Utajené lesbičky

Ze začátku to vypadalo jako vynikající nápad. Výlet do přírody, spaní pod širákem, vaření na ohni a navíc se svou nejlepší kamarádkou.

Známe se už od základky a jsme téměř jako sestry. O tomhle výletu jsme mluvily už nejmíň půl roku. Ve vlaku jsme si nadšeně plánovaly co všechno budeme dělat a kam všude půjdeme. Samozřejmně jako většina akcí, na které se těším, i tahle se začala vyvíjet špatně.

Po dvou hodinách chůze lesem, se nebe zatáhlo. Těžké olověně zbarvené mraky se málem třely o špičky stromů a začalo pršet. Nejprve jen tak trochu, ale deštíček se postupně změnil na vydatný a hlavně vytrvalý slejvák.

Za další půl hodiny jsme byly obě promočené do poslední nitky a nálada byla na bodu mrazu. Jako fata morgána se najednou za zatáčkou objevil seník. Pěkný, velký a plný voňavého a hlavně suchého sena.

Neváhaly jsme ani vteřinu. Vylezly jsme po žebříku nahoru a svalily se obě na seno. Snědly jsme čokoládu, která byla rozmočená jen trochu a nálada se nám hned zlepšila. Sešeřilo se a tak jsme si začaly připravovat ležení. Bylo jasné, že tady budeme muset přenocovat. Déšť byl pořád stejně intenzivní.

Vybalily jsme batohy, převlékly se do suchých věcí a zjistilo se, že moje milá přítelkyně si doma zapoměla spacák. Trochu hystericky jsme se tomu zasmály a dohodly jsme se, že se nějak vejdeme do mého.

Snědly jsme ještě pár sušenek, zhasly baterku a nasoukaly se do spacáku. Nebylo to tak hrozné. Ležely jsme na boku za sebou, kamarádka mě objímala v pase a hřejivé teplo společně se šuměním deště mě pomalu uspávalo.

Najednou jsem ucítila, že se její ruka posunuje víš a hladí mi prsa. Nejprve jsem chtěla rozhořčeně protestovat, ale začalo to být velmi příjemné. Mezi nohama se mi začalo rozlévat teplo a bradavky mi ztuhly.

Natáhla jsem ruku za sebe a začala hladit její výstavní kozičky. Tiše zasténala. Rozepnula jsem spacák a otočila se čelem ke kamarádce. Začaly jsme se vášnivě líbat.

Zajela jsem jí rukou mezi nohy. Tenká látka kalhotek byla vlhká. Zajela jsem pod kalhotky a začala jí dráždit poštěváček. Roztáhla nohy a slastně vrněla. Lízala jsem jí bradavky a ona mi to oplácela. Cítila jsem jak mi milostná šťáva teče po stehnech.

Už jsem to nemohla vydržet. Otočila jsem se, roztáhla nohy a nastavila svůj klín jejímu mrštnému jazyku. Odsunula moje kalhotky aby jí nepřekážely a jazykem se pustila do práce.

Sama jsem se taky činila. Lízala jsem tu její nádhernou buchtičku, zajížděla dovnitř prstem, cucala jí poštěváček a opájela se vůní její jeskyňky. Nikdy předtím jsem nezažila takovpu slast.

Udělaly jsme se současně. Zase jsem se otočila a ještě chvíli jsme se líbaly. Ve vzájemném objetí jsme obě usnuly.

Od té doby jsme už na žádném podobném výletě nebyly, ale scházíme se u mě doma a užíváme si rozkoše, kterou nám žádný chlap nemůže poskytnout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *