Svaťák

Byl konec května a já i Petr jme měli svatý týden – závěrečný finiš před maturitou na našem gymnáziu. Petr byl spolužák z vedlejší třídy a chodili jsme spolu již skoro rok. Výborně jsme si rozuměli, a i když jsme oba byli zamilovaní poprvé, zdálo se nám, že je to na celý život. Pravda, ještě jsme se spolu nemilovali, ale i to byl důvod, proč jsem si Petra vážila.

Na jedné schůzce mi nabídl dohodu: milovat se budeme, až budu já chtít, až si jím budu jistá. Zatím mu bude stačit, když mě bude moci svléknout od pasu výše. Stalo se to poté, co jsem nechtěla dovolit, aby mi obnažit ňadra.

Tenkrát jsem se bála, že nás někdo zahlédne, ale hlavně že to Petrovi nebude stačit a bude chtít víc. Přistoupila jsem na jeho návrh a zažila s ním mnoho krásných mazlení. Uměl nejenom nádherně líbat, ale přímo zbožňoval moje ňadra a zvlášť bradavky ho uváděly do naprostého vytržení. Byl schopen si s nimi hrát snad hodinu a mě to bylo také příjemné.

Laskal a hladil mě po celém těle, jen se vyhýbal mému klínu. Cenila jsem si toho, ale občas, když mě přes kalhoty, nebo dokonce rukou schovanou pod sukní přejížděl po vnitřní straně stehen, jsem byla silně vzrušená a litovala, že se nedotkne mé zvlhlé štěrbinky. Sama jsem se chovala podobně a nedotýkala se jeho pohlaví, i přesto, že jsem někdy při mazlení cítila přes šaty tvrdost jeho pohlavního údu.

Bylo mi jasné, že se dříve nebo později s Petrem pomiluju, ale zatím jsem to stále odkládala. Viděli jsme se prakticky každou přestávku ve škole, pak skoro celé odpoledne a často jsme se spolu i učili. Nedělalo mi problémy chodit k němu do rodiny, i když jeho maminka asi ihned vycítila, že nebudu jen pouhá spolužačka.

Výborně jsme spolu vycházely a docela jsem si ji uměla představit jako svou budoucí tchyni. Dnes jsme měli s Petrem smluveno, že půjdeme večer do kina, ale bylo příšerné vedro a tak jsem k němu vyrazila už odpoledne s ručníkem a s plavkami. Byla jsem si jistá, že změnu programu přivítá, a proto jsem mu ani předem netelefonovala.

Jeho maminka dělala něco na zahrádce rodinného domku a s úsměvem mi otevřela. Petr se prý učí ve svém pokoji. Byla jsem tu jako doma a do Petrova pokoje jsem šla sama. Vyběhla jsem po schodech do patra a tiše (chtěla jsem ho překvapit) jsem otevřela dveře. Ovšem Petr překvapil mě. Ležel na gauči, který mu v noci sloužil i jako postel a spal.

Překvapivé pro mě nebylo ani tak to, že v ho zmohlo vedro a učení, ale to, že byl nahý. Co teď? Mám jít dál a vzbudit ho? Nebo se mám vrátit, znovu jít nahoru a dělat přitom rámus? To bych taky mohla přilákat pozornost jeho maminky. Vtom Petr pohnul hlavou, ale zdálo se, že oči neotevřel.

„Petře,“ tiše jsem ho oslovila. Opět pohnul hlavou. „Petře, spíš?“ zvýšila jsem hlas. Nic, nehýbal se. Snad se neurazí, když ho vzbudím, vždyť se už známe dost intimně, rozhodla jsem se a došla až těsně k němu. Můj pohled sklouzl na jeho penis. Byla jsem, alespoň myslím, teoreticky dobře připravena, třebaže jsem dosud neviděla mužský pohlavní úd ve skutečnosti (otec si hlídal, aby se přede mnou neobjevil nahý a bratra jsem neměla).

Chvíli jsem si fascinovaně prohlížela ten téměř bájný nástroj. Ležel přede mnou bezbranný, malý žalud překryt předkožkou, která ho přesahovala a vytvářela před ním kožní zúženinu. Pod údem byl částečně vidět i šourek. Zajímalo by mě, jak je možné, že to těm klukům nepřekáží při chůzi. Konečně jsem odtrhla oči.

„Péťo, Petře“. Už, už jsem se ho chtěla dotknout na tváři, ale koutkem oka jsem zahlédla pohyb. Jeho penis se nepatrně pohnul. Že je už vzhůru a dělá si ze mě legraci!

A zase pohyb penisu. Opět jsem se na něj pozorně zadívala. Pohlavní úd mu vystupoval šikmo nahoru, ale ihned se obloukem stáčel k tělu a kůže přesahující žalud se dotýkala Petrových slabin.

Vtom se zase pohnul. Jakoby bod, kde se konec penisu opíral, poposkočil o nepatrný kousek dál. A znovu, přímo před mýma očima se penis na chvilku přestal dotýkat Petrova těla aby zase dopadl po pár milimetrech.

To ale znamená, že se musí prodlužovat! A zase a zas. Evidentně je tlustší a delší a stále to pokračuje! Během minutky se Petrův úd zvětšil snad na dvojnásobek a pořádně ztloustl. A jeho žalud? Narostl tak, že předkožka už přes něj vůbec nepřesahovala. Pak špička penisu nadskočila a už zůstala ve vzduchu.

Když se penis nadzvedl příště, pohnul se o pěkný kus do strany, směrem ke mně. Za několik málo vteřin, během tří poskoků, opsal úd půlkruh a zastavil se až když směřoval na druhou stranu, k pupku.

Překvapila mě rychlost pohybu, i to, že nyní byl opět silnější a delší. Během další chviličky několika záškuby vyrovnal Petrův penis poslední malé prohnutí a teď tu vyzývavě trčel dvacet centimetrů dlouhý a tlustý kolík.

Byl mírně vyhnutý do strany. Jeho předkožka už nestačila zakrýt celý žalud a odhalila otvor na jeho vrcholu. Po celé vnější straně, pod kůží penisu, vystupoval nějaký podlouhlý útvar, evidentně odpovídající za jeho ztopoření a končící až u šourku, ve kterém bylo jsem jasně viděla obrysy varlat.

Takže teď jsem poprvé viděla i jak vypadá penis muže při erekci. Byl delší, než jsem si představovala a mohutnější. Mnohokrát jsem o něm četla a věděla, že teď musí být Petr pořádně pohlavně vzrušen. Lákalo mě zkusit, zda bych ho dokázala dovést až k ejakulaci. Podle příruček o sexu by to nemělo být tak těžké, jen nevím, jak bude Petr reagovat.

Sehnula jsem se k jeho tváři a v momentě, kdy jsem ho začala líbat, jsem rukou stiskla penis. Probudil se a v očích se mu objevilo zděšení a stud. Pootočením hlavy uvolnil rty a začal koktat: „Pro-sím tě Ivo, co, co to ..děláš, já.. měl jsem krásný sen. Zdálo se mi, že mě voláš a pak jsme se spolu milovali.“

Položila jsem mu ukazováček druhé ruky na rty. „Psst, jsem ráda, že se ti zdálo právě o mě. Teď bych chtěla abys mě ukázal, jak ti to mám udělat.“

Váhal jen chvilenku, pak si mě přivinul k sobě a dlouze mě líbal. Když nám došel dech, vstala jsem a šla zavřít dveře na schody.

„Jsi ta nejlepší holka na světě. Nemůžu tomu uvěřit.“ Jak jsem se vracela od dveří, svlékla jsem si tričko. Pod ním jsem samozřejmě nic neměla. Bradavky mi trčely a nebylo to zimou.

Poklekla jsem u Petrovy postele. Natočil se ke mně na bok a okouzleně se dotýkal mých ňader. Opět jsem vzala do ruky jeho tvrdý úd (tak to mě mačkalo).

Položil svou ruku na mou a ukazoval mi, jak stáhnout z žaludu předkožku, jak dalece ji napnout a jaká rychlost pohybu se mu nejvíc líbí. Pak mi ruku vedl k varlatům a společně jsme zkoumali co a jakou silou mám dělat. Potom se vrátil k mým prsům a mě nechal, abych se s jeho pohlavím hrála sama.

Nemyslím, že bych to tak dobře hned uměla, spíš za to mohlo jeho mládí a pohlavní abstinence, ale za chvilku začal Petr zrychleně dýchat, propínal tělo a ze rtů se mu draly vzdechy.

Pak vzal do každé své ruky mou a opět mě vedl. Zrychlil pohyb stahování předkožky a najednou ji naráz zastavil v nejnižší poloze. Mou druhou ruku přesunul před mohutně zvětšený, fialový, lesklý žalud a napůl mi ji přivřel. Pak tlumeně vykřikl. V ruce, držící jeho penis, jsem cítila záškuby a do druhé mi ve stejném rytmu dopadly mohutné proudy jeho spermatu.

Sama jsem byla vzrušená a z poštěváčku mi vycházelo příjemné brnění. Nemohla jsem se ale zabývat svými pocity. Sperma stále, i když v delších intervalech, tryskalo a stékalo mi z dlaně a mezi prsty. Petr si toho všiml a jako by na to byl připraven, odněkud vykouzlil ztvrdlý kapesník. Otřel mi ruce a sobě penis. „Ivo, Ivanko, nevím, jak ti mám poděkovat. Vůbec si tě nezasloužím. Miluji tě, zbožňuji tě. Můžu teď já?……Jenom rukou!“

Přikývla jsem a posadila se. Rozepnul mi přiléhavé kraťasy a stáhnul mi je. Chvíli, tak jako jindy, mě hladil po stehnech. Roztáhla jsem nohy, zavřela oči a soustředila se jen na své pocity.

Konečně mě začal laskat přes látku kalhotek i na poštěváčku a stydkých pyscích. Následovala bouře slastných vjemů.

Pak jeho ruka vnikla pod kalhotky a prst projížděl štěrbinku mezi vlhkými pysky. Cítila jsem blížící se orgasmus.

Teď jsem zase já vzala jeho ruku a ukázala mu, co a jak má dělat. Ve chvilce jsem prožila největší vyvrcholení ve svém životě. Snad i Petr prožil něco tak intenzivního. Pak jsme leželi vedle sebe, já držela jeho ochabující úd, on měl prst mezi mými pysky. Cítila jsem se krásně a bylo mi jasné, že příště to už bude naostro.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *