Holiday job II.

Po pracovní době jsme se s Jess domluvily, že když už jsem takhle oblečená, mohly bychom si trochu užít, až se vrátím z toho přesčasu. Moc jsem se na to těšila a představovala jsem si, co asi Jessie vymyslí dneska…

Po půlhodince jsme s Trancym našli chybu a já už chtěla jít domů, když mi řekl, že by chtěl vyřešit ještě jednu záležitost. Seděla jsem u počítače na židli a čekala, co z něj vypadne.

Začal něco o databázi, kterou by chtěl zaplnit, přičemž ke mně pomalu přišel a začal mě hladit po rameni. Mezi řečí se ke mě sehnul a přibližoval svou hlavu blíž a blíž… Nakonec domluvil a dal mi pusu. Než jsem se rozhodla, jestli mu dám facku, nebo ne, začal mě líbat a bezmyšlenkovitě mi při tom sundával ramínka onoho sexy tílka.

Zaplavil mě polibky, začal mi úplně stahovat tílko a já jsem si uvědomila, že se bránit nechci. Potom mi jemně, ale rozhodně položil ruce na prsa a já jsem mu rozepnula košili.

Následujících pět minut mě líbal a hladil kde jenom mohl. Nakonec mě objal, hladil mi vlasy a líbal mě. Jeho druhá ruka jela po mém stehně výš a výš…

Netrvalo dlouho a oba mé dva kusy ošacení, které jsem ten den měla, byly na mé židli a my dva jsme se hladili, líbali a laskali na koberci v jeho kanceláři.

Obratnou předehrou mě silně vzrušil a protože nevěděl, že se rázem dokážu proměnit v lačnou nymfomanku, nebyl připraven na můj výpad. Doposud jsem byla vcelku pasivní, ale jak hladina vzrušení překročila onu rysku, vrhla jsem se na něho ve vší své síle.

Položila jsem ho na záda a chytila jsem jeho penis. Pevně jsem ho uchopila do ruky a nejdřív jsem se kochala jeho tvrdostí a velikostí (takový lepší průměr).

Začala jsem jeho konec lehce otírat mezi rty. Potom jsem ho políbila, jako by to byl Scottův dolní ret, celý jsem ho olízala jazykem včetně špičky žaludu a nakonec jsem si ho z poloviny vložila do pusy a líbala a sála jsem ho.

Dělalo mu to hrozně dobře a div že se tam nesvíjel slastí. Nebylo to ale všechno – zasunula jsem si ho tam celý co nejhlouběji a pak jsem sála, jako bych ho chtěla spolknout…

Scott se ještě ani nevzpamatoval z mého výpadu a ještě byl zmožený z toho orálu, ale já už jsem útočila podruhé. Nasedla jsem na jeho penis jako na koně, rozpustila jsem si vlasy, toužebně a nadrženě jsem se na něho usmála.

Moje pochva už byla pěkně vlhká z toho dovádění předtím a tak do mě hezky vklouzl. Začala jsem na něm řádit jako potrhlá. Zprvu pomalými, ale potom rychle se zrychlujícími pohyby jsem nás dováděla k šílenství.

Vrtěla jsem se do stran, dopředu a dozadu, dokonce jsem se trochu nadzvedla a začala se na něm točit. Znenadání jsem se však na něm vyhoupla a prudce jsem přirazila. Zaúpěli jsme rozkoší a já začala pravidelně přirážet.

Scott chytal moje skákající prsa a hrál si s nimi, což mi působilo další slast. Byli jsme oba v extázi. Nekontrolovala jsem své tělo a jen bezhlavě přirážela.

Zrychlovala jsem tempo stále více a vnímala jsem už jen naše vzdychání a tlumené mlaskání při každém přírazu. Pokusila jsem se ještě o poslední regulovaný pohyb.

Uprostřed vířivého přirážení, stahujícího nás oba k orgasmu, jsem se najednou zastavila a po setinách vteřiny jsem prudce přirazila dolů. Náhle jsem jakoby omdlela a mým tělem se prolila nádherná vlna slasti. Vyvrcholení doznívalo a já jsem cítila jak ve mně proudí jeho sperma…

Ležela jsem na zemi a těžce oddychovala, když jsem ucítila, jak mi Scott šátrá rukou po pyscích. Dodalo mi to novou energii a než stihl vůbec něco s tou rukou udělat, vrhla jsem se na něj potřetí.

On se ale zvedl a něžně se bránil. Chvíli jsme se přetahovali až mě nakonec Scott položil na lopatky a lehce mi držel ruce. Leželi jsme tam takhle a on cítil, jak ve mně krotí divoké zvíře.

Sehnul hlavu a začal jazykem přejíždět po mých bradavkách. Vzrušovalo mě to víc a víc, jak točil jazykem a olizoval. Pustil mě a já jsem se překulila na břicho. Jezdil mi prsty po zádech a zkoumal každou křivku mého těla.

Když jsem se zvedala, chytil mě za zadek a začal ho hladit. „Ty máš ale hezkou prdýlku…“ „Však sis ji už dneska ráno prohlídl…“ „Co jsem měl dělat, když jsi mi ji ukazovala?“ „Sprosťáku,“ škádlili jsme se.

Najednou jsem ucítila ruku, jak nahmatává moji dírku. Opět mě to vzrušilo, a zrovna když jsem k tomu chtěla něco říct, zjistila jsem, že to není ruka…

Narazil si mě odzadu a začal to do mě vrážet rychleji a rychleji. Ten nečekaný pocit plné pochvy mě dostal a já jsem jen přivírala oči a hlasitě vzdychala. Sténala jsem a hluboce dýchala, mávala jsem hlavou sem a tam a do rytmu jsem začala přirážet v protisměru a kroutit prdelkou.

Byla jsem hrozně rozpálená a v tu chvíli jsem měla tolik energie, že bych mohla vyrábět elektřinu. Opět jsem se dostala do slastného transu nejvyšší rozkoše, v němž jsem nebyla schopná protipohybů ani vrtění zadkem a tak jsem se opřela o lokty a hlavu snížila až ke koberci. Tím jsem ještě více vystrčila svůj zadek a cítila jsem, jak to Scottovi dodalo sílu.

Teď se také dostal hlouběji, takže jsem jeho penis cítila až na konci. Začala jsem dýchat jako při porodu a vyluzovat skřeky dokazující nejvyšší možné opojení slastí.

Byla jsem ho plná. Pyj klouzal po nezměrných množstvích šťáv, které vyprodukovala moje zmožená kundička. Cítila jsem jejich vůni a pokoušela se vnímat hadí pohyby svého těla, jež se tvořily pod divokými nárazy. Horko se vystupňovalo do největších hodnot a já se vařila zaživa, když jsem ucítila novou, proudící tekutinu ve svém těle, rozžhavenou jako lávu.

Vytrhla jsem se z toho ďábelského spojení a vypnula se jako luk. Zalily mě peřeje rozkoše. Prožívala jsem svůj druhý orgasmus za ten den. V křečích jsem se převalila na záda a cítila krůpěje spermií, které na mě stříkal.

Erotická vůně mých šťáv a jeho semene, chuť sperma, nažhavená kundička a jeho prsty v mém klíně mě dohnaly k dalšímu orgasmu. Vypínala jsem se jako luk a vydávala nejroztodivnější zvuky a vzdechy. Takhle hned po sobě jsem je ještě nikdy neprožívala a proto byly úplně napěchované slastí.

Už jsem se dostávala z třetího vyvrcholení, když mé napjaté erotogenní zóny zaznamenaly další dráždění na prsou a v pochvě. Roztahoval a stahoval mi pysky, masíroval poštěváček a vylizoval čirou tekutinu prýštící z mé studánky. Neustálé podněty a dráždění mě po krátké pauze vhodili do vodopádu dalšího báječného orgasmu…

Když jsem se vzpamatovala z onoho slastného opojení, které mi Scott připravil, ležela jsem na zádech a roztírala si bílou látku po prsou a všude po těle. Dole jsem byla stále ještě mokrá a tak jsem i tohle využívala k dohře na vlastním těle. Scott ležel vedle mě a jezdil mi svou rukou po stehně. Byla jsem unavená a sexuálně už naprosto nepoužitelná…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *