Malý Petřík I. – Naše první sexuální hrátky

Bydlela jsem na malém městě a až do svých 12 let jsem žila, jako každé jiné dítě. Otec pracoval jako elektrikář u jedné firmy a matka v obchodě, jako prodavačka. Mám ještě bráchu o 3 léta mladšího.

V té době matka už od nás odešla a my s bráchou jsme většinu dne byli doma sami. S postupujícím dospíváním jsem si začala stále víc všímat brachy jako kluka a lákalo mne nejen moje tělo, ale i jeho čuráček, který, když se svlékl, se mu vždy velice hezky houpal mezi nohama.

Často jsem ho svlékla do naha a se zaujetím mu podrobně prohlížela pytlík i čuráčka. Ráda jsem si s ním hrála, mačkala a natahovala jsem mu ho a měla jsem vždy obrovskou radost, když mu celý ztvrdnul.

To se mu již nehoupal mezi nohama, ale trčel pěkně nahoru a z předkožky mu vždy vylezl růžovoučký žalud. I malému Petříkovi se líbilo, když jsem si s ním hrála, ohmatávala jsem mu pytlík a prsty druhé ruky jsem mu mačkala ten růžový skvost.

Jeho neochlupený čuráček byl velice roztomilý. Stahovala jsem mu kůžičku ze žaludu a dávala jsem mu malinké pusinky na špičku a občas jsem jej olízla. Petříkovi, i když nedokázal ještě stříkat, se to moc líbilo a se zaujetím sledoval moje prstíky jak mu hladím čuráčka i můj mlsný jazýček, kterým jsem mu objížděla žalud.

Vzrušovalo to i mne a když se Petřík tlačil svým čuráčkem proti mojí puse, obvykle jsem jej vzala celý do pusy.

Tiskla jsem jeho žalud jazykem k patru, intenzivně jsem jej sála a rukou jsem mu přitom ohmatávala pytlík s kouličkami. Mačkala jsem mu je, mnula mezi prsty a ráda jsem přitom zajela prsty až k jeho prdélce a přitom jsem měla dojem, jakoby jeho čuráček ztvrdnul ještě trochu víc.

Dokonce jsem občas použila mast, kterou jsem mu natírala okolí dírky a přitom jsem zajížděla prstem dovnitř. Po chvíli jsem ho vždy vyzvala: „Lehni si a já ti namasíruji prdélku, abys také mohl někdy pěkně šoustat.“ Ochotně vyhověl a lehl si na záda, vysoko zvedl nohy a já jsem si mohla hrát s jeho vyšpulenou prdélkou.

Zpočátku jsem objížděla prstem kolem a jen lehce, když jsem jela prstem přes dírku jsem zatlačila, ale nestrkala jsem prozatím prst dovnitř. Tyto pohyby jsem opakovala stále intenzivněji, až se malý Petřík zcela uvolnil a přestal stahovat prdélku. To už jsem zajížděla i dovnitř a prst jsem tam nechávala déle a déle. Postupně jsem ho naučila přijímat do prdélky až tři moje prsty a to dosti hluboko.

Postupně mně zajímala i moje kundička, narůstající prsa i prdélka. Zpočátku jsem měla mušličku ještě neochlupenou, ale postupně mi zarůstala napřed zlatými, ale později tmavšími a tmavšími chloupky až jsem ji měla pěkně černě ochlupenou.

Jednou, když už byl celý rozpálený mým ohmatáváním, zeptala jsem se ho: „Chceš si prohlídnout také mojí mušličku? Už na tebe čeká, ale můžeš se ji dotýkat jen, když ti to dovolím.“

Svlékla jsem si šaty i kalhotky a nahá jsem si lehla na postel, roztáhla nohy a on přiklekl k posteli, dal hlavu mezi moje stehna, aby si mne mohl zblízka důkladně prohlížet a zvědavě se díval, jak si ji zlehounka hladím a roztahuji.

„Podívej se, jak je hezounká a když ji roztáhneš je ještě hezčí, celá růžovoučká. Líbí se ti?“ provokovala jsem ho a přitom jsem si ji roztahovala, prstíkem projížděla ve štěrbince a strkala prsty do obou dírek.

Jak jsem si hrála s kundičkou, začala z ní brzy vytékat šťávička, která ještě více zpříjemňovala pohyb mých prstíků. Pozorně a se vzrušením se díval, jak si prstíkem pomalu jezdím po poštěváčku.

„Tohle tady mně nejvíc dráždí a ten malý hrbolek bych chtěla pořád hladit,“ provokovala jsem ho, když jsem viděla, jak jej to vzrušuje.

„Můžu ti ji také pohladit?“ opatrně se mně zeptal. Jako vždy jsem si dovnitř strčila celý prstík a když jsem jej vytáhla byl celý mokrý, poručila jsem mu: „Olízni ho.“

Dívala jsem se, jak opatrně přibližuje svoje rty k prstu, který se celý leskl, jak byl mokrý moji šťávičkou. Vystrčil jazyk a špičkou se dotkl prstu.

„Pořádně, vezmi ho do pusy, neotrávíš se.“ Poslechl a můj prst, který před chvílí byl celý v kundičce, mu zmizel v puse.

„Tak a teď mi pěkně dej na kundičku pusu. Můžeš mi také olizovat poštěváček a uvidíš, že se ti to bude líbit, i šťávička ti bude chutnat. Když budeš pěkně lízat kundička poteče.“

Když opatrně přiblížil své rty k moji kundičce, zkřížila jsem své nohy na jeho zádech, levou ruku jsem vsunula mezi jeho obličej a kundičku, kterou jsem si široce roztáhla. Pravou rukou jsem si jeho hlavu přitáhla až se jeho pusa celá zabořila do mojí roztažené kundičky.

„Dneska tě naučím lízat, neboj se, bude se ti to také líbit. Vystrč jazýček a lízej pomaloučku, nespěchej ať se pěkně udělám.“

Povolila jsem tlak pravé ruky a on neodtáhl svoji pusu, ale začal mi kundičku vylizovat. Dívala jsem se, jak se mu to čím dál tím více líbí a líže mě pečlivě. Začala jsem si to užívat a vychutnávala jsem jeho jazýček.

„Lížeš výborně, líbí se mi to. Teď najdi ten poštěváček a lízej ho, víc, ještě víc, lízej pořádně, neboj se a strč jazyk pěkně do kundičky, dál, ještě dál, výborně,“ povzbuzovala jsem ho a při tom jsem se dívala, na jeho hlavu mezi mýma nohama. Líbilo se mi to a už jsem věděla, že bude muset mi často lízat kundičku kdykoliv na to budu mít chuť.

„Líbí se ti to, viď? Kundička už teče, je to prima, jak ti teče přímo do pusy, že?“ a při tom jsem cítila jak se to ve mně všechno napíná a blíží se moje vyvrcholení, ale chtěla jsem si to vychutnávat co nejdéle a proto mne napadlo že jej vyzkouším ještě víc.

Zvedla jsem nohy a přitáhla kolena co nejvíc k ramenům a tak jsem vyšpulila svoji prdélku. „Ta prdélka je také tvoje, jen ji dej pěknou pusinku přímo na dírku, neboj se ji, ona to má také ráda.“

Chvíli otálel, ale byl již pěkně rozdrážděný a zvědavý tak poslechl a za chvíli již zkušeně střídal lízání kundičky i prdélky až do mojého úplného konce, kdy jsem už jen přirážela proti jeho puse a stenala slastí. Samozřejmě, že jsem mu pak vzala jeho čuráčka také do pusy a vychutnávala tak jeho tvrdost.

Postupně jsme se tak naučili dotýkat se svých pohlaví pusou. Zejména já jsem si vychutnávala jeho čiperný jazýček. Ráda jsem se dívala, jak si kundičku prohlíží a ochutnává vytékající šťávu a jazykem se dotýká mého poštěváčku než začne intenzivně a rychle kmitat jazykem po té mojí štěrbince.

Vždy, když jsem dostala chuť řekla jsem: „Pojď ty můj lízálku, kundička už na tebe čeká, když mně budeš pěkně lízat budu si hrát s tvým čuráčkem, nahoním ti ho a možná ho vezmu i do pusy.“ Naučila jsem ho, aby mi lízal kundičku několikrát denně…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *