Bouřlivá dovolená v Krkonoších

Já a moji dva kamarádi jsme si vyrazili na dovolenou do Krkonoš. A protože já jediný jsem měl holku, tak jela Alice s námi sama.

Tahle naše dovolená byla jedna jediná orgie pití a souložení. A na poslední večer do smrti nezapomenu! Nějak jsme to totiž přehnali s pitím a já jsem Alici v jedné chvíli řekl, aby ukázala, co v ní vězí!

Alice nebyla z těch, co by se daly dvakrát prosit, protože nadrženější a náruživější kočku jsem do té doby ještě neměl! Přitom vypadá naprosto normálně, až na to, že se ráda oblíká sexy a má fantastické tělo.

Seděli jsme v zrovna v chatě, když jsem jí poručil: „Předveď nám pořádnej striptýz, Alice, ať si vychutnáme to tvoje fantastický tělo!“

Pustili jsme jí k tomu príma slaďáček a ona se začala svádivě svlíkat, až na sobě neměla nic jiného než úzký trikot a lodičky s vysokými podpatky. Pak popadla nějakou prázdnou láhev a opatrně si ji zasunula do kundičky.

Šíleně nás to rozdělalo a blaženě jsme se usmívali. Ta kurvička jedna fantastická! Ta flaška ji parádně vzrušila! Já jsem seděl vedle Pavla a honili jsme si ocasy. Erik se Alice chraptivě zeptal: „Chceš si to se mnou rozdat?“

Rychle si svlékl šaty a začal ji nemilosrdně brát zezadu. My s Pavlem jsme se postavili před ní a nastavili jsme jí naše klacky.

Alice nás kouřila na střídačku, jak nejlíp dovedla. „Chci vás všechny najednou, kluci! Šoustejte mě, co se do mě vejde!“

Alice byla rozparáděná na nejvyšší míru a Erik si ji tvrdě až brutálně přivlastňoval. Bylo na něm vidět, že se co nevidět přivede do extáze.

„Tak se už udělej, Eriku! Teď ji chci ostrouhat já!“ křičel Pavel. Erik zařval, došel na vrchol a nastříkal do Alice celou svou horkou dávku. Alice sténala a svíjela se, ale měl jsem pocit, že ještě nebyla.

Pavel byl jako rozzuřený býk, nabodl ji na svou obrovskou žílu jako sele na rožeň. Alice naříkala bolestí a slastí zároveň a střídavě kouřila a sála mě a Erika. Vzpínala se a to Pavla rozdráždilo ještě víc. Za chvíli jí Pavlovo semeno teklo po stehnech a házela divoce hlavou sem tam.

„Jen mě třeba ušoustej k smrti, ale šoustej mě, prosím tě,“ kňučela. Zasunula si můj klacek do pusy. Erik se začal zase sbírat, honil se a nechal se sát od Alice. Pavel do ní bušil svým kyjem jako bucharem a při každým přiražení ji málem rozdrtil.

„Ještě víc, zakvílela Alice, přitvrďte, kluci!“ Vtom ji Pavel obrátil, přehodil si její nohy přes ramena a chystal se na její zadní dírku. Svého tučného macka měl dobře promazaného a semeno kolem její řiťky taky udělalo své, a tak se do ní dostal docela bez problémů.

„Ty ses snad zbláznil! Vždyť mě roztrhneš! Au!“ Jenže za chvíli už byla Alice zase stejně divoká jako předtím. Byl to nádherný pohled, jak moje holka dostává, co jí patří. Kroutila se, koulela očima a naříkala: „Jo, ááách, ááách…“

Pavel jí to nastříkal co nejhlouběji a Alice řičela a hekala v bouřlivém orgasmu. Oba byli naprosto mimo svět. Rychle jsem se pohonil a nacákal jsem jí svou horkou šťávu na obličej a na vlasy. Blaženě se olizovala, ale chtěla ještě víc.

Erikovi to trvalo trochu déle, než se vycákal. Pak se udělal i on a déšť jeho semene jí dopadl na tváře. Snažila se spolknout té sladkosti co nejvíc a křečovitě se zmítala.

A tohle byl jenom začátek noci, ve které bylo dovolené všecko, a slovo zábrany nikdo neznal. Trvalo pak tři dni, než dokázala Alice zase chodit normálně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *