Barmanka jak má být

Bar U tří kapitánů nebyl nic moc nóbl, ale nic lepšího si dovolit nemůžu. Přišel jsem o práci a hned potom i o holku. No co taky s chlapem bez peněz. Dneska jsem zkrátka přišel domů a vzkaz rtěnkou na zrcadle byl stejně výmluvný jako mezery v knihovně a prázdná ramínka ve skříni. V první chvíli jsem uvažoval o břitvě a vaně s horkou vodou, ale nakonec jsem si řekl, že si to ujasním s pár panákama Jacka Danielse.

Piju už pátou sklenku a pocit vlastní neschopnosti se pomalu rozplývá. Nevnímám moc co se děje kolem mě a tak jsem si ani nevšiml, že jsem poslední zákazník. Teda zůstala tady ještě ta nádherná barmanka. Teď stojí u mého stolku, v ruce dva panáky a ptá se jestli si může přisednout.

Byly asi dvě, když jsme si řekli všechno co nás trápilo. Ten její chlap je fakt parchant. Když se zeptala jestli bych jí nechtěl utěšit trochu víc než jen pár slovy, přistihl jsem se jak mohutně přikyvuju.

Odvedla mě dozadu za bar. Byl tam takový kumbálek s gaučem, jednou židlí a popelníkem. Přitiskli jsme se k sobě, naše jazyky se setkaly a já cítil jak dole tuhnu.

Líbal jsem ji na krk, olizoval jí uši a vychutnával si její zrychlený dech. Za chvilku tam stála jen v kalhotkách a moje slipy se povážlivě nadouvaly.

Jemně jsem ji položil na gauč a ona mě konečně vysvobodila z těsného obětí slipů. Moje nářadí trčelo jako ráhno.

Sedl jsem si obkročmo na ni a zabořil jí žalud mezi ty nádherné prsa. Nedalo se to vydržet. Její vzdychání nabylo na intenzitě a já cítil jak mi buší krev ve spáncích.

Otočil jsem se a strhl z ní kalhotky. Vzepjala svůj vyholený klín proti mé ruce. Přejížděl jsem prstem po její vlhké a horké štěrbince a důsledně jsem se vyhýbal poštěváčku. Zapojil jsem jazyk a lízal její horkou šťávu. Cucal jsem jí poštěváček a cítil jak se jí klepou stehna.

Vzala mě do pusy. Při představě jak se její sladké rtíky obemykají okolo mého ztopořeného údu se stehna rozklepala mě. Oba jsme vyráželi spíš zvířecí než slastné vzdechy.

Znova jsem se otočil a jako dobyvatel zabodl své kopí mezi její vibrující stehna. Zaryla mi nehty do zad a já začal rytmicky přirážet. Gauč pod námi vrzal a já cítil, že už to dlouho nevydržím.

Přestávali jsme se kontrolovat. Kousal jsem ji do ramene a ona mi rozdírala záda a oba jsme řičeli slastí.

Vyvrcholení přišlo jako výbuch supernovy. Vystříkal jsem se do ní a nad případnými následky vůbec neuvažoval. Podle toho jak se pode mnou zmítala musela mít orgasmy nejméně tři.

Ještě chvíli jsme zůstali v objetí a šeptali si něžnosti. Slíbili jsme si, že se zase sejdeme. Venku už se rozednívalo a já musel domů. Smazat tu rtěnku ze zrcadla…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *