Prázdninová šukačka

Opět prázdniny a já jsem se těšil jak blázen na cestu za bratránkem. Vždy když jsem tam přijel, stalo se něco úžasného.

První večer kdy jsem s Mirkem zjistil že teta ráno nebude doma, bylo rozhodnuto o tom, že pozveme holky. Samozřejmě bylo vše dohodnuto k nejlepší spokojenosti.

Ráno když tetka odjela, Mirek zavolal svojí holce a její ségře se kterou jsem chodil, když jsem byl zrovna na prázdninách nebo jen tak u tety.

Netrvalo dlouho a holky zazvonily na zvonek hlavních dveří. „Tak co budem hrát dnes,“ ozvala se Jana hned ve dveřích a Lenka se jen usmívala. „No flašku,“ zahučel Mirek a všichni zmizli za dveřmi.

Netrvalo dlouho a flaška se točila jako divá. Jana i Lenka již měly na sobě jen kalhotky a průhledné tričko a šlo pozorovat jejich mladé nadouvající se bradavky.

Láhev padla na Janu a ta nechtěla prohrát. „Jano,“ prohodil jsem se šibalských úsměvem. „Jsi ochotná Mirka udělat pusou tady mezi náma?“ Jana se podívala na Mirka a řekla že není problém.

Lenka a já jsme se pohodlně usadili do křesel a začali pozorovat podívanou. Jana svlékla Mirkovi kalhoty i trenky a lehce začala honit jeho penis, který již stál jako na přehlídce.

Zoubkama lehce tlačila, aby to bylo příjemné a Mirek se vzdouval jak v křeči. Na Lence jsem pozoroval jak se chvěje a bylo mi jasné že jí velice vzrušuje jak jiné pozoruje.

Lehounce jsem zajel pod její kalhotky a začal masírovat její již vlhký rozkrok. Klepala se jako kočka. Zajížděl jsem lehce čím dál hlouběji a pozoroval její reakce. Byl jsem také velice vzrušený a Lenka mi začala honit péro a stále sledovala dění v obýváku.

Mirek už nechtěl čekat a položil Janu na záda. Vložil do ní penis a začal přirážet jako o závod. Lenka již byla mimo. Klekla si na všechny čtyři a čekala co se bude dít dále.

Přiklekl jsem a zezadu jsem do ní vložil svůj penis. Začal jsem také přirážet a cítil jsem její mokrou lasturku. Mirek už nemohl tento nápor vydržet a vyndal svůj penis a začal stříkat Janě na obličej a prsa.

Jana začala honit jeho penis k dokonalosti aby vytáhla i poslední kapku semene. Nakonec oba klesli na pohovku.
Mezi tím jsem se s Lenkou dostával do finále já a cítil jsem že to bude jedna jedna.

Lenka se zavrtěla mohutným orgasmem a já jsem také začal pumpovat své semeno do její lasturky. Poté se Lenka otočila a začala mě lehce kouřit a chutnat zbytek mého semene. To samé udělala i Jana.

Byla to krásná hra ta flaška, kterou jsme s Mirkem opakovali při každé příležitosti…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *