Žhavá past

S pocitem nedočkavosti procházel ztemnělou zahradou k domku, do jehož dvora dopadal pouze úzký proužek světla, pronikající kolem zatemnění okna. Odemkl vlastním klíčem, vstoupil, pečlivě za sebou zamkl a potmě snadno našel dveře do místnosti, do které nevstupoval poprvé.

Ležela na gauči opřená o podušky, krásná a dráždivě svůdná v rozevřeném županu, v ruce zapálenou cigaretu. Dívala se na něj bez hnutí, téměř strnule a její oči se začaly pomalu ztrácet ve štěrbinách mezi přivírajícími se víčky. Zvolna vztáhla ruku ke stolku a zamáčkla cigaretu.

Pomalým, líným pohybem pak uchopila vibrátor připravený vedle popelníku, svezla se v poduškách níž, pokrčila nohy v kolenou a široce je od sebe rozevřela.

Stál a díval se jako přimražený. Její rozkrok vábil, tmavým rounem mezi rozevřenými stehny prosvítal rudý květ její roztoužené pasti.

Věděl, co bude následovat. Nebylo to poprvé, ale podobné přivítání mu vždy vhrnulo krev do rozkroku a jeho přirození zkamenělo ve vztyčené poloze.

Rozepnul kalhoty a přistupoval blíž, připraven k akci s hrdě vzedmutým bojovníkem v ruce. Nemyslel, jen se díval a vnímal pouze ji a sebe. Ve chvílích vzrušení neznal jemné pojmy a výraz ocas miloval v tomto stavu stejně jako jeho partnerka.

Poklekl u gauče, blízko rozevřeným stehnům ženy, oči zabodnuté do centra veškeré slasti. Vibrátor v ruce partnerky zavrněl a začal zajíždět zvolna mezi rozevřenými pysky do vagíny.

Vůně vzrušených těl se znásobila vůní rozevřeného lůna onanující milenky. Její ruka zasunula mechanického milence hluboko do těla a pomáhala si k rychlejšímu vzrušení pohyby, podobnými mužskému přirážení.

Krásná onanie začala přinášet ovoce. Fascinovaně hleděl do míst, která opakovaně vsávala vrnícího robotka. Vzdechy ženy byly postupně hlubší, intenzivnější, doširoka rozevřená stehna se začínala zachvívat nastupujícím vzrušením.

Zavrněla, stáhla nohy k sobě, obrátila se na břicho, jednu nohu spustila z gauče a opřela se kolenem o zem. Prohnula se v zádech tak, že mezi rozevřenými stehny se objevila její nádherná jeskyňka obsluhovaná vibrátorem. Brázda mezi polokoulemi zadku byla lesklá nánosem gelu, stejně jako další otvor do jejího těla.

„Pojď,“ promluvila až teď, „dej mi ho tam, dělej, musíš, pomalu a dlouze klouzej, čekám na tebe.“ Z čela mu spadly kapky potu z přemíry vzrušení. Přiklekl k ní a ocasem tvrdým jako sochor přejel několikrát kluzkou brázdou jejího zadku.

Sáhla za sebe a nastavila jeho kopí tam, kam chtěla, aby bylo zabodnuto. Nebylo to pro něho nové, znal její chtivou prdelku, ale teď byl vzrušen až na hranici možného vnímání.

Opřel se a zatlačil. Temný, naběhlý a promodralý žalud se začal nořit do hlubin krásné poživačné prdelky. Vnikl do ní plynule, pomalu a nesmírně hladce. Zavyla až se lekl, že jí ublížil.

„Dělej, táhni ocas pomalu ven a pomalu zase přiraz, pořád to opakuj, šoustej mě tak hluboko, jak můžeš. Chci tě, nastříkej mi plnou prdelku semene, mrdej kurevníku,“ cedila mezi zuby zakousnutými do podušky, rozdělaná zavedeným robertkem.

Těsnost jejího zadku, horko uvnitř a její reakce, bičovaly jeho touhu k vrcholu. Extáze mu přivedla tělo do stavu podobného křečím, přirážení se zastavilo a změnilo se v téměř stálý tlak do jejího zadku.

Plnil její příkaz svědomitě a cpal se těsnou dutinkou jejího těla co nejhlouběji. Výstřik semene byl bržděn tlakem svírající se prdelky. Několikrát znovu dlouze přirazil. Oslepený potem, vyrážel ze sebe za stálého přirážení: „Umrdám tě, budeš plná, dostaneš všechno semeno, a ruce zuřivě drtily boky nabodnuté milenky.“ „Dělej, ještě nepřestávej, šoupej s ním sama, teď už, už!!“

Slova splynula ve sténání a křečovité záchvěvy těla pomalu opadaly. Zpocený a otupělý intenzivním prožitkem se sklonil a položil si hlavu na její záda. Napětí odeznívalo a jejich těla se od sebe oddělila.

Ve sprše se omývali mazlivě a s upřímnou rozkoší. Touha z nich i tam znovu udělala milence. Jemné i tvrdé variace milování vysávaly těla milenců a teprve svítání zdusilo noc plnou slasti.

Sbohem Tome, loučila se ráno žena a děkuji za krásné milování. Vrací se mi manžel a budeme se odsud stěhovat.

Odcházel zdrcen zklamáním a s pocitem zrady. V myšlenkách se mu začaly pomalu vybavovat vzpomínky na kousek z jeho života, který právě minul.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *