Malý Petřík II. – Naše slastná piss party

Bylo mi už skoro 15 let a souložení nejen s chlapci, ale především se staršími muži se mi velice líbilo, ale hrátky s Petříkem byly stále lepší a lepší.

Dráždění jeho prdélky jsem brzy vylepšila vibrátorem. To se vždy musel opřít rukama o stůl, hluboce se ohnout a vyšpulit prdélku. Jednou rukou jsem mu roztahovala obě půlky a druhou rukou jsem mu mastičkou natřela jeho dírku a přitom jsem se hlasitě smála, když jsem mu nečekaně strčila do prdélky svůj prstík a on leknutím vyjekl.

Pak jsem vždy chytila jeho čuráčka nebo pytlík s kouličkami a s chutí jsem je mačkala. Pak jsem mu vsunula do prdélky vibrátor se slovy: „Teď ošukáme prdélku, už jede dovnitř. Cítíš ho? Líbí se ti to, nebo ho mám vytáhnout?“

„Nech ho tam a pojď dolu, abych ti mohl strčit do pusy. Moc se mi ti líbí, když mi ho cucáš. Viď, že ho vezmeš do pusy,“ žadonil celý rozechvělý. Když měl zapnutý vibrátor v prdélce, čuráček se mu už pěkně ztopořil a já si jej s chuti prohlížela a pak jsem si sedla na zem mezi jeho nohy a vzala jej do pusy.

Cumlala jsem ho, sála, jazykem objížděla žalud a vždy jsem se těšila až jednou začne doopravdy stříkat. Jednou, když už jsem byla pěkně rozdrážděna, jsem se jako obvykle zeptala: „Už chceš lízat kundičku? Já už chci tvůj jazýček. Kundička mi už hodně teče a potřebuje, abys ji pěkně vylízal.“

Vylezla jsem na postel, lehla si na záda a do široka roztáhla nohy, on přiklekl, vibrátor si ponechával v prdélce a jazýčkem si začal hrát s mojí stěrbinkou, vylízával dírku, z které vytékala šťávička, cucal poštěvaček a strkal jazýček i do prdélky.

Užívala jsem si to a vždy jsem pozorně sledovala jeho zaujetí a chuť s jakou moji kundičku vylizoval. „Líbí se ti moje kundička, viď. Jenom pěkně lízej a ona za chvíli poteče ještě víc. Máš rád moji šťávičku, že jo. Je dobrá a chutná ti? Jestli chceš, já ti ji trošku přidám.“

Protože pusu měl hluboko zabořenou mezi mýma nohama a nemohl mluvit, jen očima radostně mžoural a mrkáním vyjadřoval svůj souhlas i radost. „Přidám ti více šťávičky, ale necukej se a pěkně ji lízej,“ zkřížila jsem nohy na zádech, aby nemohl ucuknout, levou rukou jsem si přitlačila jeho hlavu na kundičku a pravou rukou jsem si začala hladit a stlačovat břicho kolem pupíku. Již delší dobu jsem cítila napětí v močovém měchýři a pohyb kolem pupíku moji potřebu čurat jen zvýšil.

„Jen lízej pěkně, kundička se asi počůrá, ale to nevadí, že ne? Cucej,… cucej, už to bude, …už čůrá, viď?“ a cvrnkla jsem mu trochu čuránek do pusy.

Trošku cukl hlavou, ale nesnažil se ji oddálit. „Chutná ti to? Je to jako vínečko, že jo? Chceš ještě trošinku?“ a i když zavrtěl hlavou, že ne, cvrnkla jsem ještě jednou a pak jsem uvolnila sevření nohou i tlak pravé ruky.

I když jsem ho již nepřidržovala, zůstal mezi mýma nohama, pouze se nadechl a zeptal se: „Tobě se to líbilo? Ale nebudeš chtít po každé čůrat, když ti budu lízat kundičku, že ne?“

„Určitě si nato zvykneš a naučíš se lízat i čuránky, aby ti neukápla ani kapička; uvidíš, že se ti to bude líbit. Mě se chce ale ještě čůrat, chceš to zkusit ještě jednou? Já ti potom budu cucat čuráčka, chceš?“

Ani moc nepřemýšlel a přikývl a začal opět lízat. „Počkej chvíli a dívej se až kundička začne čůrat, teprve pak cucej čuránky,“ brzdila jsem jeho snahu.

Poslechl a pozorně zblízka sledoval moji kundičku a já jsem si opět začala tlačit na bříško a sledovala jsem zaujatý výraz v jeho tváři: „Už to poteče, dávej pozor ať čuránky neukápnou.“

„Už je tam kapička,“ vykřikl najednou a ihned přiložil pusu na kundičku a kapičku, stékající v mojí štěrbince olíznul. Trošičku jsem povolila a načůrala jsem mu do pusy víc než jsem chtěla, ale polkl to a měl radost, že se naučil opět něco nového.

Chtěla jsem jej udržet stále rozdrážděného a proto jsem se zeptala: „A co budeme dělat teď? Nebude lepší, když další čůrání si necháme na příště?“

„Budeš mi ho ale ještě chvíli cucat, viď? Mě se to strašně líbí, když máš mého čuráčka v puse a hladíš ho jazykem,“ loudil, aby ani on nepřišel o potěšení.

„Já se ale musím jít vyčůrat,“ řekla jsem a zvedla jsem se a odcházela na záchod, abych dokončila do záchodové mísy to, co jsem začala do Petříkovy pusy. „Půjdu s tebou, abych viděl, jak ti čuránky z kundičky vytékají,“ řekl, rozvášněný předcházejícím čůráním.

Šel za mnou a na záchodě jsem si sedla na mísu a široce roztáhla nohy, aby dobře viděl na kundičku. Když z ní začal vytékat zlatý proud moče, namočila jsem v něm dva prsty a nabídla je Petříkovi.

„Olízni je ať nevyjdeš ze cviku.“ Poslechl a já jsem to zopakovala ještě dvakrát, než proud moče zeslábl a pak již jen odkápavala. Neotřela jsem mokré chlupy a vstala jsem se slovy: „Na posteli mi ji ještě ji olízneš, aby nebyla mokrá.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *