své mužství do jejího klína.

Mirek už nechtěl a sedl si kuchyně dopít své studené kafe. Ale já jsem byl připravený pokračovat v rozdělané práci.

Lehl jsem si na záda a Monika usedla na můj penis. Byla to jízda do nebe a pekla, nahoru a dolů. Monika začala přirážet v nastávajícím vyvrcholení a já jsem cítil totéž.

Do dnešního dne jsem nic podobného nezažil. Její vyvrcholení a mé bylo jak výbuch vulkánu. To léto bylo opravdu horké.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *