Incest s Pavlem

Pracovala jsem jako asistentka ředitele. Bylo mi 24 let. Bylo slunečné léto, byl pátek a já jsem se rozhodla skončit dříve s prací. Chtěla jsem ještě večer zajít se svými přáteli vykoupat. Spěchala jsem domů co mi provoz dovolil až jsem konečně zaparkovala před naším rodinným domem a vešla dovnitř.

Dům byl zamčený a na první pohled prázdný. Nikdo nebyl doma. Odložila jsem si věci v předsíni. Potřebovala jsem sprchu. Svlékla jsem se v hale a spěchala do koupelny. Těšila jsem se na proudy tekoucí vody.

Dveře naší prostorné koupelny nebyly zavřené a já jsem mezerou zahlédla, že přece jenom nejsem doma sama. V koupelně byl můj bratr Pavel. Stál před zrcadlem a hlavu měl skloněnou někam na břicho, nohy celé napjaté a tak zvláštně se pohupoval v bocích.

Všimla jsem si kmitavého pohybu jeho pravé ruky. Nebylo pochyb, můj osmnáctiletý brácha, přesvědčený, že nikdo nemůže přijít onanoval jako smyslu zbavený a byl do toho tak zabraný, že neslyšel můj příchod.

Chvíli jsem ho pozorovala a uvědomila jsem si, že jsem ho od jeho deseti let neviděla úplně nahého, protože se přede mnou začal stydět. Všimla jsem si, že má hezké štíhlé, sportem vypěstované tělo. V té chvíli ve mě začaly bojovat myšlenka zda se nevrátit a upozornit ho nějak na svůj příchod a nebo ještě chvíli pozorovat.

Mezitím můj bratr začal nahlas sténat, udělal pár kroků k umyvadlu a já viděla jak z jeho údu vytryskla velká dávka semene. Měl zavřené oči a vychutnával si nerušeně svůj orgasmus.

Po chvíli je otevřel a uviděl mě. Bylo vidět, že se lekl a neví co má dělat. Otočil se a skryl ve sprchovém koutě. Vše co jsem viděla mě natolik vzrušilo, že jsem začala dělat něco, o čem jsem si myslela, že by nebylo nikdy možné.

Zalezla jsem k Pavlovi do sprchového koutu, pustila na nás vodu a začala nás oba natírat sprchovým gelem. Nejdříve ke mě Pavel stál zády, pak se otočil, zvedl hlavu a začal se mě také nesměle dotýkat.

Zavřela jsem oči a nechala jeho zvědavé ruce zkoumat moje křivky. Hladil mě na prsou, kolem bradavek, na břiše a bylo to velmi příjemné. Hladila jsem ho také a při jednom z pohybů ruky jsem zjistila, že je jeho ozdoba opět v pohotovosti.

Vzala jsem do dlaně gel a jemně se dotkla jeho žaludu. Cítila jsem, jak je jeho penis vymrštil nahoru a zapulsoval. Vzala jsem jej do ruky a začala ho celý jemně masírovat. Hezky od žaludu až po mohutná varlata. Pavel vrněl blahem. Samice, která se ve mně vzbudila však chtěla víc.

Opláchla jsem Pavlovu vzpínající se ozdobu a klekla si k němu. Měla jsem teď jeho žalud přímo před obličejem a uviděla jeho rozšířený otvor a uzdičku.

Špičkou jazyka jsem obojí pomalu přejela a vzala Pavla do úst. Pavel byl netrpělivý, vzal mojí hlavu za vlasy a začal mi přirážet do pusy. Byl opravdu mohutný.

Chvíli jsem ho nechala a když jsem na jeho dechu slyšela, že se blíží opět jeho vrchol, rychle jsem ho vytáhla z pusy a postavila se. „Takhle ne bratříčku, ty si užíváš a já bych přišla zkrátka.“

Pavel pochopil a tentokrát poklekl on. Trochu jsem rozevřela nohy, aby mohl lépe k mé mušličce. Pavel mi dvěma prsty pootevřel závojíčky a začal mi uvnitř rejdit jazykem. Nebyl příliš zkušený a tak jsem ho uchopila za hlavu a navedla jeho jazyk přímo na klitoris.

Byla jsem vzrušená na nejvyšší míru. Tentokrát jsem já se zavřenýma očima očekávala své vyvrcholení. Představovala jsem si při tom ten Pavlův výstřik a brzy se dostavil efekt. Z orgasmu, který se ve mě nastartoval se mi úplně podlomily nohy. Sténala jsem a Pavel dál pokračoval ve své práci jazykem. Nakonec jsem se Pavlovi vysmekla a přikrčila se na podlaze sprchového koutu. Pavel mě objal a hladil. Bylo to krásné.

„Pavlíčku, za to si zasloužíš i ty svůj díl.“ Vstala jsem, otočila se k Pavlovi zády a mírně se rozkročila. Pavel stál za mnou a jeho ozdoba mu divoce pulzovala mezi nohama. Vzala jsem ji do ruky a nastavila jeho lesklý žalud na okraj své dírky.

Pavel stál opřený o kachlíkovou zeď a neměl se k činu. Asi si teď uvědomil, co vlastně děláme. Samice ve mě zavelela k činu. Pomalu jsem se začala napichovat na jeho ztopořenou okrasu.

Cítila jsem, že je opravdu velký. Pavel také přestal váhat a začal na moje útoky odpovídat nejdříve pomalým a pak čím dál rychlejším a mohutnějším přirážením.

Měla jsem ho v sobě až po kořen. Pavel přirážel rychleji a rychleji a já jsem se musela oběma rukama držet stěny. Oba jsme byli jako smyslu zbavení. Cítila jsem, že se opět kdesi uvnitř začíná rodit nový orgasmus. Krásný a nezadržitelný.

Nohy mi začaly opět podklesávat. Pavel mě chytil ze zadu za břicho a držel si mě nahoře. Začala jsem křičet rozkoší a v té chvíli se stalo něco, co jsem ještě nikdy nezažila. Právě ve chvíli, kdy Pavel s výkřikem explodoval do mé dírky proběhla celou mojí pánví obrovská křeč a z mé pochvy vystříkla velká dávka tekutiny.

Proud vystříkl Pavlovi na nohy a na podlahu sprchového koutu. Definitivně jsem ztratila všechny síly. Pavel mě držel zezadu za břicho, abych neupadla a přitiskl se na moje záda.

Oba jsme se třásli jako koně po těžkém závodě. Přitiskli jsme se k sobě a vychutnávali doznívající orgasmus. Bylo to krásné a já jsem již nikdy nic takového nezažila, i když jsme se potom s Pavlem ještě několikrát milovali, to první vzrušení z neznámého a zakázaného se už nikdy neopakovalo. Snad najdu někoho, kdo mi to opět umožní…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *