Odměna ctihodné sestry

Bylo krásné léto a jako technický administrátor jsem pracoval pro církev. Náš kněz mě vyslal opravit vodu do kráštera ctihodných sester v sousední obci a já jsem se vydal opravit vodu v části ložnic.

Měl jsem sestry rád, protože tam byly mladé a krásné dívky. Příjezd byl jako každý jiný, jen mi otevřela zastupující sestra, krásná a mladá.

Hned jsem se musel nenápadně podívat na její hrudník, neboť podle velikosti jsem usuzoval že má čtyřky. Pracoval jsem sice pro církev, ale byl jsem jako každý jiný chlap.

„Á pane Davide,“ uvítala mě sestra a vpustila mě do kláštera. „Jste tady na tu vodu že,“ prohodila jejím krásných sladkým hlasem a já jsem ji následoval.

Po opravě vody jsem se rozhodl trochu opláchnout a sestra Klára mě zavedla do sprchy. „Tady dnes do večera nikdo nebude, jsem tady sama. Sestry jsou na kongregaci a já tady jen dohlížím.“

„Fajn,“ odvětil jsem a jak sestra odešla, odhodil jsem šat a začal se sprchovat. „Pane Davide, tady máte ručník,“ řekla a vešla do sprchy v době, kdy jsem byl pod sprchou.

„Promiňte, to se nemělo stát,“ omlouvala se Klára a já jsem okamžitě odpověděl, že to nic a uchopil jsem ji za ruku.

Podívala se na mě a já jsem poznal v jejích očích něco tajemného a svůdného. Začala se dívat na podlahu a snažila se odvracet pohled od mého nahého těla. Pomalu jsem ji přitáhl k sobě a přiložil svá usta k jejím. Nebránila se.

Byla něžná a podle mého ještě panna. „Neboj Klárko,“ utěšoval jsem jí a začal jsem pomalu a jistě odkládat její šat. Její prsa se nedala přehlédnout a Klárka se otočila zády ukrývajíc svůj stud. „Neboj,“ řekl jsem a vtáhl ji pod horkou vodu.

Začal jsem ji pomalu a lehce hladit po celém těla a Klárka nepoznajníc tuto krásu se začala pomalu a jistě uvolňovat. Vzdychala potichounku a já jsem se začal vzrušovat. Bylo mi krásných pětadvacet let, jí podle toho co jsem již dříve pochytil, osmnáct.

Byla celá horká, když jsem ji položil na záda. Pomalu jsem jí roztáhl nohy – Klárka měla stále zavřené oči. Pomalu jsem začal ústy laskat její mušličku a Klárka vzdychala čím dál tím více. Pomalinku jsem začal vkládat dva prstíčky do její mušličky. Cítil jsem jak je stažená jejím panenstvím.

Lehce jsem ji laskal asi pět minut. „Klárko klekni si,“ řekl jsem a ona to provedla. Stál jsem a přiložil svůj penis k jejím ústům.

Vzala ho pomalu do úst a začala lehce kouřit. Oči měla ale stále zavřené. Lehounce jsem začal přirážet. „Děláš to dobře zlato,“ řekl jsem a hladil ji po vlasech.

Cítil jsem že mě takto Klárka udělá a proto jsem ji opět položil na záda. „Neboj,“ šeptl jsem a začal svůj penis strkat do její mušličky. Trochu jsem musel zatlačit ale povedlo se mi prorazit její panenskou blanku. Sténala jako kočička.

Milovali jsme se několik minut a já jsem cítil že budu a Klárka se udělala již několikrát. Lehce jsem ji zvedl a lehl si na záda.

Klárka teď byla na koníčka a já jsem ji začal laskat její krásné prsa. „Už, už!“ sténala a já jsem to nevydržel. Stříkal jsem co to šlo a cítil že to byl nejkrásnější sex v životě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *