Pekelná láska

Jsem v situaci, kdy Ti odhalím nejintimnější zákoutí mého já. Jsem ve finanční tísni a proto ber následující řádky jako zpověď z nouze. Jsi můj zpovědník a pokud vydržíš do konce, dozvíš se šokující skutečnosti a já dostanu zaplaceno…

Ve věku 57 let již muži v drtivé většině myslí na jiné věci než-li sex. Já nebyl jiný. Líbila se mi mladá děvčata, ale vždy jsem si říkal co bych s ní dělal? Manželka už léta měla jiné zájmy než-li sex.

Začalo to nevinně jak to v životě bývá. Mám Net a tak jsem jednou brouzdal a hledal zábavu či rozptýlení. Narazil jsem na hru v dámu. Hraji dosti dobře a tak jsem začal navštěvovat tento server a hrát-úspěšně dámu. Všiml jsem si, že mne pravidelně mezi diváky sleduje ženský nick LÁSKA.

Jednou mne oslovila zda bych si s ní nezahrál.Hrála hrozně, svěřila se mi,že dámu miluje. Byla milá a v profilu jsem uviděl její foto. Byla to krásná mladá dívka. Černé vlasy až po pás. Prý je jí 16let.

Ptala se na můj věk. Já řekl 33let styděl jsem se a bál ji říci pravdu, protože by určitě utekla a říkal jsem si, že se stejně v životě neuvidíme tak proč si kazit krásný zážitek s krásnou dívkou?

Bavili jsme se a hráli. Bylo mi s ní dobře a zjistil jsem, že má k mému úžasu záliby a názory podobné ženě jež bych rád jako ideál potkal. Těšil jsem se vždy na další den a naše setkání na NETU.

Jednou psala, že může až večer. Tak jsme se setkali. Hráli jsme a povídali si. Náhle jsem zjistil, že je deset večer. Zeptal jsem se jí zda nemusí na kutě. Odpověděla, že se mnou cítí moc dobře a nechce se jí spát. Nabídl jsem, že bych ji mohl vyprávět na dobrou noc nějakou pohádku aby usnula. Nadšeně souhlasila.

Moje pohádka-nepohádka: V jedné zemi za třemi ještě nevykácenými lesy a třemi ještě čistými řekami žil švec. Opravoval lidem boty, co taky jiného.

Jednou večer zastavil před jeho chaloupkou jezdec na černém koni. Zaklepal na dveře a vešel bez pozvání dále. V ruce držel boty černé jako uhel. Sám byl zahalen v černém plášti, který mu halil celé tělo. Přes celý obličej měl černou masku. Na rukou černé rukavice. Řekl, že potřebuje do rána opravit ty boty. Pokud to švec stihne do svítání, bohatě se mu jeho pán odmění.

Švec byl vším tak šokován a překvapen, že beze slova vzal boty do ruky. Uviděl uražený podpatek. Boty byly studené, jako kus ledu. Vzal kus kůže a zkusil je přiložit k botě a přitlouci. Marně. Zkoušel vše možné i nemožné, ale nešlo to. Náhle řekl onen černý jezdec: „Nesplnils očekávání mého pána půjdeš tedy se mnou zodpovědět si to!“

Marně švec protestoval. Černý jezdec máchl rukou a přikryl pláštěm ševce. Když jej odkryl stáli uprostřed sálu. Zde tančily dívky úplně nahé kolem sloupu odhalená prsa se pohybovala sem tam jen je uchopit a líbat švec viděl, že vždy přítančila některá z nich blíže a přitiskla se k němu. Po chvíli silně vykřikla a upadla.

Náhle si všiml, že ze sloupu vyjíždějí pyje různých velikostí. Rovněž různé síly. Spatřil jednu malou štíhlou blondýnku s malými pevnými kozičkami jak přitančila ke sloupu. V ten okamžik vyrazil proti její kundičce silný černý pyj a ona se na něj doslova napíchla.

Pyj pracoval jako píst starobylé parní lokomotivy a pravidelně vnikal do její malé tvrdé dírky. Dívka křičíc bolestí a slastí snažila se ulehčit si tím, že roztáhla nohy, ucuknout zpět nemohla neboť ji držela neznámá síla – jakoby silné paže obra.

Pohyb pyje se se zrychloval a ona přirážela. Náhle vykřikla a odpadla na zem. Bylo vidět jak z pyje odkapává světlá hustá tekutina. Z jejího klína vytékala proudem ona tekutina smíšená s jejím mazem.

V tu chvíli se otevřela podlaha pod dívkou a ona propadla s výkřikem do otvoru. Švec stál jako ve vidění. Jeho pyj i přes nečekaný děj mu tvrdl a mohutněl při pohledu na šukající dívenky…

Pokračování příště…nebo ne?..jaká další překvapení čekají na švece a Tebe?…a co já a ona černovláska?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *