Holiday job III.

Když jsem seděla v autobuse, bylo už osm hodin. Úplně jsem zapomněla na všechny starosti a už jsem se jen těšila domů, až si odpočinu. Chlapi na mě v autobuse čuměli, jako by nikdy neviděli holku, která si vezme minisukni, tílko a zapomene si spodní prádlo…

Doma jsem chtěla znaveně upadnout do pohovky a usnout, ale když jsem Jessie našla v pokoji, jak se dívá na lesbické porno, dodalo mi to novou energii. Měla jsem chuť jí vyprávět o tom, jak se prožívá čtveřice orgasmů v jeden den, ale mé myšlenky najednou přetrhla Jess.

Velmi chtivě se na mě podívala a začala si vkládat mezi rty a olizovat a prsty se svou francouzskou manikúrou. Pochopila jsem, ale přesto jsem jí začala nejdříve vyprávět své dobrodružství, abych ještě chvíli vydechla.

Videokazeta skončila a jak ji šla má kamarádka uklidit, zahlídla jsem, že jí chybí kalhotky… Nemusím vám asi vysvětlovat dopodrobna průběh toho, jak jsem si potom lehla na břicho, a jak mi Jess tajně vjela rukou pod minisukni a paralyzovala mě příjemnými doteky prstů (já jsem totiž úplně bezmocná, když mi někdo sahá na kundičku).

Takhle chytře mě rozjela a potom už to bylo snadné. Vrhla jsem se na Jessie a už měla triko dole, ani nevěděla jak. Zjistila jsem svůj omyl, když jsem na Jess našla kalhotky – tanga, ale tenhle omyl mi byl milejší než pravda, protože tanga opravdu můžu.

Obě se velmi dobře známe, a proto to šlo jako na drátkách. Když jsem masírovala její prsa, zaklonila hlavu a hluboce dýchala s občasným vzdechem, jelikož ona je na prsa hrozně citlivá.

Nepřestávala jsem její ňadra zpracovávat a přidala jsem k tomu jazyk. Začala se trochu svíjet a obrátila se při tom na břicho. Pohled na tanga zařezané mezi její dvě půlky mě rozpálil. Sáhla jsem na poličku nad postelí, kam si Jessie dává kosmetiku, a nahmatala jsem lahvičku s masážním erotickým olejem.

Jess se sotva stačila otočit na záda a já už jsem jí nalila olej na prsa. Roztírala jsem ho a třela jsem její poprsí, hladila je a masírovala až se hezky lesklo a vonělo.

Moje kamarádka se zmítala a vykřikovala, že už nemůže (což dělá vždycky, když je na nejlepší cestě k té nejvyšší slasti). Zuřivě dýchala a vzdychala. Přivírala oči a zatínala zuby rozkoší. Potom vzala své poprsí do vlastních rukou a já jsem šla se svými mastnými ručkami přímo do jejího houští chloupků v podbřišku.

Jessie se neholí a já se jí hrozně ráda prohrabuji v chloupcích. Nakonec jsem se přesunula do rozkroku. Pomalu jsem jí svlíkla zařezaná tanga a odhodila je na zem. Jessie byla už docela mokrá a já jsem smíchala onen olejíček s její šťávou.

Roztírala jsem ho všude možně a nevynechala jsem jediný záhyb kůže mezi jejíma nohama. I moje vzrušení se stupňovalo a pod jeho nátlakem jsem strčila několik prstů do její škvírky mezi pysky. Uslyšela jsem jak Jess vyhrkla rozkošný hrdelní sten.

Začala jsem rejdit prstíky v její namaštěné kundičce a v pravidelných intervalech jsem roztahovala její křidélka lásky. Šťáva vytékala proudy a já jsem sklonila hlavu a začala vylizovat její bránu ke slasti nahoru a dolů. Přitom jsem ještě roztahovala její pysky a Jessie sténala a vzdychala jako šílená.

Vydávala hrdelní zvuky a podlamovala se pod rozkoší, jenž se na ni valila ze všech stran. Zvedla jsem hlavu a šla jsem uskutečnit jeden bláznivý nápad.

Nechala jsem v ní pár prstů jedné ruky a začala jsem je v ní roztahovat a stahovat. Odezva byla nad moje očekávání a z její kundy se valily proudy slastné tekutiny. Kdokoliv jiný by nechápal, jak může Jess tak dlouho vydržet pod tak šílenými nápory slasti. Jenomže já jsem věděla, že ona je prostě taková, a za dobu, za kterou já bych už byla třikrát, se ona udělá jednou.

Já to beru jako výhodu, protože si člověk užije více slasti, ale ona to bere jako nevýhodu, protože málokdo má tu trpělivost ji uspokojit (proto je taky lesba).

Vraťme se ale k tomu, jak roztahuji a stahuji její pochvu prsty. Strčila jsem pak do její pochvy celou ruku a zatnula v pěst. Měla ji už tak rozjetou, že jsem v ní dokázala otočit celou pěst. Jak jsem to jednou udělala, Jessica se hlasitě rozvzdychala a začala dýchat jako kobyla.

Zavřela oči a vzepjala se. V její pochvě jsem cítila hrozně silné stahy, že jsem ruku nemohla vyndat, tak jsem druhou rukou nahmatala poštěváček a to byl konec. Moje kamarádka se začala zmítat v křečích a užívala mohutného orgasmu…

Jess mě začala líbat na prsou a začala je trošku hníst jako těsto. Po chvilce přestala a přesunula se níž. Nakonec líbala mé mokré chloupky a jazýčkem zajížděla do pochvy.

Olízala mi poštěváček a vylizovala navlhlé pysky. Já jsem ležela, rozkoší sténala a přivírala oči. Jessie pak z pod polštáře vytáhla nádherný, velký robertek.

Zajela s ním pomalu do mé pochvy a pomalu ho zase vytáhla. Chvíli trvalo, než si moje škvírka zvykla na jeho tvar a velikost, ale hned jak se tak stalo, Jess prudce přirazila.

Začala s ním rejdit mezi mýma nohama a stále měnila tempo. Cítila jsem se stále plnější a plnější. Umělý penis mi mlaskal mezi pysky a já se mohla zbláznit slastí. Vzdychala jsem a napínala se pod přírazy tak velkého dárce rozkoše.

Něco mě napadlo a za stálého Jessieina obstarávání mé kundičky jsem se začala pomalu převracet na záda. Točivý pohyb tím zdokonalil celkový vjem a já už jsem v půlce přetáčení myslela, že umřu slastí, ale neudělala jsem se a teď jsem ležela na břiše.

Začala jsem uvádět své tělo v mohutné protipohyby a při tom jsem třela svá ňadra o postel pod sebou, což mě naprosto vyrajcovalo. Odhodila jsem vlasy, které mi padaly do očí a za hlubokého oddechování a vzdychání jsem se zvedla na všechny čtyři a vystrčila jsem zadek jak nejvíc jsem to uměla.

Vyšpulený zadek s kundičkou mlaskající jako o život doprovázený mými bujnými představami ve mně vyvolal opět ten nejúžasnější pocit. Cítila jsem se naprosto plná toho senzačního šidítka pro kundičky a udělala jsem se, zmítajíce se pod šílenými přírazy Jessie.

Udýchaná jsem ležela na břiše a čekala, co se bude dít. Nedělo se však už nic, protože jsme byly obě tak hotové, unavené a rozdováděné, že jsme už nebyly schopny žádných dalších aktivit. Vyčerpaně jsme ležely na Jesiině posteli a sotva jsme se k sobě přitulily a zakryly se její peřinou, spokojeně jsme usnuly…

Když jsem se ráno vzbudila vedle Jess, vychutnala jsem si nádherné sobotní vstávání a nevylezla jsem z postele, dokud se neprobrala i moje přítelkyně.

Ani byste nevěřili, jak tato příhoda změnila můj budoucí osud. Celý víkend jsem musela přemýšlet o tom, jak celá aféra s mým šéfem dopadne a dokonce jsem uvažovala o tom, že už vůbec do firmy nepřijdu. Nakonec do ale všechno dopadlo dobře a pro vysvětlení snad postačí, když vám prozradím své nynější jméno: Julia Trancyová.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *